Setaloft - skutki uboczne

Hasiok.

Setaloft - skutki uboczne

przez załamana1000 21 kwi 2011, 13:07
Mam pytanie odnosnie leku SETALOFT. Po jakim czasie minęły skutki uboczne? Biorę od 3 dni, mam jadłowstręt, ciągle nie mdli, chce mi się spać. I tak ważę już za mało i nie chciałabym schudnąć. Dlatego pytam czy skutki uboczne utrzymują się przez cały okres leczenia czy mijają po kilku dniach?
Offline
Posty
5
Dołączył(a)
28 mar 2011, 19:42

Setaloft - skutki uboczne

Avatar użytkownika
przez linka 21 kwi 2011, 13:15
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Avatar użytkownika
Offline
Przyjaciel forum
Posty
11446
Dołączył(a)
10 gru 2007, 14:11
Lokalizacja
Rivia

Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Przeskocz do