NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Hasiok.

przez dogomaniaczka 30 lip 2011, 16:49
Vian, możliwe, ale na pewno nie zrobiłam tego celowo. rozumiem, wycieczki osobiste nie są niczym miłym i nikt tego nie akceptuje, co nikomu nie daje prawa do gróźb i jakiś chorych wymysłów. ale nie chcę mi się tracić pół dnia na toczenie sporu o to co taki ktoś pisze bo to tylko nakręcanie tej osoby, która i tak nie zrozumie, a jedyną bronią są groźby i obrażanie. do takich osób nie mam szacunku. nie mam szacunku do kogoś kto na prawo i lewo rzuca groźbami i wyzwiskami do użytkowników jeśli tylko się z nim w jakiejś kwestii nie zgodzą. to zdrowe nie jest. ani dla mnie ani dla tej osoby.
nie jestem osobą która celowo kogokolwiek obraża i prowokuje więc na drugi raz proszę was zapytajcie się o pobudki zanim wystawicie komuś taką opinię bo może być krzywdząca, a są tu ludzie wrażliwi.
być może nie powinnam tego pisać,fakt, ale jednorazowy post, nie robi ze mnie osoby emanującą agresją i prowokatora. ;)

-- 30 lip 2011, 16:50 --

dobra, moi drodzy, nie ma sensu o tym dyskutować, w jednym macie rację, mogłam się powstrzymać, no cóż, zdarzyło się, jestem tylko człowiekiem, idę zająć się czymś innym ;)

przez Korba 30 lip 2011, 16:56
Vian, uważasz, że grożenie ludziom i karanie tej osoby za to za to jest prowokowaniem? ciekawe masz poglądy.
nie jesteś tu zbyt długo, wybacz, mało wiesz, nie wiesz, ile użytkownik Robert i jakim słownictwem obrażał ludzi. więc jak nie wiesz jak jest naprawdę, to lepiej milcz.
i poza tym jeśli jesteś tu tylko dla przyjemności do polecam forum onet.pl, a nie forum dla ludzi zaburzonych.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Vian 30 lip 2011, 17:13
Korba, po kolei.

Vian, uważasz, że grożenie ludziom i karanie tej osoby za to za to jest prowokowaniem? ciekawe masz poglądy.

Proszę pokaż mi, gdzie to napisałam, a jeśli nie umiesz (bo podpowiem z marszu - nie napisałam), to na przyszłość nie staraj się przekręcić moich słów o 180 stopni z góry dziękuję. :)
Swoją drogą pisze to osoba z moim raportem gróźb pod adresem innego użytkownika w skrzynce... :roll:

nie jesteś tu zbyt długo, wybacz, mało wiesz, nie wiesz, ile użytkownik Robert i jakim słownictwem obrażał ludzi. więc jak nie wiesz jak jest naprawdę, to lepiej przemilcz.

"Długo" oraz "mało" to wyrażenia relatywne, więc nie będę się kłócić o swoją wiedzę, ale gdybyś pokusiła się o przeczytanie tego mojego długiego postu na pierwszej stronie tego tematu, to dowiedziałabyś się, że na to forum jako gość zaczęłam zaglądać coś w 2008, a bardziej regularnie od kilku miesięcy (luty - marzec), tylko aktywnie udzielam się na nim od paru dni. Więc może nie oceniaj czyjejś wiedzy na jakiś temat po pozorach, bo możesz się zdziwić. :)

Co do Roberta - pokuśmy się o małą analizę - jest tu od dawna, bluzga i obraża od dawna, grozi od dawna, a Wy od dawna nie umiecie tego opanować. Więc może warto już coś pokombinować z WASZYM podejściem, skoro takie jak do tej pory jest ewidentnie nieskuteczne? ;-)
Tak tylko sugeruję, nie musisz zwracać uwagi. ;-)

i poza tym jeśli jesteś tu tylko dla przyjemności do polecam forum onet.pl, a nie forum dla ludzi zaburzonych.

Już drugi raz to do mnie piszesz.
Reklamujecie się jako FORUM PSYCHOLOGICZNE, ja jestem studentką psychologii, mówię, że chcę rozmawiać o psychologii na co słyszę już po raz kolejny od moderatora forum psychologicznego, że na forum psychologicznym nie ma miejsca dla zdrowych, zainteresowanych psychologią. Jesteś zdrowa to won na onet.

Wiesz, Korbo, spotkałam w życiu zdrowych durniów, którzy ze swojego towarzystwa przeganiali ludzi zaburzonych, żeby ci "brzydcy" zaburzeni nie rujnowali im ich ślicznego, poukładanego światka. Ale chorych durniów, którzy przeganiają zdrową osobę ze swojego zaburzonego światka chorego forum widzę po raz pierwszy. Cieszę się, że nie ma ich za wiele, jednych i drugich. :)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 30 lip 2011, 17:28
Proszę pokaż mi, gdzie to napisałam

poniżej
Nie możecie najpierw prowokować człowieka, a potem karać go za to, że w końcu się sprowokować dał

Robert zagroził Dominice i dostał za to osta. Sam prowokował i robił to cały czas.

