Homoseksualizm

Hasiok.

Re: Homoseksualizm

przez bez cenzury 03 sty 2011, 21:32
linka, pomimo róznicy poglądów, nigdy nie miałem nic do Cebie.

Pisze z błędami ortograficznymi, ale przynajmniej jestem szczery w swoich poglądach, nie podlizuje sie do nikogo i nigdy nikogo pierwszy nie obrazilem, ani nie wyzwałem. Niby nie dorastam wam do pięt, ale to wy w przypływie złosci mnie wykasowałyscie, szkoda, że takie sa wasze argumenty.
Nie wiem za co dostałem ostrzezenie, nie byłem sprawcą i jedynym uczestnikiem tego oftopu. 8)
bez cenzury

przez coksinelka 03 sty 2011, 21:32
ludzie jakie wy błędy ortograficzne robicie!!!!!!!! szok :shock: czasem może warto zajrzeć do słownika, albo przynajmniej sugerować się czerwoną falą, którą jest podkreślany nieprawidłowy wyraz!!!!!!!

sorki za dygresję, ale żal patrzeć...

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:33
bez cenzury, Proxy Ci niedługo zabraknie . Miażdżący intelektualisto piszący Dom Boży przez "rz" i humor przez "ch " masz racje miażdżysz mnie harpagonie .

coksinelka,
Poszukam tej książki i poczytam , choć nie zbyt skłonny jestem uznać homoseksualizm towarzyszący ludzkości od zawsze za anomalie .
Anomalia występuje nagle a ta orientacja była od zawsze.
Miło ,że jest ktoś kto dyskutuje zamiast krzyczeć . Chętnie z Tobą porozmawiam .

Czy Twoim zdaniem nazywanie homoseksualizmu anomalią lub choroba ,nie jest krzywdzące dla homoseksualistów . No ...bo pewności przecież nie ma ,że to anomalia lub choroba a nie naturalne zachowanie .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bez cenzury 03 sty 2011, 21:35
LitrMaślanki, miażdze i doprowadzam do stanu wrzenia skoro uciekasz sie do takich dzecinnych docinek, a świadomość tego faktu jest bezcenna :mrgreen:
bez cenzury

przez linka 03 sty 2011, 21:36
bez cenzury, dodam tylko, że zamiast cieszyć się głupkowato, ze ludzie z ciebie szydzą zrobiłbyś coś z tymi błędami..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez bez cenzury 03 sty 2011, 21:37
choć nie zbyt skłonny jestem uznać homoseksualizm towarzyszący ludzkości od zawsze za anomalie

LitrMaślanki, kanibalizm, pedofilja też towarzyszą ludziom od zawsze a mimo to uznajesz je za nienormalne :lol:

[Dodane po edycji:]

linka napisał(a):bez cenzury, dodam tylko, że zamiast cieszyć się głupkowato, ze ludzie z ciebie szydzą zrobiłbyś coś z tymi błędami..... :roll:

staram się, ale za szybko dyskusja przebiega, a to ze ludzie ze mnie szydzą no cóż tak czasem bywa, Jestem barwną postacią i denerwuje wielu tutaj że działam nie zgodnie z pewnymi schematami, które sobie w pustych glówkach ułóżyli ;)
bez cenzury

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:39
bez cenzury, koleżko ,nie znasz takich słów którymi możesz mnie obrazić i doprowadzić do podniesienia temperatury nawet o jeden stopień . Slang patologiczny mnie nie rusza ...w zasadzie to nie Twoja wina ,że taki się urodziłeś .

A może napiszesz cos o "pedałach"? Bo o tym temat traktuje .
LitrMaślanki

przez linka 03 sty 2011, 21:41
Chłopaki spokojniej.....spokojniej..... :nono:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:44
LitrMaślanki, kanibalizm, pedofila też towarzyszą ludziom od zawsze a mimo to uznajesz je za nienormalne :lol:

W kanibalizmie jest jedzący i jedzony ..i ten drugi zazwyczaj się nie godzi na swoja role
W pedofili jest silniejszy i słabszy przerazony i tez za zwyczaj nie wie co się dzieje.

