Nie wiem już nic [bardzo długie, przepraszam]

Hasiok.

przez Noopii 30 lip 2011, 04:51
stilless masz możliwość pójść prywatnie do psychologa?byłoby szybciej,a co do psychologów szkoda,ze na takich trafiałaś.Mam akurat inne doświadczenia.Najbardziej byłby odpowiedni psychiatra,który równocześnie byłby psychoterapeutą.Miałabyś odpowiednie warunki do leczenia.Powodzenia i dziś jest NOWY DZIEŃ może przyniesie coś fajnego..Każdy dzień jest niespodzianką:-) kahir-pozdrawiam fajne masz poczucie humoru.:-).
Noopii

przez suspicies 30 lip 2011, 20:14
stillness, witaj. czytałem z wielką uwagą to co napisałaś, mam 20 lat i prawie zupełnie utożsamiam się z Tobą. zupełnie się nie spodziewałem przeglądając te forum znajdę podobną kopie siebie. miewam dołki i wzloty jednak wszystko prowadzi mnie do tego samego, ciągłe zataczanie pętli. nigdy nie spotkałem kogoś tak podobnego do mnie i ciesze się że wpadłem na Twój temat. mam nadzieję przytoczyć swój problem który może wydać się nieco podobny. akurat jestem spokojny ale zmuszę się do tego jak będę mieć więcej energii.
niemniej stillness trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję że twoje lęki i fobie niedługo zostaną włożone między pułki negatywnych wspomnień jak ten temat który kiedyś wtopi się w tłum żali i trosk. powodzenia!

przez stillness 01 sie 2011, 00:30
nie mam możliwości pójścia prywatnie, głównie z powodów finansowych
miesiąc to wbrew pozorom bardzo mało czasu, wątpię żeby stało się coś bardziej niż działo się wcześniej
a jeśli nawet nie to przynajmniej będzie spokój
ze wszystkim

win-win

kahir - że carpe noctem? brzmi przyjemnie
ale skrzynkę wódki schowaj przede mną głęboko bo ja w gorszych chwilach jestem w stanie wypić tyle co syberyjski drwal i jego trzej koledzy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Noopii 01 sie 2011, 04:10
Rozumiem.W takim razie do czasu pójścia do psychologa,pisz z nami..jeśli Ci to pomaga:-).
Noopii

przez stillness 04 sie 2011, 20:50
w sumie to mam problem z tymi lekarzami i mam potrzebę porozmawiania z kimś kto to przeszedł albo jest w trakcie, ale że tak powiem prywatnie a nie na forum publicznym - no już niestety wkrada się paranoja i obawy że ktoś tu mnie znajdzie
jeśli by ktoś mógł się odezwać na pw to bardzo bardzo proszę

Sortuj wg