FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

przez shinobi 08 cze 2012, 23:39
Verona, nie żałuję zlotu, ja za bardzo nie lubię przebywać wśrod ludzi. Masz zły dzień, wyluzuj, obejrzyj telewizor, albo coś, po kiego wała pluć na wszystko wokół. :)

przez Verona 08 cze 2012, 23:39
paradoksy, wlep mi bana lub osta i po sprawie
po co ta gadka????? :pirate:

przez dogomaniaczka 08 cze 2012, 23:39
Verona, najlepszą obroną jest atak :) Dla Twej informacji wychodzę od jakiegoś czasu coraz więcej :D Ale tekst o książkach był lepszy :105: :105:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 08 cze 2012, 23:42
jak w obrazku.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
paradoksy

przez dogomaniaczka 08 cze 2012, 23:43
paradoksy, w sumie racja, branoc :papa:

przez namiestnik 08 cze 2012, 23:58
jednak co racja to racja - taki wersal i w ogóle, a za kulisami same wojny, obgadywania...

może lepiej komuś w oczy powiedzieć..

wątek gadania o dupie maryni (do którego się właśnie przyczyniam) to już 319 stron. Czy jakiś z wątków dotyczących zdrowia ma tyle? ;)
no pewnie jakiś się znajdzie. A może nie?

Ale spoko... loko...

zadymy w życiu są przydatne...

przez shinobi 09 cze 2012, 00:01
namiestnik, to ja chyba jakoś na marginesie forum funkcjonuję, bo nikt ze mną o niczym nie plotkuje, a privów średnio dostaję jednago na miesiąc. :)

przez namiestnik 09 cze 2012, 00:40
to zdradzę Ci na stronie, że tamta z tamtym, a on nie wiedział, że i .. a wtedy.. ;)
:D

a tak serio to nic nie wiem i nie chce. :) w sensie plotek

przez Verona 09 cze 2012, 03:33
Chcialam uprzejmie podziękować za osta, którego dla informacji reszty forum a nie tylko modów dostałam od Amona a jak wiadomo jest On moim ...nieważne kim, nie będę tlumaczyć, moze dzięki temu wlaśnie ukruci się kumoterstwo na forum. Od dawien dawna ludzie zalili sie , pisali o tym że , jest tzw. "kącik wzajemnej adoracji" obalam ten mit bo mimo, że znam dobrze moda Amona to i tak wlepił mi osta bo należalo mi się ..proste. :bezradny:
i gadanie po kątach a nie pisanie wprost tego o czym wiele osób na forum plotkuje i chodzą różne a przynajmniej 2 wersje tego opowiadania, ktore dotarło do mnie na FB bo nie byłam juz użytkownikiem forum od jakiegoś czasu a szczerze powiedziawszy to nie interesowałam się zupełnie tym co się dzieje na forum. Osoby niektóre ( Basia, Shinobi) nawet nie widziały ze Verona to ja dawna Ka.PO mimo, że wyraźnie pisałam choćby w wątku CHAD kim jestem albo w wątku zlot jeszcze w okolicach maja ( stawiano mi nawet zarzut że sie ukrywam, podszywam a nikt nie wie kto ja jestem :mrgreen: )
Nie zależy mi na opinii jaką mi forum wystawi, ludzie którzy tak na prawde mnie nie znają bo "dzięki" temu, że tu jestem od 2008 roku musialam wykasować swoje dawne konto Ka_Po wraz z postami bo ktoś próbował dzięki temu dzialać na moją niekorzyść ( moderatorzy wiedzą o co i kogo chodzi). tylko dlatego mam innego nicka a postów jako Ka_po nikt na forum nie znajdzie bo zostały usunięte...być moze są w archiwach gdzies ale to już nie moja sprawa jak forum dziala od strony technicznej.
Tak to co napisalam było chamskie i prostackie, zgadzam się z tym w 100% ( czasem w celu prowokacji trzeba sie poswięcić ;) ) ale nikt z Was nie moze tego powiedziec o mnie, jako o osobie ze to ja taka jestem , w sensie chamska i prostacka bo nikt z Was mnie nie zna, nawet na oczy nie widzial a co dopiero wydawać takie opinie...ja tylko w chamski sposób skomentowalam urode naszej miski.....tyle :bezradny:

przez kafka 09 cze 2012, 05:39
Ojojoj co tu się dzieje?

-- 09 cze 2012, 05:50 --

Chcialam tylko powiedzieć, że ja lubię to forum, nie spotkało mnie jeszcze nic nieprzyjemnego.
Kiedyś wchodziłem na czat na innym forum, gdzie wyraźnie było napisane, że jest ono by pomoc
Ludziom z dda. Tam też usłyszałam, po opowiedzeniu swojego problemu od 2 osób, ze
"maja to w dupie", dosłownie. Nikt z tym nic nie zrobił, a jak wspomniałam o tym innego
Dnia, to nie uwierzono mi, bo osobyto mówiące były od dawna na forum, a ja bylam nowa.
Uważam to za bardzo niesprawiedliwe żeby kogokolwiek tak traktować, szczególnie że nie.jest to
Forum poświęcone pierdolom, tylko zaburzeniom.

Dlatego tak mi się tu podoba, bo do tej pory chamstwa tu nie widzialam.
Wypowiedzi verony upewnila mnie w tym, że dobrze że nie zamieściłam swojego zdjęcia.
kafka

przez shinobi 09 cze 2012, 09:19
Mnie jakoś wszystkie plotki omijają, ciekawe dlaczego? :roll:
Jak ktoś chce poplotkować, to insynuacje przyjmuję na priv, serio, nie gryzę, można pisać śmiało. Ja jestem miły chłopak, tylko sprawiam wrażenie takiego chujka.

przez dogomaniaczka 09 cze 2012, 12:24
niektórym to się chyba naprawdę nudzi :shock:
to już nawet ja mam lepsze zajęcia :shock:

przez Candy14 09 cze 2012, 12:43
Chcialam tylko powiedzieć, że ja lubię to forum, nie spotkało mnie jeszcze nic nieprzyjemnego.

Ja tez je lubie i podziwiam wlasnie za brak chamstwa i swietna prace moderatorow. Mili ludzie, fajne tematy...a ze czasami ktos kogos ...to i tak lajtowo w porownaniu do innych for.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez shinobi 09 cze 2012, 12:56
dominika92 napisał(a):niektórym to się chyba naprawdę nudzi :shock:
to już nawet ja mam lepsze zajęcia :shock:

:great: :P

Sortuj wg