Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

Hasiok.

Re: Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 01:33
daredevil20 napisał(a):Moi przedmówcy mają rację. Internet Ci nie pomoże, musisz się zgłosić do specjalisty. A co do hipnozy, zastosowano na Tobie hipnozę dynamiczną i 3-ciego stopnia. Jednak została ona zrobiona bardzo nieumiejętnie albo genialnie, ponieważ - uważaj teraz powiem Ci coś bardzo ważnego.... nie znajduje żadnych poleceń dla podświadomości które były by nie prawidłowe lub się wyróżniały. A jeśli chodzi o kwestię uczuć do Twojej córki to hipnoza nie może zmienić uczuć tak głęboko zakorzenionych jak miłość macierzyńska, wszystko to jest winą depresji.
Nie sięgaj po baśniowe środki walki z choroba . Żadnych hipnoz,bioenergii,wróżek itd.

Hipnoza jest jednym z rodzajów terapii!
Sugestie zawarte w hipnozie i ich wtłaczanie do podświadomości ,to tez w lwiej części bujda na resorach

Udowodnić Ci że nie??
bez Twojej akceptacji i zezwolenia nie może nic zrobić ,wiec wystarczy uwierzyć ze to bardzo silna sugestia . I za przeproszeniem olać to i wtedy wszystkie negatywne objawy miną .

Właściwie to na Twojej akceptacji bazuje cała hipnoza

[Dodane po edycji:]

Monika1974, ostatni cytat , ja tez nie za bardzo wiem o co chodzi .Bo napisał dokładnie to samo co ja i się jeszcze kłóci :)
LitrMaślanki

przez *Monika* 10 sty 2011, 01:35
LitrMaślanki, dziękuję, coś zaczęło u mnie świtać.
Obrazek
Główny Moderator

przez juz 10 sty 2011, 12:41
Aldona1. A co z ciebie wyczytał ów specjalista? Bo coś mis ie wydaje, że powinnaś do niego chodzić(lub innego) i z nim o tym wszystkim rozmawiać. Czy ty nie masz przypadkiem diagnozy schizofrenia?
juz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez aldona1 10 sty 2011, 18:24
Znowu macie rację .Ta hipnoza dynamiczna była zrobiona tak żeby wszystko wskazywało
na to że jestem chora na Schizofrenię .Dlatego właśnie nie mogę iść do lekarza .
Myślę że tak to miało wyglądać .

przez juz 10 sty 2011, 21:56
No nie do konca to mialem na mysli:). Raczej ciezko mowic tutaj o racji, to raczej sugestia/pytanie. Oceniam twoj sposob wypowiedzi i problem. Oczywiscie mogę sie mylić
1.Uważasz że ktos zewnatrz ma taki wplyw, że teraz potrzebujesz pomocy. Nie sadze zeby to było mozliwe
2.Hipnoza o tematyce seksualnej. Czyli on ci zahipnotyzował(czy jak to okreslić) jakis styl zachowania ktorego nie chcesz?
3.Lekarz cie przeczytał

4."WITAM-,najpierw brałam ten lek .Czułam się coraz gorzej .Bardzo bolała mnie z tyłu głowa .Tak jak wcześniej
pisałam kazał mi patrzeć w okno ,stał z tyłu ,lewe oko mi zasłonił a prawe odsłaniał i zasłaniał .A potem były
rozmowy .Czasami kazał mi dzwonić żeby umówić się na wizytę .Kilka razy na pożegnanie podał mi rękę .
Często przed moim wejściem stawał z pielęgniarką w oknie w rejestracji i patrzyli oboje w okno .
Kiedy była druga pielęgniarka siadał w rejestracji sam w oknie i pił kawę .Czasami mówił że tak jest
zbudowany świat tu za oknem .Kilka razy kogoś cytował .Dodam jeszcze że pił kawę sam ale też w
rejestracji w oknie .Myślę że ta hipnoza jest związana z oknem ."

Ty pewnie masz cos konretnego na mysli. Jednak piszesz w taki sposób, że ciezko za tobą nadożyć. Podajesz fakty zupelnie błahe i w zasadzie niezauwazalne, ktore jednak zdają sie byc dla aciebie wazne i masz przeswiadczenie że one jakoś na ciebie wplywają, lub że o czymś swiadczą.

