FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

ZLOT

przez _wovacuum_ 01 mar 2012, 00:54
carlosbueno, a owszem..czasem mowià :mrgreen:

ZLOT

przez *Wiola* 01 mar 2012, 00:56
_wovacuum_, :great:

carlosbueno, Ty wiesz ,że nawet rurki od prysznica potrafią, a co dopiero małże :mrgreen:
Moderator

ZLOT

przez ladywind 01 mar 2012, 01:02
_wovacuum_ napisał(a):*Wiola*, super!! jakze siè cieszè :mrgreen: malz powiedzial ze mam leciec-odpocznie sobie ode mnie 8) :lol:

a Ty od niego :mrgreen: ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

ZLOT

przez _wovacuum_ 01 mar 2012, 01:04
ladywind, o to to wlasnie :yeah:

ZLOT

przez tahela 01 mar 2012, 07:24
Widze ze zlocik się szykuje , ech ustalić date i odgórnie narzucić a wszyscy mają tak sobie poukładać w pracy czy naszykować kase na termin zeby byc i koniec bo jak temu nie pasuje ,temu nie pasuje, to tak mozna cały czas a tak z góry i wiadomo, ja nawet jak nie będę w polszy to sie postaram na zlocik pojawić, tylko właęsnie termin wcześniej z miecha, no chyba zebym była w polandzie jednakowoż.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

ZLOT

przez Dariusz_wawa 01 mar 2012, 08:10
Mi tam miejsce to wsio ryba ale wydaje mi się że te Borki to dobry wybór jest woda , pierogarnia , monopol. i rurki od prysznica.Co do terminu to wydaje mi się że koniec maja lub czerwiec bo pózniej to ludziska mają urlopy.Koniec czerwca powinien pasować wszystkim .Pilni studenci już po sesji a Ci mniej pilni to i tak będą zaliczać na jesieni :mrgreen: W lipcu i sierpniu mogą być kłopoty z noclegami. Można też poszukać czegoś w okolicach Kasi ( Włocławek) aby wszyscy mieli w miarę po równo drogi.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

ZLOT

przez Sabaidee 01 mar 2012, 08:34
Ale żeśta się rozpisali i zero konkretów. Ktoś musi sprawę zlotów wziąć w swoje łapki, bo inaczej przegadamy tak do października i nic z tego nie wyjdzie. Jest oczywistym, że nie dogodzimy wszystkim zarówno z miejscem Zlotu jak i terminem, ale możemy pokusić się, aby ten termin i miejsce odpowiadało jak największej ilości forumowiczów. Proponuję zatem zmontować jakąś ankietę, w której zainteresowani będą mogli się wypowiedzieć i będzie można to jakoś ogarnąć.

-- 01 mar 2012, 07:35 --

Mam się za to wziąć?
Sabaidee

ZLOT

przez Dariusz_wawa 01 mar 2012, 08:39
Sabaidee napisał(a):Ale żeśta się rozpisali i zero konkretów. Ktoś musi sprawę zlotów wziąć w swoje łapki, bo inaczej przegadamy tak do października i nic z tego nie wyjdzie. Jest oczywistym, że nie dogodzimy wszystkim zarówno z miejscem Zlotu jak i terminem, ale możemy pokusić się, aby ten termin i miejsce odpowiadało jak największej ilości forumowiczów. Proponuję zatem zmontować jakąś ankietę, w której zainteresowani będą mogli się wypowiedzieć i będzie można to jakoś ogarnąć.

-- 01 mar 2012, 07:35 --

Mam się za to wziąć?

Jacek na Ciebie można liczyć. Obrazek :D

ZLOT

przez Sabaidee 01 mar 2012, 08:55
No dobra, myślę, że w chwili obecnej nie ma sensu zajmować się terminami późniejszymi niż koniec czerwca i wcześniejszymi niż połowa kwietnia. Nie ugryziemy również standardu tzn. łóżko do 30 pln/noc w godziwych warunkach - nie schodzimy niżej, ani wyżej. Czekam zatem na kandydatury miejsc Złotu:

1. Borki - woj. łódzkie - okolice Tomaszowa Mazowieckiego nad Zalewem Sulejowskim
2. Mikołajki - woj. warmińsko-mazurskie - okolice Mrągowa
3.....?
Sabaidee

ZLOT

przez Dariusz_wawa 01 mar 2012, 09:04

ZLOT

przez Sabaidee 01 mar 2012, 09:12
Dariusz_wawa napisał(a):Jak Mazury to można i tu http://www.piecki.mazurski.pl/oferta.php

Drogo i coś mi się wydaje, że wyżywienie chcą wcisnąć. W Mikołajkach jest, z tego co wiem, dość duża baza noclegowa i większa konkurencja.
Sabaidee

ZLOT

przez Dariusz_wawa 01 mar 2012, 10:21
Jacek dostałem przed chwilą maila może to Mariacki Dom Rekolekcyjny w Zembrzycach Obrazek Obrazek Obrazek
http://www.domrekolekcyjny.eu/index.php
Ostatnio edytowano 01 mar 2012, 10:26 przez Dariusz_wawa, łącznie edytowano 1 raz

ZLOT

przez bigfish 01 mar 2012, 10:25
Super, to miejsce już jest :great:

ZLOT

przez _wovacuum_ 01 mar 2012, 10:47
Sluchajcie,tylko nie kwiecien ,maj i czerwiec!!!!!!!!bardzo was proszè!! mam juz urlop zaplanowany,bèdè wtedy w Polsce-corka ma maturè,wiec wyjazd jakikolwiek odpada!!lipiec i sierpien jak najbardziej :angel:

Sortuj wg