Homoseksualizm

Hasiok.

Re: Homoseksualizm

przez aree1987 03 sty 2011, 20:54
Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże. Człowiek nie rozróżnia pedofilii od homoseksualizmu, jak z nim prowadzić jakąkolwiek głębszą dyskusje, jeżeli nie przyjmuje do wiadomości faktów na podstawowym poziomie.
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez harpagan83 03 sty 2011, 21:04
harpagan83, jeszcze tylko dodam, że Ty kiedyś pisałeś, że jesteś biseksualny.....strasznie musisz siebie za to nienawidzić

linka, mam zasady i pewnych rzeczy nie robie, które poniżają człowieka, nie jestem zwierzęciem, facetowi nie wypada deflorować innego faceta, tak jak nie wypada chodzić w sukienkach i makijarzu i udawać kobietę.
Gdybym miał sklonności pedofilskie też bym ich nie realizował wedle swojego popędu, bo jestem czlowiekiem co wyznaje pewne duchowe wartości które pomagają mi w życiu.
Uprawiam seks z kobietami i jest mi z tym dobrze :mrgreen: .

I wcale się za to nie nie nawidzę, umiem żyć ze swoimi słabościami i wadami i potrafię nad nimi panować wbrew powszechnej opinni że jest to nie możliwe.
Gdybym zaczoł jeździć na wózku inwalidzkim też bym umiał z tym żyć i nie nienawidzil bym za to siebie. 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez coksinelka 03 sty 2011, 21:05
aż się boję odzywać, taka tu temperatura panuje ;)
niemniej, wtrącę swoje trzy grosze. otóż na podstawie badań klinicznych stwierdzono, że homoseksualizm wynika z niedoboru testosteronu w organizmie matki podczas ciąży (na podstawie książki "Płeć mózgu"). Udowodniono, że po wojnach światowych znacznie wzrosła liczba homoseksualistów, gdyż matki przeżywając stres związany z wojną miały obniżony poziom testosteronu.
ja niestety też nie jestem zwolenniczką homoseksualistów. i bynajmniej nie chodzi tu o jakieś poglądy PISowskie. jestem jednak daleka od wyrażania takich opinii jak moi przedmówcy. tak naprawdę po co to roztrząsać, skoro i tak nie mamy na to najmniejszego wpływu? lepiej zająć sie swoim życiem, a nie zastanawiać się, jak ono wygląda u homoseksualistów!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 03 sty 2011, 21:06
harpagan83, nie Tobie decydować co komu wypada, to że Ty tak sądzisz nie znaczy wcale, że jest to jedna, jedyna i najprawdziwsza prawda.
paradoksy

przez harpagan83 03 sty 2011, 21:07
Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże.

aree1987, a to dla tego że nie jestem chorągiewką na wietrze co zmienia zdanie tam gdzie większosć sie za czymś opowiada, nawet kosztem tego że przez to jestem nie lubiany.

Ty zwłaszcza aree.... nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc twoich postów nawet nie czytam :lol:
To wymaga pełnego angażu

przez paradoksy 03 sty 2011, 21:09
harpagan83, skończ obrażać innych, którzy nie mają takiego zdania jak Ty.
W innym temacie pisalam, że ostrzegam Cię ostatni raz.
paradoksy

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:10
coksinelka, jak mają sie wyniki tych badan ,do antyku .
W którym jak wiesz homoseksualizm na równi z biseksualizmem ,był zjawiskiem niesamowicie powszechnym ?

Nie czytałem tej książki , wiec mam pytanie , czy sama determinacja chromosomów nie wystarczy ?
Czy matka ma posiadać idealna równowagę . teste do estra ?
LitrMaślanki

przez harpagan83 03 sty 2011, 21:12
paradoksy napisał(a):harpagan83, nie Tobie decydować co komu wypada, to że Ty tak sądzisz nie znaczy wcale, że jest to jedna, jedyna i najprawdziwsza prawda.

:lol:, :lol:, :lol: za to Tobie wolno decydować co komu wypada, a co wpada i kasować, przenosić czyjeś posty w momęcie braku argumętów, bo jesteś: Moderatorem.
A tak na powarznie to ja za nikogo nie decyduje i nie chce, jebie mnie czy ktoś wali kozy swoich kolegów, byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne, to prywatna sprawa, a ja mam prawo do swojej opinni podobnie jak my wszyscy.
To wymaga pełnego angażu

przez linka 03 sty 2011, 21:15
harpagan83 napisał(a): facetowi nie wypada deflorować innego faceta,

No teraz to parsknęłam ze śmiechu, dodam to do "specjalnej listy absurdów" wraz z terminem "związek pedofilski"
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:21
byle nie krzywdził innych i nie wmawiał mi że tojest normalne,

Przepraszam gdybym wiedział wcześniej nie pisał bym w taki sposób .
Ile wtedy miałeś lat ? To był wujek czy ktoś obcy ?
Pytam serio ,dopiero teraz dales sygnał ..szkoda trzeba było opisać traumę wcześniej .
LitrMaślanki

przez coksinelka 03 sty 2011, 21:23
LitrMaślanki, nie jestem naukowcem. Napisałam tylko to, o czym przeczytałam. Każdy z nas ma swoje poglądy na temat homoseksualizmu i ma do tego prawo. Ja akurat uważam to za anomalię, ale nie próbuję nikogo przekonywać do swoich racji, więc byłabym też wdzięczna, gdyba każdy zostawił swoje poglądy dla siebie, a nie próbował komus wkładac do głowy swoje przekonania.

przez aree1987 03 sty 2011, 21:25
harpagan83 napisał(a):
Rozmawiać z harpaganem83 to jak rozmawiać ze ścianą, kompletnie niereformowalna jednostka, nawet recycling nie pomoże.

aree1987, a to dla tego że nie jestem chorągiewką na wietrze co zmienia zdanie tam gdzie większosć sie za czymś opowiada, nawet kosztem tego że przez to jestem nie lubiany.

Ty zwłaszcza aree.... nie jesteś dla mnie żadnym autorytetem więc twoich postów nawet nie czytam :lol:

Tak harpagan Ty zawsze byłeś dla mnie autorytetem, ze swoją mentalnością rodem z epoki kamienia łupanego..

Homoseksualizm był jest i będzie, wiec jest naturalny i w jakiś sposób naturze potrzebny. A Ty sobie możesz dalej psioczyć who cares?
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez bez cenzury 03 sty 2011, 21:25
LitrMaślanki, twoja trałmą jest to że masz sie za inteligętnom osobę a byle harpagan cie mieżdży i musiszz uciekać sie do akcji z pedofilami, a może ty lubisz dzieci, podając im litr swojej maślanki :lol: :lol: :lol:

[Dodane po edycji:]

Homoseksualizm był jest i będzie, wiec jest naturalny i w jakiś sposób naturze potrzebny

aree1987, pedofilja też była jest i będzie dewiacją 8)
bez cenzury

przez linka 03 sty 2011, 21:28
bez cenzury, /harpagan niechcący dostałeś dwa ostrzeżenia, należy ci się jedno. Jak tylko się admin zjawi to jedno zdejmie. Po tym czasie zlikwiduj to nowe konto.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg