Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....

Hasiok.

przez Korba 30 lip 2011, 19:13
Mnie natomiast mierzi ta rozmowa.
Powiem szczerze. Miałam do czynienia z wieloma psychologami. Żaden nie przypominał Ciebie.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 19:15
Vian, skoro Cie tak mierzi to forum to prosze o opuszczenie go jak najszybciej. Od razu atmosfera zrobi sie cieplejsza i spokojniejsza.
Szacunku w Tobie wzbudzac nie musze, ale z mila checia Cie pozegnam.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez armagedon 30 lip 2011, 19:19
Vian, Daj spokój . Po co ci 2/2 ? To i tak nic nie da.
armagedon

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Vian 30 lip 2011, 19:30
Korba, zapewne dlatego, że nie jestem psychologiem, tylko studentką psychologii, czego uparcie nie chcesz przyjąć do wiadomości, a nawet gdybym była, to w tym momencie wypowiadam się jako ja - osoba prywatna - a nie psycholog.

Amon_Rah, już komentowałam takie słowa, nie chce mi się ich komentować ponownie. Na razie zacznę testować funkcję ignorowania użytkowników co niniejszym radzę zarówno Tobie jak i Korbie. :)

N..., już Ci tłumaczę.
Nie mam "silnej potrzeby opisywania zachowań erotycznych", niemniej uważam, że seks to temat jak każdy inny, a już na pewno nie bardziej kontrowersyjny niż cięcie się czy samobójstwo. W momencie kiedy sobie o seksie rozmawiam w temacie na każdy temat, nie łamiąc nijak regulaminu, a wpada admin z modem i autorytarnie stwierdza, że o tym rozmawiać nie będę, bo nie, to dla mnie coś jest dla mnie mocno nie w porządku i logiczny jest wniosek, że adminowi z modem woda sodowa uderzyła do głowy.

Logiczne, że jakby się zachowali normalnie, poprosili (o czym Korba napisała teraz; szkoda, że wtedy zapomniała) żeby zmienić temat, żeby o tym porozmawiać w specjalnym temacie, z tytułem, który byłby ostrzeżeniem dla osób, które tego czytać nie chcą, to nie byłoby żadnego problemu!

Słowem problemem jest dla mnie zachowanie a nie sam fakt, że ktoś mi się wciął w rozmowę. :)

No i rozumiem potrzebę tulenia się, wygadania, nie rozumiem jedynie, dlaczego OGRANICZYĆ się do postów o tuleniu się. Zaraz ktoś napisze, że nikt nie chce nikogo ograniczać. No fajnie, tylko wywalanie tematów, w których rozwija się dyskusja, do kosza po parunastu godzinach, to jest dla mnie dość ograniczające jednak... :D

-- 30 lip 2011, 19:34 --

Oooo...
Nie podoba mi się, że nie mogę dodać modów i administratorów do listy ignorowanych użytkowników! :[
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez N... 30 lip 2011, 19:35
Vian, nie wiem o co dokładnie chodziło...ale wydaje mi się to nieco dziwne, bo tematy o seksi istniały na forum zawsze i nikt ich nie ucinał.
N...

przez dogomaniaczka 30 lip 2011, 19:42
Vian, tak ciągle powtarzasz że Tobie nic nie dolega, to że się tak zapytam jako zdrowy człowiek nie masz nic lepszego do roboty niż siedzenie na forum i krytykowanie moderacji? co Ci z tego przyjdzie? ja to bym się wolała cieszyć zdrowiem, jakbym je miała zamiast siedzieć i jęczeć na tematy które nie mają żadnego znaczenia dla mnie w moim życiu realnym..na dobre to wyjdzie i Tobie i moderatorom i innym użytkownikom..skończcie już ten bajzel i dajcie ludziom odpocząć i zająć się czymś co się bardziej przyda jak pomoc innym, którzy potrzebują wsparcia czy chociażby porządkowania forum tak żeby było przejrzyste. wszyscy na tym o wiele bardziej skorzystamy niż na bezsensownej dyskusji...

przez armagedon 30 lip 2011, 19:46
dominika92, Proponuję zacznij od siebie. Skoro temat ci nie leży powiem ci jak zawodowy moderator. Po prostu tu nie zaglądaj:) :papa:
armagedon

przez agusiaww 30 lip 2011, 19:47
Ludzie wchodzac na te forum akceptujecie regulamin, podkreslam AKCEPTUJECIE regulamin, wiec takie zachowania jak wyzej to sa typowo dziecinne. Po to sa moderatorzy/admini by ingerowac kiedy uwazaja ze trzeba, i jest uzasadniona potrzeba. Wiadomo, że wladza wzbudza w ludziach dośc ekstremalne odczucia, i to widac na niektorym Waszym przykladzie, dostaliscie ostrzezenia i juz skaczecie innym do oczu. Moze zamiast skupiac sie na tym kto jest moderatorem (mozna sie zawsze zglosic) itp skupcie sie na naprawde wartosciowych tematach a nie piszecie w kilku tematach w sumie o tym samym. NIGDY kazdemu sie nie dogodzi, dlatego moze zacznijmy sie wzajemnie szanowac :) i nie doszukiwac sie w moderatorach czy innych tutaj osobach kolka wzjamnej adoracji /zla wszelakiego tylko osoby kotre maja dodatkowa funkcje i ktorej musza czasem uzyc. A jak ktos chce zmianiac forum, jest temat zostan moderatorem mozna sie zglosic :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Vian 30 lip 2011, 19:51
agusiaww, wypraszam sobie, nie mam pretensji o ostrzeżenie, a o zupełnie inne kwestie.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez agusiaww 30 lip 2011, 19:54
Vian, to poddalam Ci pomysl, startuj na moderatora :) mi to obojetne, nie zyje zyciem "forumowym". Powodzenia :D
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez sens 30 lip 2011, 19:54
a mi się to forum podoba
poznałam ciekawych ludzi i dostaję/ daję wspracie
i wielu innym się podoba
ciekawe co chcecie osiagnąć pisząc to?
po prostu upust emocjom czy coś więcej?
nie wiem czego chcę
ale i tak tego nie mogę

przez Vian 30 lip 2011, 19:55
N..., mnie też się to wydało dziwne. ;-)
A na serio chodziło o to, że rozmowa była o seksie BDSM, czyli można rozmawiać o grzecznym kochaniu się pod kołderką, ale o kochaniu się z pazurem perwersji nie, bo wpadnie admin i napisze "NIE BEDZIE TAKICH ROZMÓW".

dominika92, chora jestem, więc chwilowo nie mam nic lepszego do roboty. No i bardzo nie lubię jak ktoś mnie próbuje zakrzyczeć, wygonić, przegonić zamiast potraktować jak człowieka i porozmawiać, wyjaśnić, przekonać.
Lisbeth Salander

przez N... 30 lip 2011, 19:57
Vian napisał(a):N..., mnie też się to wydało dziwne. ;-)
A na serio chodziło o to, że rozmowa była o seksie BDSM, czyli można rozmawiać o grzecznym kochaniu się pod kołderką, ale o kochaniu się z pazurem perwersji nie, bo wpadnie admin i napisze "NIE BEDZIE TAKICH ROZMÓW".

Nie chcę Cię rozczarować ale o takim seksie też było...
N...

przez armagedon 30 lip 2011, 19:58
Ludzie wchodzac na te forum akceptujecie regulamin, podkreslam AKCEPTUJECIE regulamin

Nie żartuj. Kto czyta regulamin ? haha
armagedon

Sortuj wg