Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"

Hasiok.

Re: Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !

przez MOCca 09 sty 2011, 16:17
Szybka reakcja moderatorska, za negatywną opinię....bo...negatywnych być nie może, Cenzura, komuna???
A może najpierw upomnienie??

Duskusją jest luźną formą wypowiadania swojego zdania...czyżby jakiś kompleks? Ja już się nie wwypowiadam, ale żeby każdego tak traktować? Co się z Tobą dzieje ostatnio.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez paradoksy 09 sty 2011, 16:20
MOCca, to nie temat o moderatorach.
A obrażanie innych użytkowników jest nagradzane - Regulamin forum przewiduje coś takiego. Ale niektórzy nie czytają widocznie.
paradoksy

przez marcja 09 sty 2011, 16:22
MOCca napisał(a):Szybka reakcja moderatorska, za negatywną opinię....bo...negatywnych być nie może, Cenzura, komuna???
A może najpierw upomnienie??

Mocca ale to nie jest dyskusja o homoseksualizmie, tylko watek: "Homoseksualisci - biseksualisci. Laczcie sie" Albo sie laczysz, albo nie;) Jak nie to nie piszesz nic i tyle ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 09 sty 2011, 16:23
paradoksy, a jakim prawem przyznajesz ostrzeżenia czym się kierujesz w temacie Homoseksualiści-bi-dołączcie się...?

Rozumiem, że to jednak prywatna wycieczka znów, prawa do osta bez ostrzeżenia chyba nie miałaś. EOT.

[Dodane po edycji:]

marcja, ok....nie łączę się...ale to jednak przegięcie. Tyle w temacie.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez paradoksy 09 sty 2011, 16:25
MOCca, nie rozumiesz tekstu pisanego?
paradoksy

przez MOCca 09 sty 2011, 16:29
paradoksy, jestem moderatorem, więc możesz nam ładnie wyjaśnieć....dlaczego soby które się nie łączą ostrzymują osta. :) Wydaje mi się, że powinno być ich tu więcej, więcej ostaów za negatywną opinię ;) Gratuluje szybkiej reakcji.

Co do tematu...Jeśli ktoś czuje się, urażony, pokrzywdzony słowem homoś, niech raportuje...przecież to ładne określenie.

Leczcie się - to takie obraźliwe??? Pewnie, że powien być program promujący leczenie osoób niepewnych co do wyboru między k. a m.
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 16:31 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz

przez paradoksy 09 sty 2011, 16:30
MOCca, NIE ROZUMIESZ CO SIĘ DO CIEBIE PISZE?
temat jest o homoseksualistach, a nie moderatorach i ostatni raz Cię upominam, żebyś skończyła robić off-topic (i to jest właśnie off-topic w off-topicu)...
paradoksy

przez Korba 09 sty 2011, 16:30
MOCca, wydaje mi się, że upomnienia do wszystkich rozmówców przekazaliśmy wcześniej.

Mamy zamykać wszystkie tematy, bo odrazu się rozpoczyna jatka?

Każdy może mieć własne zdanie, a zadbać o kulturę wypowiedzi to już nie łaska??

Prosiłam, k...a, ale nie, nadal chamstwo górą :?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez tynka92 09 sty 2011, 16:33
kogo obraził? wyraził dobitnie swoje zdanie. że słowa nie te? mało tu postów o nieprzyzwoitym slownictwie? też zalatuje mi tu cenzurą. Równiez nie jest dla mnie mile i smaczne obnoszenie się z orientacja bi, homo, trans itp. Nie popieram zadnego szykanowania takich osób, bo one w społeczeństwie są i będą, ale po co od razu robić z tego jakies wielkie halo?

przez MOCca 09 sty 2011, 16:33
paradoksy, off top, w dziale off top... Korba, wszystko rozumiem, ale dzisiejszy ost był już podyktowany prywatnymi upodobaniami.

Co do tematu...łączcie się w zgodzie. !

przez Korba 09 sty 2011, 16:36
MOCca, nie wydaje mi się. ja bym też dała osta. swoją drogą widzę tu małą prowokację. użytkownik, który się prawie w ogóle nie wypowiada na forum, nagle wielce ma potrzebę wyrażenia swojej opinii akurat w temacie, gdzie prosiliśmy o zaprzestanie przepychanek i wzajemnego obrażania...

Korba napisał(a):coś mi się wydaje, że Amon miał rację.
nie potraficie kulturalnie rozmawiać.
nie potraficie rzeczowo dyskutować, tylko musicie jeździć po sobie, obrażać się wzajemnie. kręci Was to?
żenada.

zaznaczam: jak tak będzie się dalej toczyć dyskusja, poczęstuję Was ostami.

ja tylko przypominam, że ostrzeżenie było. i tyczy się ono wszystkich.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez milano3 09 sty 2011, 22:50
Czasami jak czytam wypowiedzi niektórych to tylko za łeb się złapać. Czy życie was nie uczy tolerancji, akceptacji, prawdziwego poszanowania drugiej istoty ? Nie chce się kłócić, ale niektórzy z was powinni się nad soba mocno zastanowic .
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez Korba 09 sty 2011, 22:53
milano3, nie prowokuj. pisz o tym, co było celem założenia tego wątku.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez milano3 09 sty 2011, 22:56
Korba, ok ;)
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Sortuj wg