FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez Simpatico1 13 cze 2011, 22:04
Jesli mozna sie dolaczyc to ja b.chetnie z Gdanska dojade...Dostosuje sie do m-sca,ceny i terminu...

Zlot

przez Sabaidee 13 cze 2011, 22:09
Simpatico1, nie ma to jak bezproblemowi ludzie :) Na mnie też możecie liczyć.
Sabaidee

Zlot

przez Waplo 13 cze 2011, 22:31
Jeżeli nie będzie innych propozycji odnośnie miejsca Zlotu to poczekajmy co powie Ka_Po bo to przecież Ona jest kierowniczką wycieczki.

-- 13 cze 2011, 21:43 --

Prosimy o w miarę szybkie decyzję osób chętnych na Zlot - ułatwi to skuteczną rezerwację .Zdecydowanie Simpatico1 może posłużyć za wzór do naśladowania :D .
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Robanix 14 cze 2011, 02:06
Skoro nikt (czyli np. ja) nie ma siły poszukać czegoś innego, to zostaje ten ośrodek. Jest drogi, więc są miejsca. Ja i tak nie spałbym w namiocie, ale z cennika wynika, że oddzielnie płaci się za sam namiot i za osobę, więc nie jest to też wielka oszczędność. Za to taniej od domku jest w pensjonacie, bo 100zł za pokój dwuosobowy (czyli jak rozumiem za 2 osoby). Owszem, gdyby wepchałoby się do domku więcej osób, to wyjdzie taniej, ale przy przewidywanej frekwencji (i części osób w namiotach) może być problem nawet z trzema osobami do domku. Ja nie narzekam, tylko przedstawiam fakty. W tej sytuacji mnie najbardziej pasuje przyjechać dopiero w sobotę i wziąść jedynkę (czyli dwójkę dla jednej osoby za 80zł) w pensjonacie. Bez bawienia się w rezerwację. Dzięki temu nie będę stwarzał nikomu problemów.
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez Sabaidee 14 cze 2011, 06:47
Jak czytam tę dyskusję to robi mi się słabo. Temu pasuje to, temu tamto, coś mamy rezerwować, a na chwilę obecną nie wiadomo ile nas do tej rezerwacji jest. W ten sposób nigdy się nie dogadamy. Zaufajcie staremu podróżnikowi: spotykamy się dnia... o godzinie... na Dworcu autobusowym w Tomaszowie Mazowieckim i idziemy szukać noclegu. Nie ma bata, nie ma takiej opcji, abyśmy czegoś nie znaleźli. Zjechałem pół świata i nigdy i nigdzie niczego wcześniej nie rezerwowałem i nigdy również nie zdarzyło się, abym z braku miejsc noclegowych musiał nocować pod gołym niebem. Gdzie by to nie było: Lwów, Krym, Chiny, zadupie w Laosie czy środek dżungli na Sumatrze, a grupy też były czasem 9-10 osobowe. Czemu do k...y nędzy mamy nie znaleźć noclegu pod Tomaszowem Mazowieckim? Jeśli chcecie spać spokojnie to mogę pojechać tam 2-3 dni wcześniej i Was wszystkich uspokoić.
Sabaidee

Zlot

przez Waplo 14 cze 2011, 07:43
Sabaidee , to mnie zaskoczyłeś ta chęcią wcześniejszego rozpoznania terenu :great: . Propozycja jest odważna i spontaniczna :D . Ja też jedną noc mogę przegadać nawet na dworcu lub "wsiąść do pociągu byle jakiego" :D . Teraz zobaczmy co powie Reszta chętnych.
Może będę się powtarzał ale mi to pasuję . Jeśli chodzi o mnie to lubię improwizację ale sądzę że jeżeli chcesz wcześniej rozpoznać teren to szanse na dobrą okazję są duże (Dziewczynom przydał by się troszkę większy komfort niż nam facetom :mrgreen: ).
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Zlot

przez *Wiola* 14 cze 2011, 13:07
Powiem szczerze, że jak dla mnie to też nie problem. Lubię takie akcje :) Ale boję się ,że dla niektórych będzie to powód do marudzenia.
Moderator

Zlot

przez bigfish 14 cze 2011, 13:15
Wchodzę w to :yeah:

Zlot

przez Simpatico1 14 cze 2011, 14:06
No i ja oczywiscie tez...

Zlot

przez Robanix 14 cze 2011, 17:30
Super! Zawsze chciałem tak w ciemno gdzieś pojechać, ale nie miałem z kim 8) . No to chyba pozostaje nam tylko ustalić datę spotkania na dworcu autobusowym w Tomaszowie Mazowieckim :D . Może niech już zostanie ten 15 lipca? Co do konkretnej godziny, to umówimy się na kilka dni przed, gdy każdy już będzie wiedział jak dojedzie.
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez Sabaidee 14 cze 2011, 19:31
Jak na razie idzie nam nieźle - sprzeciwów nie słychać. Ludzie z Warszawy i Łodzi w zasadzie niczym nie ryzykują, bo nawet przy czarnym scenariuszu w przypadku Warszawy wygląda to tak: 7.45 z Dworca Zachodniego jest autobus do Tomaszowa. W Tomaszowie jesteśmy za dwie godziny czyli przed 10.00. Gdyby był jakiś niewypał, co wydaje się mało prawdopodobne to o 18.00 wsiadamy w autobus powrotny i o 20.00 jesteśmy w domu.
Sabaidee

Zlot

przez Sabaidee 14 cze 2011, 19:54
Ka_Po, Jeśli mam pojechać tam wcześniej to muszę wcześniej wiedzieć czego szukać. Osoby z namiotami niech się deklarują, jak również ci którzy potrzebują czegoś więcej niż 15-osobowe dormitory. Mnie osobiście wystarczy śpiwór, jasiek pod głowę i... ławka w parku. :D Nie pogniewam się również, jeśli ktoś mnie weźmie pod namiot.
Jeśli ktoś dysponuje małym grillem albo dwoma to byłoby fajnie. Natomiast żadnego jedzenia czy piwa nie będę targał z Warszawy - kupię sobie w 5 minut na miejscu.
Sabaidee

Zlot

przez *Wiola* 14 cze 2011, 20:06
Ka_Po, Dokładnie:) Młoda ma malutki namiot, więc go wrzucę na wszelki wypadek do bagażnika i damy jakoś radę:)
Moderator

Zlot

przez Robanix 15 cze 2011, 00:10
Ka_Po napisał(a):no i wiecie jeszcze co, co kto lubi.. :mrgreen:

Po "co kto lubi" 2-3 osoby będą mogły pojechać autem, gdy już znajdziemy lokum - w końcu chyba nawet w Tomaszowie jest jakiś hipermarket :D . Ja planuję wziąść tylko mały plecak z najpotrzebniejszymi rzeczami, bo nie sądzę, żebyśmy mieli wielkie problemy ze znalezieniem noclegu 8) .
Stanisław Jerzy Lec

Sortuj wg