Prozaiczne pytanie+za co jesz?

Hasiok.

przez LitrMaślanki 26 lut 2011, 16:16
marcja,

to też nie na Ciebie sie burzę ,tylko na takie informacje . :mrgreen:
LitrMaślanki

ZA co jesz?

przez Pinkii 26 lut 2011, 18:06
Adamo napisał(a):A wracając do mojego pytania: Oferujesz coś ciekawego?

Tak, mam atrakcyjne ceny. Wcześniej też miałam towar na sztuki tj szukałam unikatowych sztuk np odzieży, torebek itp- większość sklepów robi masówkę, ja nie.

Adamo napisał(a):Jeżeli do żywności wliczasz drogą kawę w centrum - to tak. Jeżeli mówiąc o mieszkaniu masz na myśli wysoki czynsz i opłaty za media - to tak. A jeśli masz coś innego na myśli, to napisz.

Kawa w lokalu też wlicza się do kosztów życia, bo chyba każdy z nas od czasu do czasu gdzieś wychodzi z domu. Miałam na myśli nie tyle czynsz i opłaty za media bo nie wiem jakie są w Warszawie, ale ceny mieszkań za metr kwadratowy. Są wysokie.

Adamo napisał(a):No faktycznie, ale ktoś sobie strzelił. ;)

Ja nie :smile:

marcja napisał(a):Skoro chcesz zrezygnowac z DG na rzecz etatu, a pensje 6 tys. na etacie uwazasz za spora, 3.500 zas za normalna i taka, ktorej mozna oczekiwac spokojnie, to wniosek jest jak dla mnie taki, ze zarabiasz mniej niz te 3.500,a wiec dla wiekszosci bujajacych w oblokach to malo...

No tak, mniej niż 3500zł ale nie tylko ja łożę na życie w moim domu więc zupełnie mi wystarcza to co mam, jeszcze mogę odłożyć. Natomiast nie tyle mam na myśli że chcę przejść na etat bo są lepsze pieniądze (niekoniecznie i nie zawsze), ale mogę mieć te same i dużo mniej się narobić, bo teraz pracuję 24h na dobę.

LitrMaślanki napisał(a):Gdzie ??

Wiesz ,że Polska "B " składa sie z ludzi w większości zarabiających minimum
płacowe? A W Polsce "A" pewnie ze 30% ludzi tyle zarabia ?

U mnie w mieście. Nie mam jeszcze skończonych studiów i jestem młoda a jak wrzuciłam na pewien portal ogłoszenie że szukam pracy to dostałam chyba z dwadzieścia propozycji i to bardzo dobrych np koordynator biura- zarządzanie zespołem, umowa o pracę, szkolenia, awanse, pensja 2770zł plus dodatki i premie na start. Źle ?

-- 26 lut 2011, 17:43 --

p.s. Adamo- skoro masz taką wiedzę to może odpowiesz mi na kilka pytań związanych z dropshippingiem? Bo chcę się rozszerzyć na tę formę i potrzebuję kilku rad dotyczących opodatkowania.
Obrazek
zbanowany

ZA co jesz?

przez Adamo 26 lut 2011, 18:50
Miałam na myśli nie tyle czynsz i opłaty za media bo nie wiem jakie są w Warszawie, ale ceny mieszkań za metr kwadratowy. Są wysokie.

Tak, tylko potem jesteś właścicielem nieruchomości wartej 400 000 zł, a nie powiedzmy 200 000.

Nie jestem kompetentny do wypowiadania się o dropshippingu. Ogólnie to powodzenia!
Wenlafaksyna 150 mg
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 26 lut 2011, 19:03
Pinkii,

pensja 2770zł plus dodatki i premie na start. Źle ?

no pewnie ,że nie źle ..ale to tylko oferty ,nie stanowiska pracy .
LitrMaślanki

ZA co jesz?

przez Pinkii 26 lut 2011, 19:12
Adamo napisał(a):Tak, tylko potem jesteś właścicielem nieruchomości wartej 400 000 zł, a nie powiedzmy 200 000.

Nie jestem kompetentny do wypowiadania się o dropshippingu. Ogólnie to powodzenia!

Co z tego że mam nieruchomość za 400tys a nie za 200tys jeśli za metr dałam nie 4tys a 8tys?... Żadna oszczędność.
Jeśli chodzi o dropshipping- piszesz tak, jakbyś chciał zaznaczyć że masz dużą wiedzę a ja potrzebuję pomocy z dropshippingiem, myślałam że możesz pomóc.

LitrMaślanki napisał(a):
no pewnie ,że nie źle ..ale to tylko oferty ,nie stanowiska pracy .

Napisano do mnie maila że jeśli chcę przyjąć tę posadę to mam zadzwonić, potem im odpisałam że waham się pomiędzy kilkoma i mi odpisali że mam zadzwonić i biorą mnie od razu, więc to stanowisko a nie wstępne gdybanie. Nie wybrałam go bo zmieniły mi się plany, a raczej moje zdrowie zadecydowało o zmianie planów, ale mniejsza z tym. Mam plan odezwać się do nich za kilka miesięcy, może nadal będzie coś wolnego. Jest praca, tylko trzeba chcieć i szukać.
Obrazek
zbanowany

przez Zenonek 26 lut 2011, 20:15
Pinkii,

2770 netto ? To bardzo dobrze jak na start, chyba, ze brutto...ale tez nienajgorzej.

Jest tu na forum co najmniej dwoch malych oligarchow :), moze by sie wypowiedzieli jak do tego doszli ;) ...

przez Pinkii 26 lut 2011, 20:18
Netto. Więc nie piszcie że nie ma dobrych pensji bo jeśli mi- osobie która nawet jeszcze studiów nie skończyła- proponują takie stawki to co dopiero komuś z magisterką, doświadczeniem, w większym mieście i np już po kilku latach pracy na stanowisku? Może źle szukacie albo źle inwestujecie w siebie... Nie wiem.

Zenonek- kto?
Obrazek
zbanowany

przez Zenonek 26 lut 2011, 20:32
Pinkii,

Chyba moge napisac, poniewaz obie te osoby same to napisaly na forum i ciagle te posty sa dostepne.

Montechristo i Esprit.

przez Pinkii 26 lut 2011, 20:40
Aaaa że Esprit to ja wiem, to mój idol :D Już dawno do mnie nie dzwonił a szkoda, bo mnie motywował do działania!
Natomiast że Montechristo to nie wiedziałam ale zawsze mi się wydawał być ogarnięty :smile:
Obrazek
zbanowany

przez Zenonek 26 lut 2011, 20:57
Pinkii,

Esprit zatrudnia chyba 180 osob !!! Kosmos nie ?

Montechristo ma super wyksztalcenie z tego co mowil SGH + MBA.

A Ty to jestes ta osoba co mi sie wydaje :) ?

przez Thazek 26 lut 2011, 21:05
Pinkii, To Ty zadzwoń do niego...
Thazek

przez Pinkii 26 lut 2011, 21:05
Nie wiem co Ci się wydaje :smile: Możesz mi na priva napisać.
A Esprit owszem, zatrudnia 180 osób, dobre masz dane :smile: Ale może nie dyskutujmy o nim bez niego bo to trochę niegrzecznie :mrgreen: :P

Thazek- dobra myśl, chyba tak zrobię :smile: Zawsze to on dzwonił bo miał dużo darmowych minut 8)
Obrazek
zbanowany

przez Zenonek 26 lut 2011, 21:09
Pinkii,

Ale masz pojecie 180 osob !! To juz jest olbrzymia firma...

przez nerwicaman 27 lut 2011, 00:57
zenonek odnosnie tamtego dlugiego postu(nie bede go cytowal) to jesli chodzi o anglie to bym sie nie zgodzil, bylemdwa miesiace w pracy w londynie i koszty jak dla mnie duzo wieksze, za pokoj jednoosobowy kolo 50 funtow na tydzien i to 5 lat temu, zaden luksus, kawalek materaca i stare meble, jedzenie drogie w /cenzura/, piwo funt.
a odnosnie zarobkow to rozumiem ze 2 tys to malo, a i o takie czasem ciezko, mi samemu pewnie tez bedzie sie ciezko przestwaic jak wroce do Polski, ale jednak jestes u siebie, a nie zapierdzielasz gdzies za granica, dla mnie to jest dobre ale na krotka mete:), choc sam ostatnie 4 lata sie tak bujam w ta i w tamta, ale kolejny raz zamierzam juz sprobowac w Polsce. zycze powodzenia, pieniadze to nie wszystko:)
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

Sortuj wg