NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA

Hasiok.

przez Michuj 01 sie 2011, 16:27
Ej, odblokujcie gargamjedona :(
Michuj

przez depresyjny86 01 sie 2011, 16:34
Haha nieżle z tym numerem;)
Swoją drogą,ze tak niektórym się chce ze 100 razy rejestrować na nowo...
:)

przez shinobi 01 sie 2011, 17:06
To z nerwów, sam pewnie wiesz co te kompulsje robią z człowiekiem. Cuda. Cuda na kiju.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Nortt 01 sie 2011, 17:20
Obrazek Ech,tyle w temacie modelatorów.
Nortt

przez Infamis 01 sie 2011, 18:12
Michuj napisał(a):Ej, odblokujcie gargamjedona :(

Znów kogoś wylali?! :shock:
Infamis

przez paradoksy 01 sie 2011, 18:21
miał już ze 3 albo 4 bany na poprzednich kontach
i co was tak dziwi?

to, że teraz zachowywał się w miarę normalnie nie wymazuje tego, co robił wcześniej.
paradoksy

przez Badziak 01 sie 2011, 18:26
A kto to był? Robert?
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez Infamis 01 sie 2011, 18:27
paradoksy napisał(a):miał już ze 3 albo 4 bany na poprzednich kontach
i co was tak dziwi?

to, że teraz zachowywał się w miarę normalnie nie wymazuje tego, co robił wcześniej.

A skąd ja mam niby wiedzieć, że miał "3 albo 4 bany na poprzednich kontach"?
Nie śledzę historii każdego użytkownika.
Infamis

przez depresyjny86 01 sie 2011, 18:45
Hm no to kurcze skoro nie wiesz,to wlasciwie dlaczego tak sie zdziwiles wczesniej:)Teraz już wiesz,że czasem tutaj włażą osoby zbanowane pod innym nickiem..
Ja uważam,że jak ktoś kogoś banuję,to ma powód jakiś do tego,w tym przypadku 100 rejestracja pod innym nickiem Esprita czy Robeta nie była dla mnie meganiespodzianką;).

przez linka 01 sie 2011, 18:54
Neu(e)rotyk, a my mamy wszem i wobec wszystkich informować kiedy kogoś banujemy? :roll: Czy tylko ciebie? .............

Ludzie, co wy za zdrowi jesteście? Centralnie nie macie co robić tylko wymyślać takie bzdury? Forum jest takie jakie jest, my się staramy i rozpatrujemy wszystkie prośby o zmiany - ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez depresyjny86 01 sie 2011, 18:57
Nic dodać nic ująć,zresztą to samo napisałem im na stronie 1 i 3 chiba,ale nikt nie posłuchał :-|

przez darkMary 01 sie 2011, 19:18
linka napisał(a):[b][color=#112f55]
ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Linka Ty weź bo niektórzy to takie rzeczy od razu do siebie biorą i robią zamieszanie... :blabla: :silence:
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

przez Infamis 01 sie 2011, 19:24
a my mamy wszem i wobec wszystkich informować kiedy kogoś banujemy? :roll: Czy tylko ciebie? .............

A czy ja napisałem, że masz mnie o czymkolwiek informować? Jak widzę zbanowanego gościa, który jeszcze wczoraj był aktywny to chyba mam prawo zapytać co się stało? Załóżmy, że lubiłem z nim konwersować. I co? Nie wolno mi zapytać co się stało? Przecież usuwacie "dowody zbrodni". Czy też mam siedzieć na tym forum 24 godziny na dobę i obserwować co się dzieje. Kto za co poległ. A może mam przyjąć, że Ty jesteś alfą i omegą i zawsze podejmujesz jedynie słuszne decyzje? Pokaż mi światło bo kroczę w ciemności. :evil:
Ludzie, co wy za zdrowi jesteście? Centralnie nie macie co robić tylko wymyślać takie bzdury?

To znaczy jakie "bzdury"?
nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Zauważyłem, że to jest ultima ratio w Twoich wypowiedziach w tematach, które postrzegasz jako niepoprawne politycznie.

-- 01 sie 2011, 19:27 --

darkMary napisał(a):
linka napisał(a):[b][color=#112f55]
ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Linka Ty weź bo niektórzy to takie rzeczy od razu do siebie biorą i robią zamieszanie... :blabla: :silence:

A do kogo mają je brać skoro są ewidentnie do nich skierowane?
Infamis

przez Remi Gaillard 01 sie 2011, 19:33
paradoksy, linka,
I co mam was publicznie przepraszać ? Pisałem z Tomkiem. Stwierdził, że decyzja należy do was. Nie będę się kajał i błagał o litość. Mogę jedynie przeprosić za swoje wcześniejsze zachowanie. Każdemu się zdarza.
To, że miałem 100 kont to efekt zabawy w kotka i myszkę. Każde nowe wcielenie BAN i nazbierało się tego trochę. Zrozumcie. Ja tak mam, że sprzeciw budzi we mnie agresję. Walczę z tym. Udało mi się funkcjonować jako armagedon i może uwierzycie bądź nie nie miałem złych zamiarów. Ja przemyślałem swoje zachowanie i jest mi głupio. Spirala złości spowodowała nie naturalne moje zachowanie.

Ja nie proszę o wybaczenie ale o wyrozumiałość. Chociaż mam pretensję do moderatorów to jednak staram się ich rozumieć. Napisałem 100 postów jako armagedon i nie ukrywałem kim jestem. Część moderatorów oraz sam naczelny wiedzieli.

Paradoksy. Nawet nie mam pretensji o bana. Nawtykałem ci. Linka też dostała ode mnie. Fakt przesadziłem. Ale żył ciąć nie będę z tego powodu.
Sami dobrze wiemy, że moja egzystencja na tym forum była jest i będzie. Ale ta zabawa w kotka i myszkę nie ma sensu. Proszę o wyrozumiałość i przebaczenie a ja ze swojej strony OBIECUJĘ, że będę bardziej wyrozumiały dla moderatorów.

Tyle ode mnie

Pozdrawiam
Wszyscy jedziemy na tym samym wózku - od strachu uratuje nas tyko DEFEKT MÓZGU
Polityka kroi swoje wielkie plany
Gazety próbują mamić cię kłamstwami
Dwie głowy, dwa państwa, dwa różne kontynenty
Będą bawić się w wojnę a nas wyślą do świętych

Sortuj wg