Swoją drogą pisze to osoba z moim raportem gróźb pod adresem innego użytkownika w skrzynce...

I na to zareagowaliśmy.

Co do Roberta - pokuśmy się o małą analizę - jest tu od dawna, bluzga i obraża od dawna, grozi od dawna, a Wy od dawna nie umiecie tego opanować. Więc może warto już coś pokombinować z WASZYM podejściem, skoro takie jak do tej pory jest ewidentnie nieskuteczne? ;-)

My mamy zmieniać podejście z powodu jednego użytkownika? Nie rozśmieszaj mnie. My oprócz tego tutaj sprzątamy, a także chcemy być użytkownikami, którzy też mają swoje problemy. Oprócz 15% niezadowolonych z forum, jest cała reszta, która lubi bywać na tym forum i nie czują się cenzurowani ani zastraszani.

Już drugi raz to do mnie piszesz.

Nieprawda, chyba wysyłałam Cię na forum erotyczne.

Reklamujecie się jako FORUM PSYCHOLOGICZNE, ja jestem studentką psychologii, mówię, że chcę rozmawiać o psychologii na co słyszę już po raz kolejny od moderatora forum psychologicznego, że na forum psychologicznym nie ma miejsca dla zdrowych, zainteresowanych psychologią. Jesteś zdrowa to won na onet.

Ciekawe................ Pierwsze Twoje posty były seksualnie figlarne, mnóstwo się udzielasz w tematach kontrowersyjnych, chętnie wtrącasz się w kłótnie, oceniach ludzi, hmmmmmmmmm tego Was uczą na psychologi? Może byś komuś pomogła, kto jest w ciężkiej depresji i na skraju samobójstwa, pani psycholog?

Wiesz, Korbo, spotkałam w życiu zdrowych durniów, którzy ze swojego towarzystwa przeganiali ludzi zaburzonych, żeby ci "brzydcy" zaburzeni nie rujnowali im ich ślicznego, poukładanego światka. Ale chorych durniów, którzy przeganiają zdrową osobę ze swojego zaburzonego światka chorego forum widzę po raz pierwszy.

Przykro mi, że na koniec mnie obraziłaś.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez armagedon 30 lip 2011, 17:29
dobra, moi drodzy, nie ma sensu o tym dyskutować, w jednym macie rację, mogłam się powstrzymać, no cóż, zdarzyło się, jestem tylko człowiekiem, idę zająć się czymś innym ;)

To mi się podoba :) Zabrakło tylko magicznego słowa które występuje tu niezmiernie rzadko - przepraszam przesadziłam.
Tak to prawda jesteśmy ludźmi i często nasze zachowanie bywa dziwne ( sam wiem coś na ten temat ;) ) Ale nie zapominajmy, że honorem jest również przyznać się do błędu i umieć właśnie przeprosić. Apeluję nauczmy się tego tutaj a życie stanie się łatwiejsze i z pewnością rozładuje niepotrzebne emocje.
armagedon

przez Amon_Rah 30 lip 2011, 17:33
Vian napisał(a):Ale chorych durniów, którzy przeganiają zdrową osobę ze swojego zaburzonego światka chorego forum widzę po raz pierwszy

No brawo! Jestes tu dla przyjemnosci, nie chcesz rozmawiac o psychologii, tylko o "kontrowersyjnych tematach" typu wyuzdany seks. Nie chcialbym chodzic do takiej "Pani Psycholog" na terapie, bo pewnie bym wyladowal w psychiatryku.
Dodatkowo obrazasz chore osoby wyzywajac od durniów, i niewazne, ze akurat byla to moderatorka
Ost.
Proponuje opuscic forum zanim ktos Ci w tym pomoze. W tym przypadku oczywiscie ktos z tak znienawidzonej przez Ciebie Administracji.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez Korba 30 lip 2011, 17:35
do jasnej cholery Korba to forum nie jest Twoim folwarkiem

moim nie, ale 85 % zadowolonych użytkowników forum. ja mam prawo się wypowiadać. a moderowanie, to nie tylko obowiązki, ale i prawa.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 30 lip 2011, 17:36
armagedon, przyznać się do błędu mogę. natomiast nie zamierzam przepraszać człowieka który nie jednokrotnie mnie obraził- i to nie tyko w tym temacie. on nigdy nie przeprosił, a ma większe powodu do tego niż ja.
jeśli kogoś szanuję, z chęcią przeproszę gdy popełnię błąd. tu szacunek straciłam, więc pozostanę na przyznaniu się do błędu.

przez armagedon 30 lip 2011, 17:38
To już kolejna wymiana poglądów zakończona czystką na forum. Zwłaszcza, że jest to temat poboczny.
piotrek_d04, Popieram cię w całej rozciągłości. Oto Robert człowiek który napisał kilka słów za dużo pożegnał się z forum natomiast dominika92, poszła się w międzyczasie zająć się czymś innym bez żadnych konsekwencji. Jak już pisałem wyżej niektórzy mają immunitet tutaj.

