Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"

Hasiok.

Re: Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !

przez specjal 09 sty 2011, 22:58
Koniec z tym tematem amen!Marnujecie czas ,trzeba pojsc do lekarza.TU JEST POLSKA NIE HOLANDIA!
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez paradoksy 09 sty 2011, 22:59
specjal, Ty to na serio piszesz? Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia w tym wątku to lepiej nie pisz...
paradoksy

przez linka 09 sty 2011, 23:00
Amon_Rah napisał(a):Temat jest jasny. Z założenia homo i bi mieli się łączyć i przyznać do swojej orientacji. A rzucanie obelg i okazywanie otwartej nietolerancji w tym temacie jest co najmniej nie w porządku. Nikt nikogo niezainteresowanego w tym temacie nie zmusza do pisania. I dość nietolerancyjnych postów bo polecą ostrzeżenia.

Zgodnie z tym co napisał admin specjal otrzymuje nagrodę.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:15
w sumie to zgadzam sie z moderatorami i administratorem (po glebszych przemysleniach), tutaj powinni sie łączyć homoseksualiści oraz biseksualiści, nie ma co prowokowac ani sie klocic...
ale mam pytanie, czy homofobii moga zalozyc swoj oddzielny temat? z tego co wiem to homofobia to zaburzenie, lęk przed homoseksualistami, a to jest forum dla nerwicowcow... musimy chyba walczyc ze swoimi lękami.. zanim zaloze taki temat prosze Administratora o pozwolenie, bo juz mam jedno ostrzezenie, wiec po co sie narazac
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

przez milano3 09 sty 2011, 23:19
AlexDeLarge, nie sądze aby to byla dobra myśl, bo homofobia obraza drugiego człowieka. Poza tym homofobia to nie jest zaburzenia a postawa społeczna. Więc wiesz ... Ale to decyzja adminów i modów.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:21
milano3, jak to obraza drugiego czlowieka? to jest LĘK, homoFOBIA, wiec co Ty masz za uprzedzenia do ludzi chorych? to chyba jest nie na miejscu

przez paradoksy 09 sty 2011, 23:22
No to chyba jakiś żart....
Po co nam na forum temat o uprzedzeniach i pełen nienawiści? Homofobia nie jest rozpoznaniem psychiatrycznym, jest postawą, jak napisal wyżej milano3,
paradoksy

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:29
troche to dziwne Paradoksy bo na terapii, psychoterapeutka , okreslila to zjawisko jako lęk przed homoseksualizmem, ze boimy sie tego zjawiska dlatego reagujemy agresywnie, wiec to nie jest fobia? chcialbym porozmawiac na ten temat z innymi ludzmi z tego forum, ale nie w tym temacie, bo nie chce go zasmiecac i robic off topicow

przez paradoksy 09 sty 2011, 23:32
AlexDeLarge, fobia polega nie tylko na tym,że się czegoś boisz, ale i na tym, że Ci z tym ŹLE. a po tym co czytałam nie wygląda mi wcale a wcale na to, że źle Wam ze swoją postawą...
paradoksy

przez milano3 09 sty 2011, 23:32
AlexDeLarge, wszyscy wiemy do czego sprowadzi się dyskusja w takim temacie. I wydaje mi się że tylko prowokujesz ...
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez Korba 09 sty 2011, 23:32
AlexDeLarge, sorry, ale jaja sobie robisz według mnie. chcesz po prostu mieszać i robić syf i prowokować do kłótni. tylko dlatego chciałbyś założyć ten temat. jakoś nigdy wcześniej nie żaliłeś się nigdzie nie forum, że masz taki wielki problem ze swoją homofobią. wręcz mam wrażenie, że Ci z nią całkiem dobrze. więc proszę Cię...., nie rób z nas idiotów, bo tego typu zabiegi potrafię przejrzeć w przeciągu sekundy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez milano3 09 sty 2011, 23:34
Korba, tak dokładnie. Myśle tak samo.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez Zazie 09 sty 2011, 23:36
Może spróbujemy porozmawiać o czymś miłym i kulturalnie? Bo pewnie inaczej ten temat w końcu odejdzie do kosza... A szkoda by było.
Chociaż całe życie będę się zastanawiać, dlaczego wiele osób chce mnie na terapie wysyłać z powodu zdolności do miłości (ja tak widzę własną orientację), to nie chcę się teraz zbytnio dołować.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 23:36
nie żalilem sie nigdy na forum bo na forum w sumie malo pisze:) co nie zmienia faktu ze mam z tym problem, bardzo boje sie homoseksualizmu i to moze potwierdzic moja psychoterapeutka, paradoksy pewnie ja zna bo byla na tej samej terapii (pani ola) wiec co w tym zlego? dlaczego szukacie ciagle we mnie jakis podtextow? nie chce wcale prowokowac, ale zainteresowal mnie ten temat dlatego napisalem, a ze brzmi on LACZMY SIE , wiec kurde chce zalozyc swoj, aby tutaj nie smiecic, zero w was tolerancji

Sortuj wg