do moderatorow

Hasiok.

do moderatorow

przez pawel25 18 sty 2011, 00:46
To wasze zasady czemu je lamiecie?
Zgadzasz się nie publikować obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub obrażających mniejszości rasowe, religijne i seksualne materiałów, jak również innych materiałów, które mogą pogwałcać prawo w Twoim kraju, kraju, gdzie "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" jest hostowane lub Międzynarodowe Prawo. W przypadku postępowania niezgodnego z powyższymi zasadami, zostaniesz natychmiastowo i bezapelacyjnie zbanowany/a, a Twój Dostawca Internetu zostanie przez nas powiadomiony o takim postępowaniu. Adres IP każdego postu jest zapisywany w celu przestrzegania zasad i/lub udowodnienia ich łamania. Zgadzasz się, że administracja "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów. Jako użytkownik zgadzasz się na to, by Twoje informacje były zachowane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże ani "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica", ani phpBB nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Ja zostałem zbanowany za wyrazanie swoich opinni, nikogo nie obrazilem itd a mimo to mnie zbanowali, sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

Re: do moderatorow

przez linka 18 sty 2011, 00:49
pawel25, człowieku, nikt cię nie zbanował, ale zaraz dostaniesz ostrzeżenie za łamanie regulaminu i założenie kolejnego konta.
Temat był bzdurny i został zamknięty.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 18 sty 2011, 00:52
oprocz tego grube
jak się postarają to schudną ...a Ty zmądrzejesz ?
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 18 sty 2011, 00:53
Dla jasności, chodzi o temat:
nerwica-depresja-itd-to-wszsytko-wynika-z-braku-t25917.html
Z regulaminu:
2. Administracja* dołoży wszelkich starań, aby forum było przejrzyste, tzn.:
-Ma prawo do kasowania, przenoszenia, blokowania i edycji tematów oraz wiadomości, które wg nich są nieodpowiednie.

6.1. Posiadacz dwóch kont zarejestrowanych (używanych) z jednego adresu IP zostanie pozbawiony najnowszego konta, oraz zostanie przyznane ostrzeżenie.

Z tego co widzę to twoje trzecie konto tutaj...... :roll:

pawel25 napisał(a): Zgadzasz się, że administracja "Forum Psychologiczne - Depresja - Nerwica" ma prawo do usuwania, edycji, przesuwania i zamykania każdego Twojego tematu oraz Twoich postów.

To zgodziłeś się na to czy nie?
pawel25 napisał(a): sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

I gópie dodaj do tego :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pawel25 18 sty 2011, 01:55
przeczytaj ten artykuł
http://www.xxxxxxxxxxxxxxxxxxx/
a potem kasuj tematy według twojej inteligencji bezsensowne

przez *Monika* 18 sty 2011, 02:01
pawel25, dieta jest ważna, ale nie jest leczeniem podstawowym.
Obrazek
Główny Moderator

przez pawel25 18 sty 2011, 02:05
Monika1974 napisał(a):pawel25, dieta jest ważna, ale nie jest leczeniem podstawowym.

w artykule rozchodzi sie o to ze nerwica/depresja to na przyklad wina niedoczynnosci tarczycy ktora moze miec ktos z was a mysli ze ma chorobe mozgu, wyleczysz tarcyce to depresja znika. Oczywiscie moga byc inne przyczyny

przez linka 18 sty 2011, 02:11
pawel25, Czytałam tą stronę wiele wiele razy...ale TY nie odwracaj kota ogonem....piszesz o tym, że jak rzucasz palenie, to przez 2 dni masz nerwicę i depresję, :lol: , później żeby leczyć się jodem, bo nadmiar nie szkodzi.....no i że to prędzej niedobory pierwiastków są przyczyną złego stanu psychicznego niż np. przemoc ...... :roll:

Strona którą mi podałeś nie ma nic wspólnego z założonym przez ciebie tematem. Trzeba było zabrać się za to inaczej i napisać coś konkretnego, popartego badaniami a nie "bo ja czytałem o jednym kolesiu co się wyleczył jodem, to i wy się nim leczcie - ale nie wszyscy" ....... do tego wysnułeś sobie teorię wyssaną z palca, tak naprawdę, gdyby była prawdziwa i te braki były główną przyczyną depresji i nerwic - to byłoby tych chorób o 99% mniej.

Moim zdaniem zamknięcie tematu było słuszne bo wprowadzasz innych użytkowników w błąd.

I pod uwagę jest brane nie co chciałeś przekazać tylko co tam pisałeś.

Ponadto proszę cię o skasowanie dwóch pozostałych kont na tym forum, bo za multikonto jest tu ostrzeżenie!!

[Dodane po edycji:]

pawel25, co ma choroba tarczycy do suplementacji magnezu??
Każdy kto zgłasza się z objawami nerwicowymi do lekarza ogólnego dostaje skierowanie na badanie hormonów tarczycy - to pierwsze co się bada....tak samo jak inne dające podobne objawy choroby...to się wyklucza, wiemy o tym......
Przyjaciel forum

przez *Monika* 18 sty 2011, 02:21
pawel25, niestety nie zgodzę sie z Tobą. Nawet jak uzupełnisz organizm o brakujace minerały i suplement diety, pierwiastki i witaminy, nie pozbędziesz sie dzięki temu zaburzeń osobowości, PTSD, schizofrenii, zaburzeń lękowych, depresyjnych i innych......tu potrzeba psychoterapii i niekiedy na początku lub w trakcie jej trwania farmakoterapii.
Prawidowa dieta sprzyja zdrowieniu, ale nie jest leczeniem podstawowym. Nie myl pojęć.NIe masz pojęcia o zaburzeniach. Swoimi wywodami chciałbyś obalić potężną dziedzinę , jaką jest psychologia.Takich mądrych jak Ty przed Tobą było wielu.
A stronka , którą podałeś jest dla mnie do d.py. Niena moje zaburzenia.

Zeby stwierdzic zaburzenie czy rzeczywiście go posiadamy, większośc przeszła całą diagnostykę chorób, które wywołuje nieprawidłowe funkcjonowanie narządów. Chłopie...większość z nas jest przebadana wzdłuż i w szerz.
Duszy nie prześwietlisz promieniowaniem rentgena, nie zrobisz badań ultrasonograficznych, hormonalnych itp.
No...chyba,że myslisz,że dusza to serce..............wtedy musisz się jeszcze udać do kardiologa. A jeśli ten nie wykryje nieprawidłowości to kaplica.

Chłpoczyku kochany, wiem,ze chcesz pomóc. NIestety obalam Twoją teoryjkę.Dieta calkowice nie wyleczy Cię z nerwicy. W ogóle to Ty nawet nei wiesz co oznacza ją mieć. To nie tylko drżenie rączek i nózek, ataki paniki, kula w gardle czy swędzenie skóry. To poważne "poczucie choroby",ae nie będę Cię wdrażala w tajniki.Po co?
Kupuj witaminki, gotuj smaczne zupki ze zdrowych warzywek. Zaserwuj sobie dodatkowo dietę środziemnomorską. Bo jeśli Tbie to pomaga, to znaczy,że masz rozstrój organizmu spowodowany niedożywieniem i awitaminozą z niedoboru.
Trzymaj się.
Obrazek
Główny Moderator

przez ALEKS*OLO 18 sty 2011, 09:15
Ja zostałem zbanowany za wyrazanie swoich opinni, nikogo nie obrazilem itd a mimo to mnie zbanowali, sfrustrowane dziewczyny(moderatorzy) nie uzywajace mozgu oprocz tego grube

I już obraziłeś, za taki tekst powinieneś dostać kopa na dziendobry ... bezdyskusyjnie.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez LitrMaślanki 18 sty 2011, 09:23
ALEKS*OLO, zaznacz kolorem czym obraził ,bo w tak długim tekście się pogubi :mrgreen:
LitrMaślanki

przez Korba 18 sty 2011, 11:24
omg :hide:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez paradoksy 18 sty 2011, 11:40
jestem gruba.......................................... :why: :why: :why:

a poza tym drogi, kochany użytkowniku...dział Ci się pomylił.
w nerwicy lękowej nie piszemy do moderatorów. :lol:
paradoksy

przez Vi. 18 sty 2011, 12:05
paradoksy napisał(a):jestem gruba.......................................... :why: :why: :why:

Nie dość, że to niezgodne z prawdą to skąd on może wiedzieć jaką masz figurę.
Vi.

Sortuj wg