Zakaz udzielania sie na forum

Hasiok.

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:13
Otrzymałam właśnie poniższy zakaz:

Amon_Rah napisał(a):W imieniu Administratorów i Moderatorek naszego forum, proszę o NIEUDZIELANIE SIĘ, NIE PISANIE POSTÓW ANI NIE ODPOWIADANIE NA POWYŻSZE W OBYDWÓCH DZIAŁACH DOTYCZĄCYCH LEKÓW. W przeciwnym razie zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje.
Pozdrawiam.

i chociaż mi przykro nie mogę oficjalnie nikomu potrzebującemu pomocy jej ofiarować. Jeśli ktoś mimo to pragnie wymienić się doświadczeniami, proszę pisać na priv.
Jakbym oględnie się nie wypowiadała jestem tu wyraźnie dyskryminowana, wiec nie zamierzam dalej walczyć z wiatrakami.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia
Heimat ist kein Ort, Heimat ist ein Gefühl
Herbert Grönemeyer

przez linka 07 mar 2011, 21:19
Anna R., a nie zauwazyłaś,, że twoje rady ( a wypowiadasz się co najmniej jak farmaceuta lub psychiatra) mogą komuś poważnie zaszkodzić? :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:20
Ani pożalić ani pochwalić. Udzielić jedynie informacji osobom zainteresowanym, które mogą nie zrozumieć, dlaczego nie odpowiadam na ich posty.
Chyba elementarna kultura tego wymaga.
Herbert Grönemeyer

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 07 mar 2011, 21:21
Anna R., od tego jest pw :)
dogomaniaczka

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:22
Linka, nie pretenduje do roli lekarza, a wypowiadam się na podstawie własnej wiedzy i doświadczeń, jak każdy inny na tym forum.
Herbert Grönemeyer

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:23
Dominika, nie mogę wysłać priva połowie forum,a takie poinformowanie dotrze do wszystkich zainteresowanych

Nigdzie nie twierdziłam, ze jestem psychiatrą . Chorych leczą lekarze, a nie internet. I jest to dla wszystkich oczywiste.
Zresztą o czym tu dyskutować, najwyraźniej nie pasuję do waszego wizerunku forum i przecież macie prawo mnie z niego wykluczyć poprzez zabanowanie. Nie mam dwudziestu lat i nie zamierzam się bawić w ciuciubabkę. Pisałam tutaj, bo wydawało mi się, ze mam coś do powiedzenia.
Wy uważacie, ze szkodzę ludziom, ja ze pomagam. Niech każdy pozostanie przy swoim zdaniu.
Ostatnio edytowano 07 mar 2011, 21:31 przez Anna R., łącznie edytowano 1 raz
Herbert Grönemeyer

przez Michuj 07 mar 2011, 21:28
Tylko, że posty Anny R., niczym specjalnie nie odbiegają od reszty osób biorących leki. Większość to psychiatrzy amatorzy, albo kompletni laicy w temacie.
Michuj

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:33
Ja proponuje, żebyście usunęli podfora o lekach, wtedy nikt nikomu na pewno żadnej rady już nie udzieli.
Herbert Grönemeyer

przez dogomaniaczka 07 mar 2011, 21:35
Anna R., takie podforum jest do dzielenia się swoimi odczuciami a nie radami typu "weź to i to w takiej a takiej dawc0, to Ci powinno pomóc, spróbuj tego" od tego jest psychiatra.
dogomaniaczka

przez *Wiola* 07 mar 2011, 21:36
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Moderator

przez Pinkii 07 mar 2011, 21:40
Hej, nie chciałabym się wypowiadać w tej konkretnej sytuacji bo jej totalnie nie znam i nie wiem o co chodzi, ale chciałam tylko napisać że mi posty Anny kiedyś bardzo pomogły i naprowadziły na dobry tok myślenia w leczeniu, za co jestem jej wdzięczna. Nie uważam aby jej posty czymś się wyróżniały, bo każdy tam dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami, w zasadzie to każdego można posądzić że daje rady jak lekarz- w każdym temacie tak jest. Mi osobiście doświadczenie Anny pomogło, ale to tylko moje zdanie i może tak na boku tematu bo w tym temacie nic nie wiem i nic nie piszę.

Pozdrawiam- i Annę i zarząd forum.
Obrazek
zbanowany

przez dogomaniaczka 07 mar 2011, 21:40
ale wy się lubicie zlatywać jak muchy do kupy.. :roll: zaraz się zacznie afera. :mrgreen:
dogomaniaczka

przez Anna R. 07 mar 2011, 21:41
Przykro mi, ale w moim ostatnich postach aż kipi od stwierdzeń: poradź się lekarza, skonsultuj się z lekarzem, zasugeruj lekarzowi, zapytaj lekarza itd itp.
Nie wydaje mi się, aby zachęcało to kogokolwiek do samoleczenia. Wniosek jest jeden: szukacie jakiegokolwiek pretekstu, aby mi uniemożliwić pisanie tutaj.
I ja to rozumiem, bo to wasze prawo. Zamiast pokrętnych tłumaczeń lepiej by było po prostu napisać: Poszukaj sobie innego zajęcia kobieto, bo tu jedynie przeszkadzasz i psujesz nam image.
Herbert Grönemeyer

przez Dariusz_wawa 07 mar 2011, 21:41
A ja proponuję zamknąć temat bo będzie tak jak wczoraj Moderatorki kontra użytkownik - wszystki podniesie się cisnienie przed snem .Moderator " rzecz" święta a ze świetościami się nie dyskutuje piszę to poważnie bez zadnego podtekstu
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Sortuj wg