FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

Hasiok.

FREAKZLOT 2012 - POGAWĘDKA

przez Sabaidee 06 maja 2011, 06:44
ZLOT ODBYWA SIĘ 8-10 czerwca w Rogowie (Ośrodek wypoczynkowy "Sitnica"), powiat rypiński (koło Rypina), woj. kujawsko-pomorskie, niedaleko Torunia

Przypominam, że do 2 czerwca należy się zadeklarować na 100%. Jedna doba w domku to 25zł, dwie doby w domku to 50zł- jeśli liczba uczestników będzie kompletna (np. 16 osob na 4 domki), każdy płaci za siebie 50zł. Pobyt trwa od godziny 8:00 w piątek 8 czerwca do godziny 16:00 w niedzielę 10 czerwca. Ci którzy się do 2 czerwca zadeklarują, a coś im po tym czasie wypadnie i nie pojadą - płacą za swoje miejsce tak czy siak, bez taryfy ulgowej.

Numer do KPTS (PKS) Lipno: 54 287 22 58

Autobusy z Torunia do Lipna kursują niemal co godzinę np. 13.45, 14.30, 15.15, 15.40 i tak dalej. Jedzie się prawie 1,5 godziny, jak się nie stanie w korku w Toruniu to parę minut krócej. Część z busów, szczególnie te jadące do Płocka, Warszawy i Puław zatrzymuje się w Skępem. Jest ono bliżej Rogowa, ale nie wiem jak wygląda sprawa dojazdu ze Skępego. Bilety do Lipna od 8.4 zł (Veolia Toruń) do 12.5 (PKS Lipno). Około 15.30 z dworca Toruń Miasto obok Starówki idzie pociąg do Sierpca via Lipno i Skępe. Jest tańszy i szybszy od autobusów.

Odległości: Toruń-Lipno 50 km
Toruń-Skępe 65 km
Włocławek-Lipno 25 km (uwaga! Za Szpetalem jest uszkodzony gazociąg i są objazdy przez Zaduszniki, w kierunku Wielgiego)

Uwaga nr 2 dla osób ze Szczecina, Piły, Bydgoszczy i Warszawy: polecam PolskiBus (trzeba zarezerwować w internecie) ale ma on przystanek tylko w Toruniu.

Ka_Po, pomysł jest dobry, ale IMHO to marzenie ściętej głowy. Ten wątek pojawiał się już kilka razy np. w "spotkaniach w realu":
magic napisał(a):a może by tak oficjalne zjazd zrobić użytkowników i administratorów tego forum raz do roku???taki zlot jak mają inni ludzie o różnych pasjach to my akurat chorujemy to może nie pasja ale może by warto co sądzicie???ADMINISTRATOR powinien sie tym zając uważam w ciepłą pore roku a miejsce cóż sprawiedliwie byłoby zacząć od miejsca zamieszkania admina a póżniej np co roku wędrować po miastach wojewódzkich???albo co roku u admina sie spotykać to już kwestia dogadania mieć taki swój punkt na ziemi do którego bezie sie wracać i spotkać ludzi podobnych wymienić doświadczenia....sądze że mógłby być to też kilka dni np WEKEND z noclegiem bo wiadomo dojazd ,odjazd ludzie różnie mieszkają,tanie noclegi załatwić gdzięś i jazda....

DOBRY POMYSŁ??? :great:
Sabaidee

Zlot

przez Sabaidee 06 maja 2011, 09:30
Ka_Po, Czemu nie jeśli by było więcej chętnych, bo więcej chętnych i po środku to na pewno padłoby na stolicę. :)
Sabaidee

Zlot

przez Dariusz_wawa 06 maja 2011, 09:34
Jestem chętny ( na zlot :D ) - Warszawa
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Zlot

przez Badziak 06 maja 2011, 12:36
Ja mam wielką ochotę na zlot, ale za bardzo się boję, żeby w czymś takim uczestniczyć. :hide:
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Zlot

przez Dariusz_wawa 06 maja 2011, 12:38
Badziak napisał(a):Ja mam wielką ochotę na zlot, ale za bardzo się boję, żeby w czymś takim uczestniczyć. :hide:

Wyluzuj to jest ewentualnie po to aby troszkę się otworzyć, taka mała nasza paraolimpiada - każdy uczestmik coś wygrywa :D
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Zlot

przez NoOneLivesForever 06 maja 2011, 12:59
Badziak napisał(a):Ja mam wielką ochotę na zlot, ale za bardzo się boję, żeby w czymś takim uczestniczyć. :hide:
Ja bym był zainteresowany... kiedyś, bo teraz zbyt kiepsko się czuję na dalekie wycieczki i pewnie nikt by mnie tam nie chciał. :roll: Poza tym bym się spinał i w ogóle robił złe wrażenie. ;)
NoOneLivesForever

Zlot

przez Sean1 06 maja 2011, 14:39
Ja nawet bym był chętny, ale wątpię, żeby to wypaliło... czasami ciężko zorganizować zlot na innych forach, a co dopiero na forum o zaburzeniach, gdzie ktoś może po prostu poczuć się gorzej, zmienić zdanie i się nie zjawić, więc to nic pewnego, zakładając że dojdzie do zadeklarowania się sporej liczby osób. Jednak jestem dobrej myśli, a nuż coś z tego wyjdzie:) Co do Częstochowy, heh, mi by to bardzo pasiło wręcz, ale nie ma tak lekko jak znam życie :)

Zlot

przez Badziak 06 maja 2011, 14:52
Ka_Po napisał(a):Badziak, a czego tu się bać? Ja tez przed pierwszym zlotem mialam mieszane uczucia ale przeciez wszyscy jesteśmy na tym forum to znaczy, ze każdemu z nas coś dolega ;)

Boję się spotkań w większych grupach typu imprezy, zjazdy klasowe, zloty. Pewnie bym milczała, udawała, że mnie nie ma, zapętlając się w swoim lęku. Już sama myśl o zlocie wywołuje we mnie jakiś taki psychiczny dyskomfort.

Ale nie róbmy już off-topu.
Mam taką prośbę od siebie, żebyście napstrykali fotek i umieścili na forum - o ile zlot dojdzie do skutku. Chętnie zobaczę co mnie ominęło i jak się bawiliście. :D
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

Zlot

przez *Wiola* 06 maja 2011, 22:36
Ja jestem jak najbardziej za i oczywiście popieram lokalizację: miejsce zamieszkania admina:)

A serio: to wiadomo ,że zawsze ktoś wypadnie z różnych powodów , ale jak będzie sporo chętnych to przecież ktoś zawsze dotrze.
Moderator

Zlot

przez buka 07 maja 2011, 01:01
spotkania-w-realu-informacyjna-ankieta-t7131-42.html

polecam ten ośrodek- http://www.przystan.tm.pl/lokalizacja-m ... zdowa.html
lub inne fajne miejsce- http://meteor.turystyka.pl/noclegi,osro ... ow,60.html

bo pół Polski jechać zeby na piwo się spotkać to jak dla mnie bez sensu,jak juz to zaklepac sobie te 2-3dni w jakis weekend

Zlot

przez Sabaidee 07 maja 2011, 09:10
A może ktoś z forumowiczów ma daczę gdzieś np. na Mazurach i mógłby zlot urządzić u siebie? :D
Sabaidee

Zlot

przez NoOneLivesForever 07 maja 2011, 18:02
Zainteresowali się sami zaawansowani wiekiem, hehe.
Sabaidee napisał(a):A może ktoś z forumowiczów ma daczę gdzieś np. na Mazurach i mógłby zlot urządzić u siebie? :D
To jest myśl, ja chcę do daczy na Mazury! Kto ma daczę, przyznać się?
NoOneLivesForever

Zlot

przez Starlet 07 maja 2011, 18:39
Jestem jak najbardziej za :D
Starlet

Zlot

przez Anna Maria 07 maja 2011, 20:37
Ja mogę udostępnić podwórko pod namioty (spore),ale tylko to bo organizatorką jestem żadną a i nie umiem się bawić
Mieszkam w lesie i mam dosyć blisko jezioro jak na samochód. :?
Anna Maria

Sortuj wg