5."mam trudności w mowieniu"
6. Estazolam sprawiał że twarz wyglądała normalnie.
7. Nagle ni z gruchy ni z pietruchy piszesz to "Lekarz wszedł w uczucia moje do mojej córki .Nie informował mnie o moim leczeniu a jak pytałam to mnie
kłamał .Przestałam pytać .Musiałam do wszystkiego dojść sama ." Aldona. To jest twój świat i nikt nie ma pojecia o czym piszesz. Ja rozumiem, że coś chcesz przekazać, ale nikt nie jest w twojej głowie. Lekarz tez nie może wejsć w twoje uczucia, choć możesz go o nich poinformować. Nikt nie bedzie wydawał polecen twojej podswiadomości.
W oparciu o internet tylko sie bardziej zaplączesz, jesli ktokolwiek cie zrozumie. Myśle że byłoby fajnie gdybyś jednak do specjalisty poszła. Jak sama jednak widzisz nikt nie jest w stanie na ciebie wpłynąć i to jest twoja decyzja. Lekarz musi coś odczytać, zeby wiedzieć jak ci pomodz. Nie bedzie on tej wiedzy wykorzystywał bo nie ma takiej mozliwosci.
Sam nie lubie być czytany(jesli cie dobrze rozumiem) i sie przed tym bronie jak kazdy. Jednak to czytanie nie jest problemem jesli lekarzowi ufasz. Jesli tamten cie zawiodł to dobrze że go olałaś.Powinnas jednak znależc innego
juz

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 23:20
aldona1, nie da się podczas hipnozy wywołać objawów choroby . Wierz mi ta metoda działa tylko w filmach .
Aldona ,nie igraj z własnym zdrowiem . odwiedź lekarza .
LitrMaślanki

przez daredevil20 11 sty 2011, 22:09
Jeśli chcesz sprawdzić czy rzeczywiście zostałaś zahipnotyzowana zrób prosty test. spójrz w lustro, w swe oczy jeśli zobaczysz coś dziwnego to koniecznie napisz. Na forum. - zastrzeżenia do tej techniki pw!

przez LitrMaślanki 11 sty 2011, 22:22
daredevil20, zdajesz sobie sprawę ,ze piszesz prawdopodobnie z osobą chorą na schizofrenie ?
Lubisz szkodzić czy tylko jesteś szkodnikiem z przypadku .
PS miałeś mi udowodnić skuteczność hipnozy ...zapraszam do mnie ,zrobimy z tego VCD i zamieścimy na forum .
Przy okazji możesz mi udowodnić skuteczność voo doo

[Dodane po edycji:]

daredevil20, napisze to co napisałem Ci w odpowiedzi na Twoje PW .

nie życzę sobie korespondować z tobą prywatnie .
I jeszcze coś ..jeżeli uważasz mój post za obraźliwy zawiadom admina lub któregoś z modów .
Zamiast pisać do mnie .
LitrMaślanki

przez aldona1 14 sty 2011, 21:14
Moje oczy były takie same a teraz się różnią .Prawe oko jest inne .Różnica teraz już jest mniejsza ale jest .Są zaczerwienione
i straciły blask .Często powiększają mi się źrenice .Zmiany w prawym oku nastąpiły po pięciu tygodniach leczenia .
Miałam problemy z komputerem ,dlatego wcześniej nie odpisałam .
Zapomniałam jeszcze napisać że mrugam czasami bardzo szybko oczami .

przez juz 14 sty 2011, 22:57
To o niczym nie swiadczy. Ja mam jedno ucho bardziej odstajace od drugiego. Mam krutszą nogę i mniejszą reke. To wszystko jest niezauważalne i naturalne. Ludzkie ciała nie sa symetryczne. Zrenice to sie powiekszaja chyba wszystkim. Czemu nie pojdziesz do lekaża i mu o tym nie opowiesz?
juz

przez aldona1 15 sty 2011, 17:18
To co napisałam o swoich oczach ,to są informacje dla kogoś kto rozumie o czym piszę .
Tą osobą jest daredevil 20.

przez juz 15 sty 2011, 18:11
No ja tez troche rozumiem i optuje za banem dla ciebie. Tak dla dobra wszystkich, a w szczegolnosci twojego.
Z mmojej strony koniec. Zycze rozwiazania swojego problemu
juz

przez aldona1 16 sty 2011, 09:10
Nie wiem ,czy dobrze myślę ale chcę z tej hipnozy wyjść.Poprosiłam swoją córkę ,żeby się ze mną nie
kontaktowała przez sześć tygodni.Zrobiłam tak dlatego,bo ona była ze mną kilka razy w gabinecie
u lekarza i to na samym początku mojego leczenia.A wszystkie objawy psychosomatyczne jakie mam są
związane z moją córką.

przez linka 16 sty 2011, 10:19
Objawy somatyczne związane z córką? Ja w ogóle nie rozumiem co TY piszesz...... :roll:
Albo zacznij pisać tak, żeby WSZYSCY rozumieli...albo zacznij wysyłać wiadomości prywatne do tej jednej osoby która rzekomo rozumie o co ci chodzi.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg