DLACZEGO ZOSTAŁAM WYRZYUCONA?!

Hasiok.

przez dogomaniaczka 01 cze 2011, 22:48
tak właśnie widać, właśnie dlatego zakładasz 10 tematów i 5 kont :mrgreen:

przez skandal 01 cze 2011, 22:49
dominika92 napisał(a):tak właśnie widać, właśnie dlatego zakładasz 10 tematów i 5 kont :mrgreen:

A ty się zamknij gówniaro bo skamlałaś do mnie o pieniądze i wtedy byłaś milutka. Fałszywcu ty jeden!

przez buka 01 cze 2011, 22:49
nie,bo pinkii nie siedziała nie posługuje sie kozackim textem i nie kradnie aut,to nie ma takiego rispektu jak roberto666,tam skolei Amon dzielnie broni żeby wątka nie zamykać :P

pogieło was troche ludzie,chyba przez te upały

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Korba 01 cze 2011, 22:50
Magda, bez urazy, ale faktycznie - wyzywanie od ch... to jedno, ale mówienie komuś, kto jest świeżo po próbie s., żeby popracował nad zabiciem się jest poniżej pasa. Naprawdę to właśnie wszystkich zdegustowało.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez dogomaniaczka 01 cze 2011, 22:50
skandal, nie zniżaj się do kłamstw, o nic do Ciebie nie skomlałam. a jak widać jestem o wiele bardziej dojrzała niż ty :)

aczkolwiek rober powinien mieć bana za groźby i tego też nie rozumiem

przez skandal 01 cze 2011, 22:51
Dobra, ja mam dość ! Sama chciałam stąd spierniczać bo to co tutaj się wyprawia to są jajca jak berety, ale zostałam potraktowana dzisiaj jak ... a nie ważne! Dobra, przynajmniej będę mieć zdrowsze nerwy jak mnie tu nie będzie :D Nie było mnie pół roku i było zajebiście, życie jest piękne a takich for jak to są dziesiątki :mrgreen: Zresztą, lato jest i wolę siedzieć nad morzem niż przy kompie.

-- 01 cze 2011, 22:53 --

Dominika- wstyd ci się teraz przyznać? Weź dziecko odpuść już sobie bo się pogrążasz! Idź pisać o psie co ci podpaski gryzie lepiej a nie się tu wtrącasz- nikt cię nie prosił.

Korba- 'nienawidzę jej' i mam prawo to napisać. Bo realnie to mi ona wisi. Ona też wiele razy mi pisała bolesne rzeczy a nikt nawet jej nie upomniał! ZERO! A teraz? Też nawet jej nikt uwagi nie zwrócił! Skoro chce się zabijać to nie moja wina- reklamacje do jej lekarza, nie do mnie. Mi ona wisi i dynda.

przez bliksa 01 cze 2011, 22:54
zawsZe gdy znajdziemy sie w skupisku ludzi (np, to forum) , gdzie kazdy ma inne zdanie na dany temat, rozne przemyslenia itp. moze dojsc do spiecia. Chyba nawet dziwne by bylo gdyby do tego nie doszlo. Czasem puszczaja nerwy, jest to do przyjecia, jestem w stanie nawet zaakceptowac przeklenstwa, widocznie to sposob na wyladowanie emocji, zmniejszenie napiecia, gorzej jesli porusza sie , a raczej wysmiewa czyjes potkniecie, w tym konkretnym przykladzie probe samobojcza... jak dla mnie nie ma na to usprawiedliwienia :roll:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez dogomaniaczka 01 cze 2011, 22:56
ośmieszasz się jeszcze bardziej :) skoro dla Ciebie pytanie czy chce się pomóc e zbiórce pieniędzy to skomlenie, to nie mam pytań :) niestety największym dzieckiem jesteś tu ty i proponuję się leczyć. do widzenia, szkoda słów.

przez skandal 01 cze 2011, 22:56
Dlaczego nikt poza mną nie został ukarany? Zajebiści jesteście- ludzie się od cweli wyzywają a wy milczycie dając przyzwolenie na jazdy, a ruszył was tekst bez wulgaryzmów i to do osoby która mnie atakowała- jak jesteście tacy wrażliwi to dajcie sobie siana z modowaniem bo gracie nie fair! Ty Tomek szczególnie, ukrywasz się i rżniesz głupa że nie odpisujesz- myślisz że nie widziałam że się wylogowałeś specjalnie z fb? Zajebisty jesteś.

-- 01 cze 2011, 22:57 --

Dominika- bujaj z tąd gówniaro, nikt cię tu nie prosił. Idź pisać o podpaskach, napisałam ci już.

przez dogomaniaczka 01 cze 2011, 22:58
pisze się stąd :mrgreen:

przez *Monika* 01 cze 2011, 22:58
skandal, Magdo, nikt nie zostal ukarany bo nikt nie zastosował takiego chwytu , jaki Ty zastosowałaś.
Pomyśl......no jak można napisać komuś coś takiego? Jak można tak złożyczyć?
Obrazek
Główny Moderator

przez skandal 01 cze 2011, 22:58
Co do Ka_po - tak się przechwala jaka to nie jest zajebista- tu rozmowy do super pracy, tu jest szefową, boski mąż, och ach ale to tylko gra przed kompem- mi wytyka że jestem niedowartościowana a sama co robi? Żre tablety żeby się zabić? Pani wielce znająca swoją wartość! Takich jak ona powinni trzymać w szpitalu na dożywocie a nie puszczać- jeszcze kogoś zabije maniaczka cholerna.

-- 01 cze 2011, 23:00 --

Monika1974 napisał(a):skandal, Magdo, nikt nie zostal ukarany bo nikt nie zastosował takiego chwytu , jaki Ty zastosowałaś.
Pomyśl......no jak można napisać komuś coś takiego? Jak można tak złożyczyć?

Moniko, tak samo jak ona złożyczy mi od dawna, była miła tylko wtedy jak ja byłam modem. A potem_ Wzyzwala mnie na kazdym zakrecie i nikt jej za to nawet upomnienia nie dal!!! W koncu wybuchlam!

przez bliksa 01 cze 2011, 23:01
Pinki, zauwaz, ze tu jest wiele osob z zaburzeniami, czytajac to co piszesz teraz moze im sie pogorszyc :?
Sama mowisz , ze masz mnostwo innych zainteresowan niz to forum, wiec moze dla swietego spokoju odpusc sobie.
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 01 cze 2011, 23:02
skandal,

Magda nie pisz o ludziach , których nie znasz.

W takich sytuacjach widać jaki kto jest naprawdę, Ty jako trzecia z kolei na tym forum pokazujesz swój poziom - wstyd.
Moderator

Sortuj wg