moje zycie to gleboki żal z ktorego nie ma wyjscia

Hasiok.

przez Sorrow 14 lut 2011, 13:19
Zazie napisał(a):Owszem, kobiety mają swoje problemy, jeśli chodzi o pracę. Zarabiamy mniej, niż mężczyźni na tych samych co my stanowiskach itd...

Tzn. przy tej samej ilości i tej samej jakości pracy?

Zazie napisał(a):Sorrow, oczywiście, że nie ma równości. Można w sumie powiedzieć, że w pewnych sytuacjach w życiu jakaś płeć ma gorzej. Tylko że w przeciwieństwie do meksa ja widzę to wszystko inaczej. Ja chciałabym być mężczyzną, dla mnie byłoby to wielkie ułatwienie w życiu, jak dla mnie życie jako kobiety jest cięższe. Mogłabym spisać taki bełkot jak w pierwszym poście przykładowo, ale to do niczego nie prowadzi, naprawdę.

Czyli wszystkie ruchy równouprawnienia, które głównie chodziły ulicami i krzyczały że im się coś nie podoba niczego nie osiągneły?

Zazie napisał(a):Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa :roll: A teraz proszę, spróbuj w racjonalny sposób udowodnić mi, że się mylę.

Człowiek może odrzucić uwodzenie ale nie może odrzucić nie bycia uwodzonym.

Zazie napisał(a):Mam jedno pytanie - czego w ogóle oczekujesz, czego szukasz? Skoro i tak pewnie kobiety, które nie narażałyby cie na jakikolwiek stres związany z walczeniem, uganianiem się za nimi, uznasz za takie, które sprawują nad tobą władzę, usidliły cię?

Mam dziwne wrażenie, że właśnie o to mu chodzi i właśnie w tym tkwi problem OP'a. Gdzieś czytałem, że np. na scenie BDSM, 50% facetów to domini i 50% facetów to suby, tyle, że jeśli chodzi o kobiety to 10% to dominy i 90% to suby, więc facet sub ma raczej marne szanse na zaspokojenie swoich potrzeb.

przez meks 14 lut 2011, 14:41
dalej podtrzymuje to co pisze, ze nie mam mozliwosci wyjscia z depresji bo jako mezczyzna nie moge nic miec od kobiet bo wszystko opiera sie na propagandzie zycia ku dobru kobiet gdzie meskie głosy wyrażające jakąs nieakceptacje są wysmiewane
Jako mezczyzna nie moge miec od kobiet całych mnóstw przyjemnosci jakimi kobiety żywią sie od mezczyzn od najmlodszych lat

To wszystko co jest mi pisane nic nie znaczy, bo kobiety tak samo są wzrokowcami, calymi dniami przegladaja sie w lustrze, masturbuja myslac o swoich aksamitnych ponczoszkach itd i na tym opiera sie krzywdzaca rozgrywka, mezczyzni patrza na kobiety i adorują w zyciu bezposrednim tak samo.

"Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa"

- co do wypowiedzi w tym stylu, pokazalas mi jaki ci bezuczuciowi mają dobrze ze prawdopodobnie jak piszesz mogą was zaliczac jedna za drugą - w nazewnictwie kobiet to sie nazywa ich wykorzystywanie
ps. powiedz mi co mam zrobic zeby tez tak moc bo jedynie co to widze ze to mezczyzni maja czarowac, wsadzac penisa, drinki stawiac i potem jeszcze przyjmowac ciezar ze 'wykorzystali'

co do pracy, to mezczyzni sa powszechnie dyskryminowani, jedynie nie tam gdzie ciezka lub odpowiedzialna praca, a gdzie wygoda traktuje sie ich jako 'facetow na posyłki, pozatym przeciesz rynek pracy, prace i całokształt wszystkiego stworzyli mezczyzni - jest to wlasnie przyklad całego tego pokrzywdzenia mezczyzn ze to oni mieli zarabiac kase, wykazywac zdolnosci, władze dla was, bo wy oczywiscie mezczyzn niepracujacych biernych nieakceptujecie

przez Sorrow 14 lut 2011, 15:13
meks napisał(a):"Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa"

- co do wypowiedzi w tym stylu, pokazalas mi jaki ci bezuczuciowi mają dobrze ze prawdopodobnie jak piszesz mogą was zaliczac jedna za drugą - w nazewnictwie kobiet to sie nazywa ich wykorzystywanie
ps. powiedz mi co mam zrobic zeby tez tak moc bo jedynie co to widze ze to mezczyzni maja czarowac, wsadzac penisa, drinki stawiac i potem jeszcze przyjmowac ciezar ze 'wykorzystali'

Dobrze powiedzianeObrazek.

meks napisał(a):co do pracy, to mezczyzni sa powszechnie dyskryminowani, jedynie nie tam gdzie ciezka lub odpowiedzialna praca, a gdzie wygoda traktuje sie ich jako 'facetow na posyłki, pozatym przeciesz rynek pracy, prace i całokształt wszystkiego stworzyli mezczyzni - jest to wlasnie przyklad całego tego pokrzywdzenia mezczyzn ze to oni mieli zarabiac kase, wykazywac zdolnosci, władze dla was, bo wy oczywiscie mezczyzn niepracujacych biernych nieakceptujecie

No, dokładnie. Szczególnie jako robotnicy, górnicy, strażacy, żołnierze, itd.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NoOneLivesForever 14 lut 2011, 15:15
dalej podtrzymuje to co pisze, ze nie mam mozliwosci wyjscia z depresji bo jako mezczyzna nie moge nic miec od kobiet bo wszystko opiera sie na propagandzie zycia ku dobru kobiet gdzie meskie głosy wyrażające jakąs nieakceptacje są wysmiewane
Niesamowite brednie. Jeśli chcesz wyjść z depresji, to wyjdziesz, jeśli chcesz do końca życia wierzyć w te głupoty (bo to zwykle głupoty), które wypisujesz od 1,5 roku na forum to proszę cię bardzo, nikt ci nie zabroni szukać dziury w całym.

ZROZUM chłopie!!! :evil: , że to co piszesz, to wszystko twoja wyobraźnia. Są różne kobiety i różni mężczyźni. Są kobiety nieśmiałe, które boją się odezwać do chłopaka i przez całe życie są same, tak samo jest z mężczyznami. Są też ludzie przebojowi, mówiąc krótko, każdy człowiek jest inny, a tobie wydaje się, że wszystkie kobiety są takie same, wyluzuj trochę.

Wiesz co ty robisz??? Cały czas wyszukujesz potwierdzenia, że masz rację, pomijając wszystkie inne przykłady, które mówią, że jej nie masz. Jeśli będziesz wciąż szukał dowodów na to, że to co tu opowiadasz to prawda, to będziesz je znajdował, ale świat jest dużo bardziej skomplikowany. Nie ma tak, jak myślisz, że jest tylko czarne i białe.
Zacznij szukać przykładów, w których to facet jest bardziej uprzywilejowany, albo najlepiej zapomnij o całej sprawie i zacznij myśleć, jak poderwać jakąś dziewczynę i co zrobić, aby ta się tobą mogła zainteresować - bo która chciałaby takiego malkontenta, który nienawidzi kobiet (nie dziwię się, że żadnej jeszcze nie znalazłeś), wygląd liczy się mniej niż osobowość, więc nie przesadzaj (i umieść fotkę na forum ;-) )
NoOneLivesForever

przez Sorrow 14 lut 2011, 15:24
NoOneLivesForever napisał(a):albo najlepiej zapomnij o całej sprawie i zacznij myśleć, jak poderwać jakąś dziewczynę (...) wygląd liczy się mniej niż osobowość,

Po co pisałeś te wszystkie zaprzeczenia po to tylko by w końcu potwierdzić wypowiedzi OP'a :lol: ?

przez NoOneLivesForever 14 lut 2011, 15:37
Po co pisałeś te wszystkie zaprzeczenia po to tylko by w końcu potwierdzić wypowiedzi OP'a ?
Bo wydaje mi się, że tak naprawdę to on by bardzo chciał, ale wymyśla te głupoty, żeby nie musieć się wziąć do roboty.
I dodam, że nie zawsze facet musi podrywać dziewczyny, mnie kiedyś wiele dziewczyn same z siebie podrywały (choć ja byłem nieśmiały i nie chciałem), więc teoria meksa upada.
NoOneLivesForever

przez meks 14 lut 2011, 15:38
ale uzasadnji to co piszesz, nastepnym razem kieruj sie konkretami a nie pisaniem ze są jeszcze kolory półtony, bo jednak te w kierunku różowych widze u kobiet a wkierunku szarych przytlaczajacych u mezczyzn, wiec wal smialo w czym maja dobrze mezczyzni a w czym kobiety a nie knujesz jakies teksty jak cala reszta majaca rzekomo silne argumenty przeciwko mnie i po co chcesz fotke jesli piszesz ze wyglad jest mniej wazny - zeby np miec kolejną pozywke do wygadania sie np zaczesz sie tak to bedziesz mial latwiej na panny? a jak mi powie ze mysle o jej dziurze i co?? pozostaje mi kochac i pożądac kobiety, po jak widac po kobiecych tekstach tych co mysla penisami nielubią.

"Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa"

-- 14 lut 2011, 14:40 --

NoOneLivesForever napisał(a):Bo wydaje mi się, że tak naprawdę to on by bardzo chciał, ale wymyśla te głupoty, żeby nie musieć się wziąć do roboty.

no przeciesz pisze caly czas ze czuje sie pokrzywdzony ze jako mezczyznie przysluguje mi jedyny przywilej w zyciu wziasc sie do roboty:)

przez NoOneLivesForever 14 lut 2011, 15:48
ale uzasadnji to co piszesz, nastepnym razem kieruj sie konkretami a nie pisaniem ze są jeszcze kolory półtony
Wejdź na fora o fobii społecznej, zobaczysz, że jest tam dużo dziewczyn, które boją się rozmawiać z kimkolwiek, wychodzić z domu, a co dopiero podrywać kogokolwiek. Też uważają, że są brzydkie, do niczego, itp. Rozumiesz, co chce przez to powiedzieć? To nie kwestia która płeć ma lepiej, bo w każdej są ludzie z problemami i tacy bez problemów.
bo jednak te w kierunku różowych widze u kobiet a wkierunku szarych przytlaczajacych u mezczyzn,
Bo chcesz tak widzieć.
wiec wal smialo w czym maja dobrze mezczyzni a w czym kobiety
Nie mam zamiaru cię w tym wyręczać, bo i tak nie uwierzysz, sam sobie znajdź dobre przykłady. O fotkę pytałem z ciekawości. Ode mnie to wszystko, cześć. :papa:
NoOneLivesForever

przez Sorrow 14 lut 2011, 15:50
NoOneLivesForever napisał(a):
ale uzasadnji to co piszesz, nastepnym razem kieruj sie konkretami a nie pisaniem ze są jeszcze kolory półtony
Wejdź na fora o fobii społecznej, zobaczysz, że jest tam dużo dziewczyn, które boją się rozmawiać z kimkolwiek, wychodzić z domu, a co dopiero podrywać kogokolwiek. Też uważają, że są brzydkie, do niczego, itp. Rozumiesz, co chce przez to powiedzieć? To nie kwestia która płeć ma lepiej, bo w każdej są ludzie z problemami i tacy bez problemów.

Piszesz o osobach z zaburzeniami psychicznymi. OP pisze o tym jak działa społeczeństwo jako ogół.

przez NoOneLivesForever 14 lut 2011, 15:57
Wiem tylko, że pisze wciąż to samo, strasznie marudzi i niczego w swoim życiu nie chce zmienić (bo się nie da, bo chce mieć rację), więc nie wiedzę potrzeby dalszego z nim dyskutowania i marnowania czasu. Niedługo pewnie znowu go usuną z forum, po czym on znowu wróci z tymi samymi problemami i znowu go usuną i znowu wróci... :roll:
NoOneLivesForever

przez meks 14 lut 2011, 16:12
dokładnie, pisanie o kobietach co są niesmiale i dlatego pozostają do konca zycia same jest niezbyt, tak samo sa mezczyzni niesmiali, wiec bardzo nieciekawe te pisanie.
Pisanie ze ja marudze znowu jest niezbyt, bo ja tu prowadze walke o slusznosc, bo nie moge funkcjonowac w takim swiecie i zamierzam wkoncu go sila zmienic, chociaz jestem w stanie beznajdziejnym ale niepotrafilbym normalnie zyc nagle zapominajac o wszystkim, o cierpieniu kazdego dnia ktore mialem dzieki kobietom, ja niesprawialem jako mezczyzna cierpienia kobietom a one mi tak

przez Sorrow 14 lut 2011, 16:20
meks napisał(a):Pisanie ze ja marudze znowu jest niezbyt, bo ja tu prowadze walke o slusznosc, bo nie moge funkcjonowac w takim swiecie i zamierzam wkoncu go sila zmienic,

Prawdziwy PatriotaObrazek.

przez NoOneLivesForever 14 lut 2011, 17:57
Pisanie ze ja marudze znowu jest niezbyt, bo ja tu prowadze walke o slusznosc, bo nie moge funkcjonowac w takim swiecie i zamierzam wkoncu go sila zmienic,
Jak? :shock:
NoOneLivesForever

przez meks 14 lut 2011, 19:11
Pragne wyzwolic sie z ciemieznej obłudy w postaci:
"Ja mogłabym napisać, że to faceci bez wysiłku mają swoją seksualną przyjemność, zdobywają ją kosztem kobiet, nie licząc się z ich uczuciami, brutalnie się nimi bawiąc; ciągle nas uwodzicie, patrząc tylko w który otwór włożyć swojego penisa", chorego systemu i medialnego przekazu wypaczajacego resztki zdrowej swiadomosci za sprawą kobiet.

Sortuj wg