Off-top z "Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !"

Hasiok.

Re: Homoseksualiści - biseksualiści - dołączcie się !

przez Zenonek 08 sty 2011, 16:16
Korba, :cry: :cry:

przez milano3 08 sty 2011, 16:19
Ja autentycznie nie wiem skąd w niektórych tyle jadu ! Czy to że ktoś jest homo lub bi wam szkodzi ? Niektórzy z was prowokują innych do kłotni. Nie myślcie że modzi są ślepi, oni wyłapią kto zacząl więc ja jako założyciel tematu mowie pass.
Albo rozmawiamy o naszej oreintacji i o tym jak ją przeżywamy, jak ją odkryliśmy albo the end.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez milano3 08 sty 2011, 16:25
Amon_Rah, wiec my ludzie tolerancyjny olejmy ich. Na wroga najlepiej działa cisza. ;)

Poza tym co poniektórzy maja zerowy pogląd na świat. Jesteś homofobem - nie wypowiadaj sie w tym jakże przyjemnych temacie. - do wszystkich homofobiczków
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 08 sty 2011, 16:28
aree1987 napisał(a):A tak mało coś się tu homo i bi meskich udziela właściwie tylko ja i milano reszta nie ma odwagi.. Widzę, że dziewczyny są bardziej otwarte na świat i bdb. :)

ja na swój sposób jestem bi, ale nie uprawiam seksu z facetami gdyż jest to według mnie
Nie estetyczne
Nie moralne
Nie męskie
Poza tym bardziej wolę dziewczyny, szkoda mi czasu na pakowanie się w relacje seksualne z facetami. Z kolegami to wole sobie zajarać zioła, wypić piwko, pograć na Xboxie np w fight nighta 4 :mrgreen: . Kiedyś miałem traumę z powodu swoich skłonności, teraz nauczyłem sie z nimi radzić, że prawie w ogóle mnie nie prześladują. Ma to związek z użalaniem się, rozczulaniem, i próżnością. Im jestem twardszy tym mniej homoseksualny się czuję.
Znałem kilku gejów i jedną lesbijkę w swoim życiu, potrafię rozpoznać takich ludzi z tłumu, i wiem że jeśli ktoś chce i się stara jest w stanie wyciszyc,a nawet wyeliminować skłonności homoseksualne, wszystko zależy od samozaparcia i pewnej wiedzy na ten temat.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez milano3 08 sty 2011, 16:30
harpagan83, to jest twoja decyzja i szanuje ją. Aczkolwiek pewnie warto by było abyś kiedyś spróbowal takiego kontaktu. Po co na siłę zagłuszać swoje własne ja ? Bądźmy sobą ;)

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez paradoksy 08 sty 2011, 16:31
harpagan83, ale jesli komuś jest ze "skłonnościami homoseksualnymi" dobrze i dla niego są one moralne i etyczne,to nie musi się ich pozbywać. ważne żeby czuć się ok względem siebie.
paradoksy

przez marcja 08 sty 2011, 16:32
harpagan83 napisał(a): wiem że jeśli ktoś chce i się stara jest w stanie wyciszyc,a nawet wyeliminować skłonności homoseksualne, wszystko zależy od samozaparcia i pewnej wiedzy na ten temat.

To jest mozliwe tylko jak jest sie bi... Jak homo to absolutnie nie.

przez milano3 08 sty 2011, 16:33
paradoksy, święte słowa ... Niech każdy zaakceptuje siebie. ;)

[Dodane po edycji:]

marcja, tak, to racja. Wtedy człowiek skazuje sie na zycie nieszczęśliwe. A pozatym nawet jak jest sie bi, to człowieka zawsze będzie ciągneło w jedną i drugą stronę. I też nie łatwo nad tym zapanować.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez harpagan83 08 sty 2011, 16:38
milano3, chodzi oto że ja nie czuję takiej potrzeby, mam dobrą wyobraźnię, potrafię sobie wyobrazić związek homoseksualny ze sobą w roli głównej i powiem Ci że nie widzę w takiej roli dla siebie miejsca.
Byłem za to w związku z paroma dziewczynami i właśnie takiego czegoś chcę na przyszłość.
Acha kiedyś korzystałem z grupy wsparcia " Pascha" która zajmuje sie pomocą osobą homoseksualnym głównie mężczyznom, w walce ze swoimi skłonnościami i powiem wam że jest sporo gejów i biseksualistów którzy nie akceptują swojego stanu i nie chcą żyć z homoseksualizmem. Mało tego w tej grupie było wielu ex gejów którzy mieli tak jak wy doświadczenie w tych sprawach i mimo po 10 letnich relacjach homoseksualnych pragną ułożyć sobie życie z kobietą. Rozmawiałem z tymi ludźmi więc znam temat.
Ale jeśli ktoś chce tak żyć to ok. jego sprawa. Mi osobiście szkoda na to życia.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez milano3 08 sty 2011, 16:39
harpagan83, dlaczego szkoda życia ? Przecież takie też może być szczęśliwe i wartościowe. To mnie zdziwiłeś.

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez specjal 08 sty 2011, 21:54
ZAKAZ PEDALOWANIA!
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

przez milano3 08 sty 2011, 22:13
specjal, myśle że powinno sie tu zakazać wypowiedzi debilnych jak ...
Zazie, witamy Cię w naszym gronie. Ja tam lubie facetow i kobitki :)

Pomocy, pomocy, pomocy !
...śmierć

przez Zazie 08 sty 2011, 23:26
niemądry, niech na początku panowie na to zasłużą :smile:
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

przez AlexDeLarge 09 sty 2011, 16:09
Nigdy nie zaakceptuje homoseksualistow, ani bisexow - powinniscie sie leczyc, ale nie... bo po co? skoro tak jest lepiej? Slowa was bola a odbyt juz nie? Ja jestem heterykiem i nie paraduje po ulicy gloszac ze moja orientacja jest najlepsza, ja nikomu pod koldre nie zagladam, ale nie zycze sobie aby ktos na sile ludziom wmawial ze ich zboczenie jest wporzadku. BDSM, czy tacy ludzie paraduja kilka razy w roku w latexie i krzycza ze wpierdol w lozku jest fajne? NIE, bo to jest prywatna sprawa kazdego czlowieka, ale homosie oprocz problemu sexualnego, maja problem w swojej glowce, ciesze sie niezmiernie, ze jestem w opozycji i mam nadzieje ze bede mial jeszcze nie raz okazje .... nvm :)

WIELKA POLSKA NA WIEKI
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 16:13 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: za powyższy post użytkownik dostał ostrzeżenie.
Człowiek pozbawiony wyboru między dobrem a złem staje się maszyną

Sortuj wg