Homoseksualizm

Hasiok.

Re: Homoseksualizm

przez Korba 03 sty 2011, 17:49
Zenonek, tyś jest wyjątkowo obeznany w wynaturzonych zachowaniach gejów i masz jakąś obsesję na temat wkładania różnych rzeczy do odbytów, naprężania kiszek itp., bo w co drugim poście przytaczasz takie przykłady. to są według Ciebie rzeczowe argumenty?
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 17:52
proponuje nowy temat wytrzymałość i rozciągliwość odbytu Zenek będzie wodzirejem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dodatkowo konkurs z nagrodami ;
Kto umieści sobie betoniarkę w odbycie wygrywa
LitrMaślanki

przez MOCca 03 sty 2011, 17:52
Korba, jeśli pozwolisz....

Pewno grupa osób, kojarzona jest z typowymi dla nich zachowaniami. Ok, są różne rodzaje miłości, ale to że znają się jak nikt na metodach anusowych to chyba nie zaprzeczysz. Jak każda para poświadomie odczuwają potrzebę połączenia,,,,więc łączą się od dupy strony.

Koniec na dziś w tym teamcie...
Ostatnio edytowano 03 sty 2011, 17:55 przez MOCca, łącznie edytowano 1 raz
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aree1987 03 sty 2011, 17:52
Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed
A product of a broken home

przez Zenonek 03 sty 2011, 17:53
Korba,

Nazywam rzeczy po imieniu, to , ze przesmiewczo to inna sprawa...

To, znam kilku gejow i widzialem to i owo z ich swiatka pozwolilo mi wyrobic sobie pewne zdanie na ten temat.

Czyzbys zarzucala mi, ze jestem skryto gejem biernym :) ?

Jezeli tak to fajnie, bo dawno nic mnie tak nie rozsmieszylo :).

przez Korba 03 sty 2011, 17:55
MOCca, ja się zgadzam, ale jak ktoś obsesyjnie skupia się na takich anatomicznych dewiacjach, to jest to zastanawiające :mrgreen:
pomijam fakt, że jeszcze kilka takich "perełek" i się porzygam :roll:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez Zenonek 03 sty 2011, 17:55
aree1987 napisał(a):Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

Jasne, ze jest dalece bardziej wynaturzony.

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

przez Korba 03 sty 2011, 17:57
Zenonek, a śmiej się ile wlezie, na zdrowie.:great: widać Cię to strasznie interesuje,gdy bo ja też znam kilku gejów i nigdy jakoś nie przyszło mi do głowy rozmawiać z nimi na takie tematy.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 17:57
Dla mnie jeste jedna istotna sprawa ,czy ktos zmusza heteryka do zostania gejem?
A czy zdarza sie ze geja zmusza sie aby sie naprostował i został hetero ?
Naprawdę uważacie ,że homoseksualizm to choroba ? Jestem pod wrażeniem ,brak mi słów .
LitrMaślanki

przez aree1987 03 sty 2011, 17:58
Zenonek napisał(a):
aree1987 napisał(a):Czy anal dwóch samców jest bardziej wynaturzony od analu samca i samicy? Czy każdy rodzaj seksu poza dopochwowym jest wynaturzony? Jeśli tak to wynaturzona jest duża część społeczeństwa patrz np. seks oralny

Natomiast my nie nazywamy aberracja zwyklego stosunku homoseksualnego , tylko o wiele bardziej hardcorowe rzeczy.

Wyjaśnij czemu?

Zenonek jeśli twoi znajomi bawią się w fistingi sado masochistyczne sprawy to nie znaczy, że są jaką reprezentatywną grupą ogółu homoseksualistów. Jakkolwiek nie mam nic przeciwko takim rzeczom jeśli sprawia to satysfakcje obydwu stronom. A innym wara od tego i niech się zajmują wychowaniem swoich katolickich potomków, bo nie daj bóg jeszcze się spedalą i mamusi i tatusiowi się świat na glowe zawali..
Ostatnio edytowano 03 sty 2011, 18:01 przez aree1987, łącznie edytowano 2 razy
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 17:59
Zenonek napisał(a):

Bardzo chętnie poczytam o tym dalece wiekszym wynaturzeniu ,ale pisz z sensem nie bełkocz i nie wplataj religii .
LitrMaślanki

przez Zenonek 03 sty 2011, 18:03
LitrMaślanki,

Nigdzie w swoich postach nie wplatalem religii oraz pisalem jasno, to, ze moze brutalnie to inna para kaloszy....

Masz jakiegos kumpla geja ? To sie go spytaj...

Mi kumpel mowil, ale nie bede tu tego pisal, bo Korba sie porzyga.

przez Korba 03 sty 2011, 18:06
Zenonek, napisz książkę :D
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez aree1987 03 sty 2011, 18:07
Zenonek napisał(a):
Mi kumpel mowil, ale nie bede tu tego pisal, bo Korba sie porzyga.

Ale jaki sens ma pisanie tego? Tylko dlatego, że homofobom homoseksualista nie kojarzy się z człowiekiem jako osoba tylko z jego odbytem?
Tak samo można napisać o stosunku hetereoseksualnym, zmienając jedno "on" na "ona" ..
wenlafaksyna 450mg
--

I'm forever black-eyed

Sortuj wg