Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem bez serca

Hasiok.

Re: Nie rozumiem jak można być takim człowiekiem bez serca

przez PinkFlower 13 sty 2011, 17:55
Linka- mój nick to PinkFlower a nie Magda. Nie powinnaś nawiązywać do moich kont sprzed kilku lat, bo można się domyślić że może chcę być anonimowa na obecnym koncie, nie macie prawa wywlekać moich danych kiedy tylko wam się spodoba.
PinkFlower

przez shadow_no 13 sty 2011, 17:57
PinkFlower, Mówisz do paradoksy, żeby pisała do Ciebie po nicku, a sama w pierwszym poście nazwałaś ją po imieniu...
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Korba 13 sty 2011, 18:13
wiele hałasu o nic...... :roll:

nagle choroba została w tle, a pojawiła się wielka histeria z powodu niedobrych moderatorek...
każdy dostaje ostrzeżenie za 2 konta, to normalne, nie jest tu jakaś specjalnie wyjątkowa, PinkFlower

mam dość tego, jak jesteśmy opluwane bez przerwy, przeczytałam wszystko i naprawdę nie widzę, aby ktoś Ci tu zrobił wielką krzywdę.
ktoś się zorientował, że Ty to Ty? trzeba było się niemaskować, miałaś tu już tyle kont, że ludzie Cię rozpoznają, wielkie mi halo.

robisz bałagan, a potem robisz afere, że ktoś sprząta.

trzeba było założyć jedno konto, przyznawać się albo nie co do tego kim jesteś i koniec tematu.
nie widzisz tego, że robisz zamieszanie a potem z siebie męczennice... :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 13 sty 2011, 19:32
PinkFlower, nie łam się. Życie czasem potrafi dosrać. Ja 4 miechy temu miałem artroskopię kolana i rekonstrukcje więzadła krzyżowego w kolanie- rehabilitacja idzie chujowo, a wczoraj zrobiłem sobie USG i wyszła kolejna przykra niespodzianka, mianowicie mam uszkodzoną łękotkę i uszkodzone boczne więzadło, oraz zwapnienia w kolanie po ostatnim urazie.
Tak wiec czeka mnie chyba następny zabieg i jazda związana z rehabilitacją, a do tego wszystkiego do dzisiaj nie mogę zginać kolana całkowicie tylko do 108 stopni.
Wiesz na tym forum nikt Cie nie pocieszy, bo tu każdy ma swój świat i swoje problemy i wbija w problemy innych forumowiczów no chyba ze sie z kimś zaprzyjaźnisz to co innego.

Życzę powodzenia i wytrwałości nie poddawaj się będzie dobrze Yo. ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg