FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez namiestnik 29 paź 2011, 15:00
dla mnie za daleko i za drogo

Zlot

przez Laima 29 paź 2011, 17:17
a gdzie konkretnie nad morzem?chodzi mi o miasto,tak około.
Laima

Zlot

przez Alienated 29 paź 2011, 17:23
Sabaidee napisał(a):To może podsumujmy co zostało dotychczas ustalone:
liczba zainteresowanych - 9 osób
termin: 29.12 - 01.01
miejsce: zachodniopomorskie, nad morzem
koszt noclegu: do 30 pln

No to teraz surfujemy i szukamy miejsca.

Zaraz zaraz! Tak sobie trochę bez zastanowienia czytałem o czym tu wcześniej pisaliście, ale zerknąłem właśnie do kalendarza i nie wygląda to wszystko wcale tak znowu kolorowo. Sylwester wypada w sobotę, w związku z czym nie ma nawet mowy o żadnym dodatkowym dniu wolnym od pracy (niedziela byłaby wolna tak czy tak). Skąd więc pomysł na rozpoczęcie imprezy już od 29.12, bo trochę się już zaczynam gubić???
Poza tym, skoro już jestem na liście, najprawdopodobniej (w moim przypadku oznacza to niemal 100%) i tak dojadę! W sumie daleko nie mam ;).

-- 29 paź 2011, 16:24 --

Laima napisał(a):a gdzie konkretnie nad morzem?chodzi mi o miasto,tak około.

Była mowa o Międzyzdrojach i tego proponuję się trzymać! ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Sabaidee 29 paź 2011, 17:32
Alienated, jakaś część ludzi będzie miała wolne wszystkie dni pomiędzy wigilią BN a Nowym Rokiem. Stąd pomysł, aby ten Zlot przedłużyć o jeden dzień w stosunku do poprzednich. Niektórzy będą jechać z południa Polski, więc stosunek czasu podróży do czasu Zlotu trochę im się poprawi. Znając życie i tak pewnie niektórzy dojadą w piątek, a pewnie i w sobotę.
Sabaidee

Zlot

przez Alienated 29 paź 2011, 17:37
Sabaidee napisał(a):Alienated, jakaś część ludzi będzie miała wolne wszystkie dni pomiędzy wigilią BN a Nowym Rokiem. Stąd pomysł, aby ten Zlot przedłużyć o jeden dzień w stosunku do poprzednich. Niektórzy będą jechać z południa Polski, więc stosunek czasu podróży do czasu Zlotu trochę im się poprawi. Znając życie i tak pewnie niektórzy dojadą w piątek, a pewnie i w sobotę.

No cóż, u mnie raczej żadne dodatkowe dni wolne się nie zapowiadają, chyba że uda się wyszarpnąć co nieco z urlopu, którego to pozostało mi dotąd całkiem sporo ;). A co do nauk wyniesionych z życiowego doświadczenia, już wcześniej chciałem zasugerować, że niektórzy pewnie w ogóle się nie pojawią ;).
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Zlot

przez Laima 29 paź 2011, 18:13
Mój znajomy ma hotel nad morzem,tylko nie pamiętam dokładnie gdzie.Jakby miejsc na sylwka zabrakło to dajcie znać to tam spróbuję ,trochę p znajomościach,może opuści bo tak to po 30 zł.
Laima

Zlot

przez Sabaidee 29 paź 2011, 18:14
Laima, to dowiedz się, Kasiu, gdzie ma ten hotel.
Sabaidee

Zlot

przez Laima 29 paź 2011, 18:25
Władysławowo,ale dzwoniłam odpada i wyjątkowo nieciekawe miejsce na sylwka -to brat mówił bo to jego kolega.
Laima

Zlot

przez Artemizja 30 paź 2011, 22:03
Wpisywać się Slonka :mrgreen: fajnie będzie :mrgreen: :twisted: :yeah:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zlot

przez Sabaidee 30 paź 2011, 22:07
skalamax, Aniu, dowiedz się o te Międzyzdroje. Jeśli w tym miejscu okaże się, że nici to niech Ci przynajmniej coś zasugerują. Miejscowi na pewno będą wiedzieć.
Sabaidee

Zlot

przez Artemizja 30 paź 2011, 22:33
Ależ się cieszę na ten zlot :105:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Zlot

przez Sabaidee 31 paź 2011, 08:16
Miejsc noclegowych w Międzyzdrojach jest bardzo dużo i na pewno coś znajdziemy. Trudno jest jednak rozmawiać nie wiedząc ile osób ostatecznie będzie. Ludzie, to jest Sylwester i zdecydowanie trzeba będzie wszystko wcześniej zaklepać.
Listę zamykamy 10 listopada o godzinie 24:00
Sabaidee

Zlot

przez Lord Kapucyn 31 paź 2011, 08:45
Jestem nieco poza tematem. :? :shock: Czyli planujemy zlot na Sylwka (29 grudnia 2011 - 1 stycznia 2012 włącznie), tak? W jakim rejonie kraju mniej więcej? Pomorze? Hm. KeFaS też organizuje u siebie w Gdańsku podobno imprezę w Sylwestra... :P :twisted: Em, no to ja...
jeśli uzbieram kasę,
jeśli ma pani się zgodzi i pojedzie ze mną,
jeśli u KeFaSa nie wypali albo jeszcze lepiej - KeFaS pojedzie z nami,
i trafi się jakiś profesjonalny kierowca, który nas zabierze z Trójmiasta do miejsca destynacji Zlotu...

...to wtedy nie widzę przeszkód.:P

-- 31 paź 2011, 08:48 --

1. samara22
2. Sabaidee
3. wiola173
4. bigfish
5. tahela
6. Ślicznotka (70%)
7. Skalamax
8. Przemek vel Niezdiagnozowany (nie ma ludzi zdrowych - są tylko chorzy i niezdiagnozowani /Mad)
9. Alienated
10. 2Proof
11. Minia
12. Mad_Scientist (?)
13. Lady_B (?)
14. KeFaS (?) [gdyby stawiał opór porwanie wchodzi w grę /Mad]
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Zlot

przez CichoCiemny 31 paź 2011, 14:28
Mad_Scientist, nie ma opcji, że na sylwestra się ruszę z domu, bo raz, że na ten czas już sobie z kimś coś zaplanowałem u siebie, a dwa, że nie mam kasy na wyjazdy, więc i tak bym nie pojechał nigdzie. Jak przeczytałem, że planujecie Trójmiasto to się ucieszyłem, bo może by coś się dało zorganizować u mnie (ale wtedy ilość osób jest ograniczona), a tak to odpada, żebym gdziekolwiek wtedy jechał. Ale jeżeli będziesz(będziecie) w Trójmieście jakoś "po drodze" to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się wtedy zobaczyć i rozwalić system :P

Sortuj wg