W stosunkach homoseksualnych obydwie strony wyrażają zgodę na odbycie akt lub bycie partnerami .Błagam Cie chłopie przestań robić z siebie pośmiewisko ..żenada jak diabli .

Aaaaa jeszcze coś towarzyszy ludzkości od zawsze ...bezgraniczna głupota niektórych z przedstawicieli gatunku -chyba o tym zapomniałeś .
LitrMaślanki

przez bez cenzury 03 sty 2011, 21:44
litr maślanki pokazuje swoją spokojną i inteligętnom naturę w bardzo wyrafinowany sposób :lol:
bez cenzury

przez coksinelka 03 sty 2011, 21:50
ja naprawdę rozumiem, że ludzie się od siebie różnią. orientacją seksualną też. Nie zmienia to jednak faktu, że sceny miłosne par homoseksualnych napawają mnie obrzydzeniem!!! być może w moich poglądach są przekonania, które wyniosłam z domu (ba, na pewno są!), no ale nie potrafię (i nawet nie chcę) ich zmieniać.
LitrMaślanki, widzę, że i Ty nie jestes tutaj dominującym agresorem, więc możemy podyskutować, choć nie wiem na ile moja wiedza jest wystarczająca, aby móc cokolwiek ciekawego wnieść do tej dyskusji.
co do krzywdzących homoseksualistów opinii... zastanawia mnie dlaczego akurat o to pytasz?? czy myślisz, że homoseksualiści mając z pewnością jakieś przekonania o hetero, zastanawiaja się czy to ich krzywdzi czy nie?? hetero w przekonaniu homo może być równie dobrze anomalią jak homo w przekonaniu hetero!! nie sądzę jednak, żeby jakiś homo zastanawiał sie, czy owa opinia jest krzywdząca czy nie! to my- w duchu tolerancji- jesteśmy nadmiernie skłonni rozważać własne opinie dotyczące homo. bo przecież możemy zostać posądzeni o homofobię!! a to już jest nie do pomyślenia!! mam nadzieję, że ironia mojej wypowiedzi nie jest zbyt rażąca... chociaż może powinna...??

przez LitrMaślanki 03 sty 2011, 21:58
homoseksualnych napawają mnie obrzydzeniem!!!
Tak mnie tez , ja nie chce tego oglądać . Ale to nie powód ,żebym ich piętnował ..to kwesta gustu i estetyki . Wiesz jest tu kilka osób robiacych z homoseksualistów zło nr 1 . A ja pytam czym oni się różnią od nas poza preferencjami seksualnymi ?

bez cenzury, Przestań do mnie pisać na PW . Nie chce Cie czytać . Wiem,ze boisz się tu ...boisz się banu.
Jest na to rada .Zacznij myśleć ,panować nad sobą i nie pisz do mnie na PW .
LitrMaślanki

przez coksinelka 03 sty 2011, 22:12
LitrMaślanki, masz rację. czym oni różnią się od nas? no pewnie niczym. tak samo są ludźmi, przeżywają różne emocje, chodzą do pracy... gdyby tylko nie robili tego, co jest tak obrzydliwe... ale tak, jak mówisz, to kwestia gustu i estetyki...

przez ALEKS*OLO 03 sty 2011, 22:35
Jezus, ale średniowiecze.... na pal z nimi i podpalić!

Byście sie wzięli za morderców, gwałcicieli, złodzieii i innych "naprawdę" groźnych, a nie za normalnych ludzi homoseksualnych.
Średniowieczne heteryki....a fuuuj

[Dodane po edycji:]

a bez cenzury faktycznie skorzystałby ze słownika, bo jak czytam "trałmą" i "inteligentnom" to aż mnie na hefta zbiera.
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg