Rozwój osobisty

Hasiok.

Rozwój osobisty

przez Thomer 05 maja 2011, 19:20
Witam.

Zapraszam na mojego bloga dotyczącego rozwoju osobistego. Jeśli jesteś zainteresowany poprawą jakości swego życia, na pewno znajdziesz na nim przydatne informacje :)

http://xxxxxxxxxxxxxxx

Rozwój osobisty

przez NoOneLivesForever 05 maja 2011, 20:06
Brzydko, nieładnie, spam. Chociaż byś coś napisał, a nie wcinasz się nic od siebie nie dając.
NoOneLivesForever

Rozwój osobisty

przez Thomer 05 maja 2011, 20:37
A co wg Ciebie powinienem wnieść? Umieszczam link do bloga, na którym umieszczam artykuły mówiące o tym, jak kierować swym życiem, aby być szczęśliwszym. Jeśli wg Ciebie to jest nic, to wybacz :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Rozwój osobisty

przez NoOneLivesForever 05 maja 2011, 20:47
Kogo ty chcesz oszukać, blog istnieje od dwóch dni i nie ciekawego tam na razie nie ma, a ty chodzisz po forach i wklejasz linka, żeby się zareklamować, heloł, SEO master. Rozumiem, żeby to był dobry, stary blog, albo że byłbyś użytkownikiem tego forum, a tak to jest spam.
NoOneLivesForever

Rozwój osobisty

przez Thomer 06 maja 2011, 00:34
Nie widzę przeszkód w reklamie bloga od początku jego istnienia. Tym bardziej, że będę regularnie zamieszczał na nim artykuły, a jak na razie jedyny zamieszczony zbiera dobre recenzje. Nie chcę nikogo oszukać, jedyne czego chcę, to podzielić się z innymi ludźmi moją pasją. Nie mam pojęcia skąd w Tobie tyle żółci :)

Rozwój osobisty

przez NoOneLivesForever 06 maja 2011, 12:32
Nie mam pojęcia skąd w Tobie tyle żółci :)
Musiałem się na kimś wyżyć. ;) i tak robię Tobie reklamę, bo by nikt twojego tematu nie zauważył.
Zobaczymy co ciekawego napiszesz. Mam nadzieję, że sam sobie tych recenzji nie piszesz. :P
NoOneLivesForever

Rozwój osobisty

przez paradoksy 06 maja 2011, 12:37
Thomer, żeby umieszczać linki do swoich stron trzeba mieć zgodę Administratora.
Jest to zawarte w Regulaminie.
Rejestrując się zaakceptowałeś Regulamin.
Linki wyedytuję, temat do kosza a Ty masz ostrzeżenie.
paradoksy

Sortuj wg