Korba, Nie odbierz mnie źle ale zamykanie ust ludziom nie spowoduje zaprowadzenia tu porządku a wręcz przeciwnie rozjuszy niektórych.
armagedon

przez Korba 30 lip 2011, 17:38
z takim podejściem do ludzi Ty będziesz tu tkwić wiecznie.... przestań wyładowywać swoje frustracje na osobach, które mają odmienne poglądy..

dziękuję. tak się składa, że jestem ciężko chora. śmieszne, co? frustracje wylewają inni. ja nikomu nie grożę, nawet nikogo nie nazwałam tutaj durniem, głupcem, nigdy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 30 lip 2011, 17:40
armagedon, nikogo nie obraziłam, więc zejdź ze mnie jeśli możesz. powiedziałam coś może w niegrzeczny sposób, ale nie obraziłam nikogo.

przez armagedon 30 lip 2011, 17:46
dominika92, Ej a gdzie ja napisałem, że kogoś obraziłaś ? Ja zasugerowałem tobie i innym, że czasami bez względu na okoliczności jedno słowo załatwi więcej niż 3 strony udowadniania swoich racji.
Ja np. idę po piwo i z pasją przyglądam się rozwojowi sytuacji. I powiem ci więcej. Chętnie bym napisał coś więcej ale boję się, że wylecę z tego forum tak więc wolę się przyglądać i być obojętny na to wszystko.
armagedon

przez Vian 30 lip 2011, 17:47
@ temat Robera i Dominiki
Przyjmij, proszę, moje przeprosiny, napisałam wszystko tak, że faktycznie ciężko mnie zrozumieć.

Poprzez słowa, które zacytowałaś - o prowokowaniu i karaniu - nie miałam na myśli TEGO KONKRETNEGO przypadku gróźb wobec Dominiki, a ogólne podejście do Robera na forum.

My mamy zmieniać podejście z powodu jednego użytkownika? Nie rozśmieszaj mnie. My oprócz tego tutaj sprzątamy, a także chcemy być użytkownikami, którzy też mają swoje problemy. Oprócz 15% niezadowolonych z forum, jest cała reszta, która lubi bywać na tym forum i nie czują się cenzurowani ani zastraszani.

Może najpierw ustal dane, czy w końcu niezadowolona jest jedna osoba, czy 15%.
Potem pomyśl, o jakich zmianach tu mówimy i czy to koliduje z Twoimi potrzebami. Bo mnie się wydaje, że wręcz przeciwnie.

Nieprawda, chyba wysyłałam Cię na forum erotyczne.

Drugi raz wysyłasz mnie na inne forum, bo nie masz ewidentnie ochoty na towarzystwo niezaburzonej osoby na tym forum.

Ciekawe................ Pierwsze Twoje posty były seksualnie figlarne, mnóstwo się udzielasz w tematach kontrowersyjnych, chętnie wtrącasz się w kłótnie, oceniach ludzi, hmmmmmmmmm tego Was uczą na psychologi? Może byś komuś pomogła, kto jest w ciężkiej depresji i na skraju samobójstwa, pani psycholog?

Korbo, pierwszego, czego nas uczą na psychologii, to różnica między PSYCHOLOGIEM, a STUDENTEM psychologii, bo ona jest bardzo poważna i źle się dzieje, kiedy jakiś student zapomina o tym, że psychologiem jeszcze nie jest, niezależnie od tego, ile książek przeczytał. Więc pozwolisz, że na razie poprzestanę na zwykłej rozmowie z userami, jak po prostu ja - Vian, a kiedy skończę studia porozmawiamy o pomocy osobom na skraju samobójstwa, dobrze?

Przykro mi, że na koniec mnie obraziłaś.

Jeśli nie dotyczyło Cię to, co napisałam, nie ma obrazy, a jeśli dotyczyło, to moje słowa są uzasadnione.

Mnie jest przykro, że uparcie piszesz mi "won, dla zdrowych nie ma tu miejsca" (cytat niedokładny z zachowaniem sensu słów) i jakoś muszę z tym żyć. ;-)
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez Korba 30 lip 2011, 17:49
piotrek_d04, wiesz ile ja czasu spędzam na sprzątaniu tematów? na łączeniu 20 tematów o podobnym problemie, nadawanie odpowiedniego tytułu, umieszczanie w odpowiednich działach, aby było je łatwiej znaleźć? używanie szukajki użytkownikom, którym się nie chce tego robić? poprawianie błędnych cytatów, zdublowanych wypowiedzim usuwanie postów, które niektórzy umieszczają po 5 razy w różnych działach? wiesz, również staram się pomagać ludziom, wspieram innych. zajmuje mi to czasami po kilka godzin. ale co ty. przecież to PATOLOGIA
ale dobrze. korzystam tylko z 10% praw. jesteś cholernie niesprawiedliwy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg