Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

Hasiok.

Re: Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

przez LitrMaślanki 09 sty 2011, 14:28
linka napisał(a)::shock:
Wszystko to dla mnie jest jakieś niewiarygodne...... jaką diagnozę miałaś postawioną?
Estazolam ze względu na wygląd twarzy?? Kto ci przepisał ten lek?

Bo to jest niewiarygodne ,hipnoza w takim wydaniu to legenda miejska .
Podczas seansu nie ma takiej możliwości ,żeby osoba hipnotyzowana poddała się 100% kontroli hipnotyzera .
Sugestie zawarte w hipnozie i ich wtłaczanie do podświadomości ,to tez w lwiej części bujda na resorach .
Niestety jeżeli hipnotyzer wmówi pacjentowi przed seansem ,ze hipnoza jest bardzo skuteczna ...co zdarza się często .
To wtedy pacjent może mieć takie objawy .

Do autora/ki ; otrząsani się ,hipnotyzer to nie Gandalf biały i nie boska istota ,bez Twojej akceptacji i zezwolenia nie może nic zrobić ,wiec wystarczy uwierzyć ze to bardzo silna sugestia . I za przeproszeniem olać to i wtedy wszystkie negatywne objawy miną .
PS

Piszesz dość nie zrozumiale ,napisz wyraźnie jak wyglądało dotychczasowe leczenie ?
Nie sięgaj po baśniowe środki walki z choroba . Żadnych hipnoz,bioenergii,wróżek itd.

Szukaj solidnego lekarza z dyplomem i doświadczeniem i poddaj się kuracji

[Dodane po edycji:]

aldona1 napisał(a):Będę szukać w internecie i w wiedzy dotąd aż znajdę rozwiązanie sama .

na paranoje związaną z nieleczona lub źle leczona schizofrenią ,niestety nie ma rozwiązania ...nie rób bzdur które w przyszłości zaszkodzą Tobie
LitrMaślanki

przez daredevil20 09 sty 2011, 14:33
Moi przedmówcy mają rację. Internet Ci nie pomoże, musisz się zgłosić do specjalisty. A co do hipnozy, zastosowano na Tobie hipnozę dynamiczną i 3-ciego stopnia. Jednak została ona zrobiona bardzo nieumiejętnie albo genialnie, ponieważ - uważaj teraz powiem Ci coś bardzo ważnego.... nie znajduje żadnych poleceń dla podświadomości które były by nie prawidłowe lub się wyróżniały. A jeśli chodzi o kwestię uczuć do Twojej córki to hipnoza nie może zmienić uczuć tak głęboko zakorzenionych jak miłość macierzyńska, wszystko to jest winą depresji.
Nie sięgaj po baśniowe środki walki z choroba . Żadnych hipnoz,bioenergii,wróżek itd.

Hipnoza jest jednym z rodzajów terapii!
Sugestie zawarte w hipnozie i ich wtłaczanie do podświadomości ,to tez w lwiej części bujda na resorach

Udowodnić Ci że nie??
bez Twojej akceptacji i zezwolenia nie może nic zrobić ,wiec wystarczy uwierzyć ze to bardzo silna sugestia . I za przeproszeniem olać to i wtedy wszystkie negatywne objawy miną .

Właściwie to na Twojej akceptacji bazuje cała hipnoza

przez LitrMaślanki 09 sty 2011, 14:42
Hipnoza jest jednym z rodzajów terapii!

Zapomniałeś dodać ze terapii uzupełniających ,nie podstawowych . I stosuje ja się prawie wyłącznie w wypadku traumy dziecięcej .

Udowodnić Ci że nie??

Bardzo proszę :mrgreen:

Właściwie to na Twojej akceptacji bazuje cała hipnoza

A ...niby co ja napisałem ? We fragmencie przez Ciebie cytowanym ???
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez daredevil20 09 sty 2011, 18:03
Zapomniałeś dodać ze terapii uzupełniających ,nie podstawowych . I stosuje ja się prawie wyłącznie w wypadku traumy dziecięcej.

Podczas "leczenia" fałszywych wspomnień używa się często hipnozy jako podstawowej terapii. w celu ich zniszczenia bądź "wydobycia" prawdy.

Bardzo proszę

pw

A ...niby co ja napisałem ? We fragmencie przez Ciebie cytowanym ???

zauważam różnice a ty nie?? :shock:

przez LitrMaślanki 09 sty 2011, 18:50
Podczas "leczenia" fałszywych wspomnień używa się często hipnozy jako podstawowej terapii. w celu ich zniszczenia bądź "wydobycia" prawdy.

A na podstawie czego powstają fałszywe wspomnienia ? Nie na podstawie wyparcia prawdziwych traumatycznych . Czytasz Chłopie i nie rozumiesz co czytasz . Skoncentruj się ,albo nie spiesz się z opd .

Na PW , a po co ? Tu pisz może inni tez się czegoś naucza :mrgreen:

zauważam różnice a ty nie?? :shock:

No to wróć do mojego postu i przeczytaj ze zrozumieniem ...no chyba ,ze Twoje pisanie tu ma jedynie na celu dowiedzenie własnej racji . W takich wypadkach często ludzie widzą w tekście ,nie to co w nim jest lecz to co chcą zobaczyć .
LitrMaślanki

przez daredevil20 09 sty 2011, 20:32
A na podstawie czego powstają fałszywe wspomnienia ? Nie na podstawie wyparcia prawdziwych traumatycznych . Czytasz Chłopie i nie rozumiesz co czytasz . Skoncentruj się ,albo nie spiesz się z opd .

Fałszywe wspomnienia powstają poprzez zaaplikowanie nowych wspomnień, nie wyparcia. Takie osoby podłapują idee i tworzą do niej wyimaginowaną rzeczywistość. Najczęściej fałszywe wspomnienia są traumatycznymi wspomnieniami.

Na PW , a po co ? Tu pisz może inni tez się czegoś naucza

Bo zamierzam podać Ci adres

No to wróć do mojego postu i przeczytaj ze zrozumieniem ...no chyba ,ze Twoje pisanie tu ma jedynie na celu dowiedzenie własnej racji . W takich wypadkach często ludzie widzą w tekście ,nie to co w nim jest lecz to co chcą zobaczyć .

Dalej dostrzegam różnice wytłumaczyć Ci ją?? Czy sam się domyślisz?

przez aldona1 09 sty 2011, 21:38
Macie rację -mam bardzo dużo wspomnień traumatycznych z dzieciństwa ale prawdziwych .
Na mojej twarzy wyszły uderzenia które otrzymałam podczas ciąży . Myślę że nie byłam leczona tylko
przeczytana .Nie wydawano mojej podświadomości żadnych poleceń .

przez paradoksy 09 sty 2011, 21:40
aldona1 napisał(a):Myślę że nie byłam leczona tylko przeczytana .

że jak? :shock:
paradoksy

przez aldona1 09 sty 2011, 21:53
Macie rację -mam bardzo dużo wspomnień traumatycznych z dzieciństwa ale prawdziwych .
Na mojej twarzy wyszły uderzenia które otrzymałam podczas ciąży . Myślę że nie byłam leczona tylko
przeczytana .Nie wydawano mojej podświadomości żadnych poleceń .

przez *Monika* 09 sty 2011, 22:46
Staram się zrozumieć temat, ale nie bardzo mi to wychodzi.

Co to znaczy "być przeczytaną"?
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 09 sty 2011, 23:00
aldona1, skopiowałaś swojego poprzedniego posta nie odpowiadając na moje i Moniki pytanie.
paradoksy

przez *Monika* 09 sty 2011, 23:42
paradoksy, Basiu, no właśnie :)
Obrazek
Główny Moderator

przez LitrMaślanki 10 sty 2011, 01:09
Bo zamierzam podać Ci adres

jak mieszkasz blisko miasta Łodzi ,to pisz na PW

Dalej dostrzegam różnice wytłumaczyć Ci ją?? Czy sam się domyślisz?

bezwzględnie wytłumaczyć ( bo pomijając składnie napisałeś w komentarzu do cytatu ze mnie ,dokładnie to samo co znajduje się w cytacie ):zonk:

aldona1, a Ty nie bagatelizuj , bo jeżeli domysły faktycznie to nie tylko wspomnienia mącące w głowie a jakaś poważna choroba ,to sobie szkodzisz . A TO ,ŻE JESTEŚ TU NA FORUM I SZUKASZ ODPOWIEDZI OZNACZA ,ZE MYŚLISZ , WIDZISZ PROBLEM,CHCESZ ŻYĆ LEPIEJ
LitrMaślanki

przez *Monika* 10 sty 2011, 01:14
LitrMaślanki, o co chodzi z tym czytaniem?
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg