FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

ZLOT - SYLWESTER DLA WSZYSTKICH ŚWIRÓW

przez Laima 02 gru 2011, 23:41
wiola173, jak to Ciebie nie będzie :why:
bez Ciebie robimy strajk generalny :twisted:
Laima

przez *Wiola* 02 gru 2011, 23:57
Laima, Kasiu mam niezłe zamieszanie i problemy, więc nie wiem czy dam radę:(
Moderator

przez skalamax 10 gru 2011, 13:47
My cały czas aktualni.
Przepraszam, że tak rzadko zaglądam..
Ale na pewno jedziemy.
A gdzie - wszystko jedno. Byle z Wami.
Zabieramy Kasiątko. Gdzie byśmy nie jechali.
Wiola, Ciebie też kurde możemy zgarnąć :) Napisz, na priv, co tam i jak tam. Może coś poradzimy. Wspólnie jakoś raźniej.
Musowo musisz być.
Ludzie, sprężmy się, stańmy trochę na głowie i spotkajmy się w ten wyjątkowy czas!! U nas też nie za różowo.. Właśnie dlatego może trzeba trochę na chwilę odskoczyć.
Dobra? :)))
Wszystko jedno gdzie.
Chociaż.. może faktycznie morze? ... ;)
Czytałam gdzieś na forum (szkoda że nie zaznaczyłam linka), że w zimie po prostu przyjeżdża się do Władka i kwater jest do wyboru do koloru. Więc na upartego ktoś może jechać dzień wcześniej, zaklepać coś, a reszta dojedzie i gitara.
Kiedyś wyjdziemy nieśpiąc
Poza to co nam się śni
I rozbłyśniemy aureolą
L. Janerka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sabaidee 10 gru 2011, 18:32
skalamax, Walą drzwiami i oknami. Ja mogę zrobić rozeznanie w Warszawie kogo akurat naszła ochota, a komu odeszła. Całego kraju jednak nie załatwię. Mam więc prośbę żeby kilka osób zrobiło takie rozeznanie w sowich regionach np. bigfish - Wrocław i okolice, ktoś inny weźmie Katowice, ktoś inny Poznań... Gdańsk, Kraków i może coś z tego będzie. Inaczej nigdy się nie skrzykniemy. A co do rezerwacji kwater we Władysławowie to może ktoś z Trójmiasta się tym zajmie. Zwrócimy koszty.
Sabaidee

przez *Wiola* 10 gru 2011, 18:51
skalamax, Aniu , dzięki kochana, myślę nad tym cały czas, tylko przeraża mnie ta odległość :roll:
Moderator

przez Sabaidee 10 gru 2011, 18:56
wiola173, to nad naszym morzem, a nie południowo-chińskim. W przyszłym roku zrobimy sobie Sylwestra gdzieś w Zatoce Halong Bay.
Sabaidee

przez Artemizja 10 gru 2011, 19:22
Ja niestety wypadam.Dostałam mniej stypendium niż myślałam i wszystko pójdzie mi na czesne :( Sylwestra spędzę w domu :bezradny:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 10 gru 2011, 19:26
samara22, płatną masz tą uczenie?
szkoda,nic się nie da w tej sprawie zrobić?
Laima

przez Artemizja 10 gru 2011, 19:31
Laima, tak,to prywatna uczelnia...już myślałam na wszystkie strony,ale mam do wyboru- albo zapłacić czesne,albo pojechać na zlot na Sylwestra...ech,myślałam,że chociaż w tym roku spędzę go poza domem i znowu guzik z tego wyszło :(
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 10 gru 2011, 19:34
samara22, :( u mnie to też nic pewnego.Pić nie muszę,ale wiadomo domek czy pokój opłacić,przejazd trochę pieniędzy będzie,a z tym będzie problem.
Laima

sylwester

przez resterka 15 gru 2011, 16:06
czesc, poniewaz nie mam planow na sylwestra, a bede sama w domu, wiec jesli jest ktos chetny spedzic go w milym towarzystwie zapraszam na priva. Moze skompletuje sie pare osob i tez bedzie fajnie:)
Prosze o osoby raczej pozytywne:) Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano 15 gru 2011, 16:09 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Połączono z wątkiem na ten temat. Zapraszam do zapoznania się z nim.

przez Agasaya 15 gru 2011, 16:36
hej
ja z tego zlotu też raczej wypadam ale może na sama noc sylwkową byśmy wpadli z Madem, bo będzie u mnie akurat. Co do rezerwacji kwater- mam koleżanką która mieszka we Władku, mogłabym z nią zagadać żebym to załatwiła ale w takim układzie musielibyście wyłożyć na przedpłatę bo wątpię by chciała wykładać ze swojej kieszeni a mnie nie stać :-| :-|
Agasaya

przez Anielica 16 gru 2011, 02:09
Ja też bym chciała na Sylwestra z Wami :-|
Zabierzecie mnie????
Anielica

przez Alienated 16 gru 2011, 20:32
Agasaya napisał(a):hej
ja z tego zlotu też raczej wypadam ale może na sama noc sylwkową byśmy wpadli z Madem, bo będzie u mnie akurat. Co do rezerwacji kwater- mam koleżanką która mieszka we Władku, mogłabym z nią zagadać żebym to załatwiła ale w takim układzie musielibyście wyłożyć na przedpłatę bo wątpię by chciała wykładać ze swojej kieszeni a mnie nie stać :-| :-|

Kiedy zaczyna być wreszcie mowa o pieniądzach, dopiero wówczas pojawiają się konkrety... Od początku trzeba tak było...
Szkoda jedynie, że tak się nagle, nie wiadomo w którym momencie, plany pozmieniały...
Alienated napisał(a):Dla mnie Sylwester... to jednak tylko i wyłącznie Sylwester... Nic wyjątkowego... Nie sprawi mi wielkiej różnicy jeżeli spędzę ten dzień w samotności przed komputerem. Pewnie bez problemu zdołam się gdzieś na ostatnią chwilę wkręcić jakby co, ale... nawet mi na tym specjalnie nie zależy... Tak więc swoją gotowość do udziału w zlotowym spotkaniu potwierdzam! Chciałbym wierzyć, że może jednak coś z tego wyniknie. W bardziej odległe miejsca z pewnością o wiele trudniej będzie mi dojechać, więc być może to jedna z ostatnich okazji...

Dodam, że chodziło jeszcze wtedy o zupełnie inną miejscowość... Ale to już w sumie bez znaczenia...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Sortuj wg