FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez *Wiola* 06 cze 2011, 21:53
Robanix, :) Ale Ty jesteś niecirpliwy :mrgreen:
Moderator

Zlot

przez marcja 06 cze 2011, 22:09
Robanix, bedziemy razem szukac drogi ucieczki w razie czego :D Bo mi ostatnio, z racji upalow tez troche odwala nerwicowo :mrgreen:

Zlot

przez dogomaniaczka 06 cze 2011, 22:16
wszyscy uciekniecie :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Robanix 07 cze 2011, 01:16
wiola173 napisał(a):Robanix, :) Ale Ty jesteś niecirpliwy :mrgreen:

Bo choć chcę jechać na zlot, to siedzi we mnie diabeł lęku liczący na to, że zlot zostanie odwołany :twisted: . I to jak najszybciej, bo czym bliżej zlotu, tym lęk będzie większy...

dominika92 napisał(a):wszyscy uciekniecie :mrgreen:

Ale dobrze było by przynajmniej dojechać na zlot, a nie uciec przed startem ;) ...
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez *Wiola* 07 cze 2011, 01:35
Robanix,

Mam identycznego diabełka :twisted:
Moderator

Zlot

przez Dariusz_wawa 07 cze 2011, 06:59
Ka_Po napisał(a):
Już jest po niedzieli :P ...

Zgadza się, już piszę co i jak :D

http://www.borki.pl/ - opis ośrodka
Ceny jak w cenniku, czyli domek Campingowy 3 -osobowy 180,00 + 15,00 za każdą dodatkową osobę ( nie o wszystkich muszą wiedzieć ;) )
w domku jest 1 wersalka i 2 kanapy.
Domki wyposażone w pełen sanitariat i aneks kuchenny, przy domku można rozpalać grilla ale jest też specjalne miejsce na ośrodku na grilla pod wiatą.
Przy domku można rozbić namiot 15,00 lub 25,00 jesli namiot jest większy3-4 osoby ;)
Domki są "łaczone"- czyli z tyłu lub bokiem stoi drugi domek.

Dojazd dla niezmotoryzowanych
z Tomaszowa Mazowieckiego -dokładnie z Placu Kościuszki autobusem miejskim nr.2
Wysiadamy w Swolszowicach Małych ( przystanek na żądanie) i na piechotką do Ośrodka jest 4 minuty ( tak mi to przynajmniej wyjasnił bardzo miły, kulturalny i sympatyczny Pan recepcjonista ;) )

Rezerwacja musi być minimum na 2 tygodnie wcześniej.
Zaliczka 100,00 na konto Ośrodka
Aha ...termin, który nam pasował czyli 8-10 lipiec już jest zarezerwowany :-| Wszystkie inne weekendy lipca, póki co wolne.

Mi pasuje każdy lipcowy
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Zlot

przez Waplo 07 cze 2011, 07:20
Ka_Po dzięki za konkretne wiadomości .Uważam ,że opcja domki plus namioty jest super i każdy może zadecydować co wybierze :D .
Mnie ten ośrodek jak najbardziej pasuje. Trzeba tylko szybko ustalić nowy termin i zarezerwować miejsce (żeby coś nam z przed nosa nie uciekło). Dlatego proszę jeżeli propozycja Ka_Po Wam pasuje o jak najszybsze i konkretne decyzje odnośnie nowego terminu i chęci udziału w Zlocie. Ja mówię TAK na 99,9 % na każdy ustalony termin w lipcu. Waplo.
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Zlot

przez Sabaidee 07 cze 2011, 09:24
czyli domek Campingowy 3 -osobowy 180,00

Bierzemy jeden domek na 15 osób to wyjdzie po 12 zeta na głowę. :D Ja zaklepuję miejsce na kanapie, na wierzchu od ściany. :D
Sabaidee

Zlot

przez Robanix 07 cze 2011, 20:11
Mnie jednak nie liczcie...
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez *Wiola* 07 cze 2011, 22:27
Jak się wszyscy zrzucą to wyjdzie po parę groszy, więc chyba to nie tu problem?

A miejsce wydaje mi się odpowiednie, mniej więcej środek Polski, więc najsprawiedliwiej jak się da.

Robanix, Nie mogłeś sie doczekać, co się stało?
Moderator

Zlot

przez Robanix 08 cze 2011, 01:45
To nie tak... Na pewno nie mam Was w d... I chciałbym się spotkać... To wyda Wam się, a nawet obiektywnie to jest śmieszne, ale jak przeczytałem, że trzeba zmienić datę zlotu, to poczułem, że ja nie mam nawet energii, żeby zastanawiać się nad tą nową datą. I zrobiłem to, co wychodzi mi najlepiej, czyli uciekłem... Poza tym dość wysoka cena noclegów może skomplikować sprawę (dla mnie też jest wysoka, ale z tym akurat jakoś dałbym sobie radę), a na pewno zniechęcić osoby, które nie wypowiadały się w tym wątku, ale może brały pod uwagę udział w zlocie. Bo czy to możliwe, żeby na prawie 25 tysięcy zarejestrowanych forumowiczów, tylko kilkoro chciało jechać na zlot ;) ? Może to dziwne, ale ja lepiej czuję się w większej grupie niż w mniejszej. Chyba dlatego, że łatwiej wtedy pozostać w tle 8) ...

Co do miejsca zlotu... Cóż, faktycznie nie jestem nim zachwycony, bo wolałbym albo jakieś góry, albo duże miasto, ale wiem oczywiście, że tu kompromis jest konieczny. Nawet parę dni temu wygooglałem sensowne noclegi w Górach Świętokrzyskich, ale i tak nie miałem siły, żeby coś konstruktywnego z tym zrobić... W każdym razie prawdą jest, że przede wszystkim liczy się towarzystwo :D , a nie miejsce, więc nie dlatego zrezygnowałem... A właściwie nie tyle zrezygnowałem, co napisałem, żeby na mnie nie liczyć :-| ...

Co z tego wszystkiego wynika? Po pierwsze, chcę jechać. Po drugie, poza ostatnim weekendem lipca, na razie pozostałe mam wolne. Po trzecie, co do miejsca mogę się dostosować. Po czwarte, mam takie wahania nastroju, że nie mogę niczego z czystym sumieniem obiecać...
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez Waplo 08 cze 2011, 16:46
Moja propozycja jest taka - w ciągu paru dni ustalamy termin i rezerwujemy jeden domek w tym ośrodku a potem zbieramy szybko dalsze chętne osoby. Będziemy w ten sposób mieli domek 3osobowy plus min. 2 osoby na dostawkę oraz pole namiotowe, którego nie trzeba rezerwować . Jak będzie więcej chętnych na domek to jak jeszcze będą to się zarezerwuje.Trzeba zrobić pierwszy krok bo zostaniemy z niczym :bezradny: .

Zlot

przez Sabaidee 09 cze 2011, 09:56
Przypominam o swojej propozycji. Piękna okolica, noclegi od 20 zeta/os i duży wybór: domki, pokoje gościnne, gospodarstwa agroturystyczne, pola namiotowe, dobry dojazd.

więcej na stronie: http://www.noclegi.swornegacie.pl/
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sabaidee

Zlot

przez Waplo 09 cze 2011, 20:40
No dobra :mrgreen: ... są dwa miejsca ,ja mogę przyjechać w jedno albo drugie miejsce :yeah: . Chodzi mi tylko oto aby się sprężyć i wybrać weekend w którym się mamy spotkać i zarezerwować miejsce bo jak będziemy się tak zbierać jak do tej pory ..... to wszystko będzie zajęte :D . Także osoby które są zdecydowane na spotkanie niech się aktywnie wypowiadają na forum :mrgreen: .

Sortuj wg