Korba

Hasiok.

Re: Korba

przez linka 20 sty 2011, 17:13
Vi., weź się kurfa zastanów w ogóle co Ty piszesz....... :roll:
Rozumiem, że lubisz być z centrum zainteresowania ale chociaż nie smrodziłbyś w temacie Korba
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Vi. 20 sty 2011, 17:16
Korba, ja bym to zrobił cicho.
Vi.

przez paradoksy 20 sty 2011, 17:19
Vi., to po co się z tym ogłaszasz na forum?
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 20 sty 2011, 17:20
Człowieku, wyskakujesz jak Filip z Konopi ....... nie chodzi o to jak gdzie i kiedy...ale pisz w jakimś, nie wiem czy taki jest, ale odpowiednim temacie..... :roll:
Po angielsku jest taka nazwa....Drama queen..poczytaj o tym :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Vi. 20 sty 2011, 17:21
Nie wiem, jakoś tak chciałem powiedzieć.
Vi.

przez linka 20 sty 2011, 17:28
To czasem zanim napiszesz pomyśl po co to robisz? :-|
Przyjaciel forum

przez Vi. 20 sty 2011, 17:35
Pomyślałem i nic mi to nie dało, nie widzę błędu.
Vi.

przez linka 20 sty 2011, 17:43
To ja ci powiem, gdzie jest błąd - na siłę starasz się przyciągnąć uwagę na swoją osobę, np przy kolacji wigilijnej też wyskoczyłeś z taką informacją..że właśnie obchodzisz drugą miesięcznicę niedokonanego samobójstwa...? O takich rzeczach raczej nie rozmawia się "na forum" ( nie w znaczeniu internetowym) bo to bardzo ciężkie sprawy, a Ty wpadasz w jakby nie patrzeć miły temat z takim pierdolnięciem...dobrze ci radzę, zacznij się socjalizować bo tracisz kontakt z ludźmi, nie wychodzisz z domu, nie chodzisz do szkoły..... gdziekolwiek....zapisz się na jakieś karate, na basen, do klubu modelarza, idź do schroniska zwierzaków jako wolontariusz......
Przyjaciel forum

przez Brid 20 sty 2011, 17:45
linka, wydaje mi się, że do kolegi Vi pewne rzeczy nie docierają. . . i tak można do usranej śmierci...
Brid

przez Vi. 20 sty 2011, 17:51
linka, miałem tak samo z ludźmi i mieli pretensje o to, więc po co próbować skoro i tak wszystko palę.
Później zostanę zwyzywany i będą chcieli mnie bić.

Jeśli chcecie rozmawiać to chodźcie do zaburzeń osobowości, nie chcę off-topować Hani.
Vi.

przez linka 20 sty 2011, 17:55
Vi., to zacznij się zadawać z NORMALNYMI DOROSŁYMI LUDŹMI - .......wszyscy chcieli cię bić? Wszyscy cię wyzywali? No to może jakoś się do tego przyczyniłeś? Bo to jest niemożliwe.... Ciężko jest cię zrozumieć, nie wiadomo o co ci chodzi ....ludzie się będą wycofywać jeśli nie zaczniesz nad sobą pracować...FIZYCZNIE I REALNIE!!
I co zrobisz jak rodzice kiedyś odejdą? Nie pójdziesz do pracy? Życie jest mega chujowe.......ale ty już nie masz 10 lat......dla własnego dobre, jesteś w świetnym okresie życia.....możesz teraz robić wszystko - i udawać dorosłego i wygłupiać się jak dzieciak - ale rób coś......
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 20 sty 2011, 18:20
Halo!!!

Temat nosi tytul "Korba" i jest autorstwa mojego.
Nie bylo w mojej intencji utworzenie tematu "Ogłoszenia samobójcze". :mrgreen:
Ale z tego co widzę,taki wątek może byc potrzebny. 8)
Shadowmere

przez depresyjny86 20 sty 2011, 19:10
Kasia jest przezajebista,zawsze to pisałem,i tak myslałem.
Haniu - niech no Cie usciskam!<<tuuuuuliiii>.Fajnie,że wróciłas :smile:
:)

przez Shadowmere 20 sty 2011, 19:12
Kasia jest zajęta :twisted:
Darek <przytula się> witaj :D
Shadowmere

Sortuj wg