Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"

Hasiok.

Re: Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !

przez Zazie 10 sty 2011, 02:04
Michuj napisał(a):Uważam, że w żadnym stopniu nioe należą się takie same prawe dwóm homo, niż heterykom. (...) Jesteście jak święte krowy domagające się tego co wam się należy.

To w takim razie należy się czy nie należy? Dość dziwnie formułujesz własne przekonania... Dokładnie wszystkie "żądania" cię irytują, czy jesteś przeciwny dokładnie wszystkim?

Generalnie jak dla mnie ten post nieco sobie przeczy. Na początku było o twojej tolerancjo, potem natomiast zobaczyłam zupełnie co innego. To nieco dezorientujące. Ale to tylko i wyłącznie moje zdanie i nie przeczę, że w tym momencie mogę być trochę przewrażliwiona z stąd to wszystko.
Ja natomiast nie mogę powiedzieć, by wychowywała mnie rodzina strasznie kładąca nacisk na tolerancję (ale generalnie nikt nie prawił kazań o paleniu homoseksualistów, co to to nie), chyba sama się tego nauczyłam. Tylko że moje podejście jest zupełnie inne od twojego. Według mnie każda miłość jest piękna, homoseksualna również. Seksu też to się tyczy ;) Nigdy nie będę czuła nudności na myśl, że dwóch facetów robi w swoim łóżku co robi.

Na temat biologi nie będę się wypowiadal.

Chodzi tylko o to, że ten akt jest "nie taki jak być powinien", bo nigdy nie doprowadzi do poczęcia dziecka?

Co do agresji. Każda strona ma swoje błędy i grzechy na tym polu, nie ukrywajmy tego. Jednakże uważam (jeśli w ogóle mam prawo do takiego oceniania), że cięższy kamień leży nie po stronie LGBT.

Przepraszam, że śmiałem wypowiedzieć się i nie potakiwać.

:roll: Porozmawiajmy normalnie i także bez takich sarkastycznych uwag...
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez kris1966 10 sty 2011, 03:49
Hej,LitrMaślanki,czy to heterykom wydaje się nienormalne? Wydaje się? A Tobie pakowanie człona w d... innemu facetowi wydaje się oczywiście normalne?
Widzisz,warto wrócić do pojęć podstawowych,a nie pływać w szarej mgle,gdzie nic nie jest jasne.
Dla mnie jest proste i jasne: odbytnica to nie pochwa,drzewo to nie bóg(co najwyżej buk).
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

przez MOCca 10 sty 2011, 14:36
Panna_Modliszka napisał(a): Nie jestes homo lub bi,a do napisania masz tylko glupoty lub zgryzliwosci - nie wypowiadaj sie. A jak nie,to beda osty. Proste.

Co za obyczaje, co za kraj, żeby segregować użytkowników, kto może, a kto nie wypowiadać się w wątku o bigejach. To jest k....tolerancja.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 10 sty 2011, 14:38
MOCca, znowu zaczynasz? można się wypowiadać, ale nie krytykować i okazywać nietolerancję. to nie jest temat homo i bi za czy przeciw...

[Dodane po edycji:]

zresztą polecam dokładną lekturę : " Nie jestes homo lub bi,a do napisania masz tylko glupoty lub zgryzliwosci "
dogomaniaczka

przez Korba 10 sty 2011, 16:00
to się zaczyna robić żenujące, a że nudne i wkurviające to już nie wspomnę :zzz:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez kris1966 10 sty 2011, 18:00
Ale dlaczego nie mam mówić prawdy,nie wolno mi tu być?
Hej,przybyszu,uważaj!,to forum jest tendencyjne,jeżeli masz inne poglądy niż moderatorzy,to lepiej zjeżdżaj stąd!!!

przez harpagan83 10 sty 2011, 18:15
Panna_Modliszka, szanuje twoje zdanie co do tego tematu, ale gdybyśmy to my czyli ludzie o " homofobicznych poglądach chcieli otworzyć taki temat i pisać o swoich spostrzeżeniach, zaraz pojawili by się geje i lesbijki oraz ich obrońcy którzy by nas zaczęli szykanować, a finalnie temat by trafił w koszu, mam rację?
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Korba 10 sty 2011, 18:17
obawiam się, że ten temat stracił rację bytu.
zainteresowani się nie wypowiadają, trwa jedynie polemika ufoludków z malkontentami...
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez harpagan83 10 sty 2011, 18:28
Panna_Modliszka napisał(a):harpagan83, jeśli masz ochotę założyć temat "Heteroseksualiści , łączcie się" i rozmawiać na temat tego jak Wasza orientacja wpływa na życie, proszę bardzo. Masz moje słowo, że zadbam wtedy o to, by żaden homoseksualista nie obrażał Waszych poglądów w tym temacie. Ok?
Nie zabierajcie ludziom szansy na rozmowę, bo to jest bezczelne... :?

Widzisz ja tylko bym chciał pogadać z kimś co ma podobne zdanie w tym temacie co ja.
Nie chcę zaśmiecać tego tematu, bo faktem jest że w tym temacie chodzi o to aby bi i homo się łączyli a nie oto aby ich umoralniać, i szanuję to.
Ale fanie by było porozmawiać z kimś kto myśli podobnie jak ja, i jest tu parę takich osób, ale niestety znając życie zlecą sie obrońcy homoseksualizmu i temat zostanie zamknięty, bo wywiąże się wojna.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez kris1966 10 sty 2011, 18:59
Czy ja jestem hetero?Nie,ja jestem normalny.Bajzel się zaczął gdy te pojęcia hetero-homo zaczęły funkcjonować tak jak kawa czy herbata.Tak więc nie mów: "jak moja orientacja...",bo to nie jest moja orientacja.Bycie normalnym nie jest żadną orientacją.

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 19:21
kris1966, normalność jest względna ,spartanie i większość greków ,tez byli normalni .
A kobiety służyły im do rodzenia dzieci i opieki nad domem. Miłość była zarezerwowana dla mężczyzn .
Norma to nic innego jak szufladka w głowie człowieka i albo ma w niej bałagan albo poukładane .

kris1966, Jako heteryk , masz coś przeciwko homoseksualista ,jeżeli nie czyhają na Twoją du**?
Ostatnio edytowano 10 sty 2011, 19:22 przez LitrMaślanki, łącznie edytowano 1 raz
LitrMaślanki

przez kris1966 10 sty 2011, 19:23
Jakoś Ci nie przeszkadzało,gdy w temacie "Bóg" nie pisano o Bogu,tylko obrażano wierzących i kościół.
Ale numer! To tutaj już też obowiązuje cenzura i poprawność polityczna!
A co do tematu powiem tyle:Homoseksualiści i biseksualiści-nie łączcie się!
A mnie żywotnie interesuje,czy aktywiści z takiej np.Lambdy nie przyjdą kiedyś do szkoły i nie wręczą moim dzieciom swoje ulotki propagujące odchyły seksualne.

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 19:23
Panna_Modliszka, Przecież to co napisałem trzyma się tematu . I słowo daje nie prowokuje .
chce tylko uzyskać odpowiedz .
LitrMaślanki

przez paradoksy 10 sty 2011, 19:26
kris1966, a wiesz, że Twoje dzieci mają wolną wolę (jak mówi Biblia) i jeśli będą chciały być homo- albo biseksualistami to i tak nimi będą?
paradoksy

Sortuj wg