FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

Zlot

przez Dariusz_wawa 30 maja 2011, 06:40
Też mi pasuje ten termin.
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Zlot

przez dogomaniaczka 30 maja 2011, 08:55
http://www.sielpia.com.pl/ ja mogę wam to polecić, jako że mój jest ze świętokrzyskiego, Sielpia jest bardzo fajna :) nie wiem czy koniecznie ten ośrodek aleee sama Sielpia sprawdzona.

Zlot

przez Waplo 30 maja 2011, 12:15
Bardzo fajny ośrodek , dobre ceny ,ma tylko jedną wadę (dzwoniłem) domki wynajmują minimum na TYDZIEŃ !!!

-- 31 maja 2011, 21:01 --

Czy Ktoś jeszcze zna :idea: fajne miejsce (propozycję) w środkowej Polsce na spotkanie ? . Nie musi być extra bo ważne ... żeby się spotkać , pogadać, pobawić :yeah: .
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Robanix 01 cze 2011, 22:23
Przyznam szczerze, że zaczynam tracić wiarę w ten zlot. Owszem, udało nam się ustalić datę, ale reszta stoi w miejscu. Brakuje nam przede wszystkim miejsca zlotu tzn. wyboru konkretnej miejscowości. Jak już będzie miejscowość, to noclegi zazwyczaj można wygooglać. W tej sytuacji przedstawiam plan "B" :P . Jeżeli nie uda się z normalnym zlotem, to spotkajmy się w sobotę 9 lipca na piwie w Łodzi :D . Z opcją przenocowania do niedzieli - podejrzewam, że coś w sensownej cenie da się znaleźć.
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez *Wiola* 01 cze 2011, 22:28
Robanix,

Z tego co wiem to Kasia ma jakąś opcję i napisze po niedzieli, więc ja nie będę wychodzić przed orkiestrę:)
Moderator

Zlot

przez Robanix 01 cze 2011, 23:32
Ok, poćwiczę cierpliwość :zzz: .
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez bliksa 02 cze 2011, 00:20
wpadnijcie we wrzesniu do Rzeszowa to was wszystkich przenocuje :lol:
Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża.
Przyjaciel forum

Zlot

przez Waplo 02 cze 2011, 14:20
Dzięki Dziewczyny i Chłopaki za propozycje i zaangażowanie :great: . Teraz to już się coś ruszy na bank :D .
Uśmiech pozwala nabrać dystansu do Życia :D

Zlot

przez Robanix 03 cze 2011, 04:04
bliksa napisał(a):wpadnijcie we wrzesniu do Rzeszowa to was wszystkich przenocuje :lol:

Uważaj, bo jeszcze zechcemy skorzystać :P .

-- 03 cze 2011, 04:29 --

Ka_Po napisał(a):Wybieram się w weekend nad Zalew Sulejowski na łódki, jest tam fajny ośrodek.
Centrum Polski- niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego http://www.borki.pl/
Ceny przystepne, chce to obejrzec na żywo i dowiedzieć się dokładnie co i jak i o ewentualne wolne terminy na lipiec i rezerwację.
Po weekendzie napiszę Wam więcej na ten temat, jesli Was to oczywiście zainteresuje.

W tym ośrodku to akurat ceny są średnio przystępne, ale przy dwóch nocach pewnie mógłbym sobie na taki wydatek pozwolić. Bardziej mnie martwi kwestia dojazdu. Do Tomaszowa Mazowieckiego zapewne dojedzie się bez problemu, ale co dalej, gdy nie ma się samochodu? To jest zresztą uwaga dotycząca wszelkich ewentualnych lokalizacji. Raczej nie pojadę w miejsce, do którego dociera jeden autobus dziennie. Bo gdybym nagle zapragnął stamtąd uciec, to chciałbym mieć drogę ucieczki ;).
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez Sabaidee 03 cze 2011, 07:05
Robanix, spokojnie. Teraz do każdej dziury jeżdżą prywatne busy. Przerabiałem to w zeszłym roku. Przecież to nie tylko nasz problem, ale również właściciela ośrodka, któremu zależy na frekwencji.
Sabaidee

Zlot

przez *Wiola* 03 cze 2011, 10:39
Robanix,

Ktoś na pewno przyjedzie prywatnym samochodem , więc w razie nagłej potrzeby jakieś wyjście się znajdzie:)
Moderator

Zlot

przez Robanix 03 cze 2011, 17:10
Sabaidee napisał(a):Robanix, spokojnie. Teraz do każdej dziury jeżdżą prywatne busy. Przerabiałem to w zeszłym roku.

Ja też, w zeszłym roku w Borach Tucholskich. Normalnie jakiś autobus raz czy dwa razy dziennie jeździł, ale to było akurat Boże Ciało i weekend, więc nic nie jeździło, a do najbliższej stacji było 5km (no, gdy przyjechaliśmy, to poszliśmy "skrótem" i wyszło z 10km, z bagażami :mrgreen: ). I nie był to środek lasu, ale wieś nastawiona na turystów.

wiola173 napisał(a):Ktoś na pewno przyjedzie prywatnym samochodem , więc w razie nagłej potrzeby jakieś wyjście się znajdzie:)

Pewnie przyjedzie, ale raczej nie będzie siedział "o suchym pysku" :P .
Stanisław Jerzy Lec

Zlot

przez *Wiola* 03 cze 2011, 17:31
Robanix napisał(a):
Pewnie przyjedzie, ale raczej nie będzie siedział "o suchym pysku" :P .

Aktualnie jestem całkowitą abstynentką i się nie zanosi na to ,że w najbliższym czasie to się zmieni, więc nie panikuj:)
Moderator

Zlot

przez Robanix 06 cze 2011, 21:50
wiola173 napisał(a):Z tego co wiem to Kasia ma jakąś opcję i napisze po niedzieli, więc ja nie będę wychodzić przed orkiestrę:)

Już jest po niedzieli :P ...
Stanisław Jerzy Lec

Sortuj wg