Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

Hasiok.

Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

przez aldona1 31 gru 2010, 20:41
Witam. Może ktoś jest w stanie mi pomóc jak wyjść z hipnozy. Z innej hipnozy wychodzi się kontaktując się z osobą która hipnotyzuje a z tej hipnozy nie jest tak łatwo. Byłam hipnotyzowana przez zasłonięcie lewego i prawego oka, lekarz kazał mi patrzeć w okna i zasłaniał i odsłaniał mi prawe oko kilka razy. Stał wtedy za moimi plecami. Dostawałam do tego lek o nazwie Miansemerck. Dodam że od kilku tygodni nie chodzę już do lekarza ponieważ został on zwolniony. Poza tym boję się iść do lekarza gdyż mam niemiłe doświadczenia z poprzednim. Szukam pomocy jak wyjść z tej trudnej sytuacji. Proszę o pomoc.
Ostatnio edytowano 01 sty 2011, 23:53 przez Korba, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Przeniesienie tematu do innego działu oraz poprawka błędu w tytule.

Re: Jak wyjść z hipnozy związamnej z seksem w podświadomości?

przez zetVi 01 sty 2011, 23:27
aldona1, leczysz się na coś? Schizofrenia? Jakieś zaburzenia? Ta mianseryna była podawana tylko podczas hipnozy? Przyznaję, że Twoje pytanie brzmi co najmniej enigmatycznie. Powiedz proszę, co masz na myśli mówiąc: "z innej hipnozy", o jaką hipnozę chodzi, skoro jest "inna" niż powszechne? Może była to hipnoza dynamiczna? Napisz więcej, jakie masz "objawy" pozostawania w tym stanie - jakieś lęki, wspomnienia? Bo może być tak - że to wydarzenie zakodowałaś sobie jak jakąś traumę od której nie potrafisz się uwolnić, może za bardzo uwierzyłaś w moc takiego działania... Jeśli zdecydowałaś się na leczenie hipnozą, już wcześniej musiał być "problem", który już PO się pogłębił. Napisz w jakim celu skorzystałaś z takiej metody "leczenia", to dużo wytłumaczy. :-)

Re: Jak wyjść z hipnozy związanej z seksem w podświadomości?

przez aldona1 05 sty 2011, 17:51
Kiedy brałam ten lek (miansenmerck ) - to była decyzja lekarza nie moja o jego braniu. Dodam , że nie konsultował ze mną ani sposobu leczenia , ani podawanych mi leków i ich dawek ... Dlatego straciłam do niego zaufanie...
Mówił ,że to lek od depresji a ja tego nie sprawdziłam.
Przeczytał mnie jak książkę ...
Kiedy się boję to puchnie mi twarz z prawej strony i zalewam się potem...
Dlatego myślę ,że masz rację mówiąc ,że to hipnoza dynamiczna ...
Są takie momenty , że jestem rozdrażniona i nie mogę się na niczym skoncentrować.
Proszę (jeśli znasz ) o adres jakiegoś lekarza , który potrafi mnie z tej hipnozy ,,wyciągnąć ,, .

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez daredevil20 07 sty 2011, 17:12
Opowiedz dokładnie jak wyglądał etap wprowadzania w stan hipnozy. Dzięki temu można wywnioskować jakiej metody użył lekarz.

przez aldona1 07 sty 2011, 18:32
WITAM-,najpierw brałam ten lek .Czułam się coraz gorzej .Bardzo bolała mnie z tyłu głowa .Tak jak wcześniej
pisałam kazał mi patrzeć w okno ,stał z tyłu ,lewe oko mi zasłonił a prawe odsłaniał i zasłaniał .A potem były
rozmowy .Czasami kazał mi dzwonić żeby umówić się na wizytę .Kilka razy na pożegnanie podał mi rękę .
Często przed moim wejściem stawał z pielęgniarką w oknie w rejestracji i patrzyli oboje w okno .
Kiedy była druga pielęgniarka siadał w rejestracji sam w oknie i pił kawę .Czasami mówił że tak jest
zbudowany świat tu za oknem .Kilka razy kogoś cytował .Dodam jeszcze że pił kawę sam ale też w
rejestracji w oknie .Myślę że ta hipnoza jest związana z oknem .
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 00:28 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: dubel

przez daredevil20 08 sty 2011, 13:19
a teraz opisz jaką zauważasz różnicę po sesjach

przez aldona1 08 sty 2011, 18:04
Teraz reaguję wolniej .Ciężko mi coś zapamiętać .Mam zwolnione myślenie i trudności w mówieniu .
Gubię myśli .Przestała puchnąć prawa strona twarzy .Prawe oko powoli dochodzi do normy ale zrenica
w tym oku nadal się powiększa .Powieka lewego oka też powoli dochodzi do siebie .Estazolam pomagał
mi w tym że moja twarz wyglądał normalnie i mogłam chodzić do pracy .Lek odstawiłam sama .
Lekarz wszedł w uczucia moje do mojej córki .Nie informował mnie o moim leczeniu a jak pytałam to mnie
kłamał .Przestałam pytać .Musiałam do wszystkiego dojść sama .
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 00:29 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 08 sty 2011, 20:28
:shock:
Wszystko to dla mnie jest jakieś niewiarygodne...... jaką diagnozę miałaś postawioną?
Estazolam ze względu na wygląd twarzy?? Kto ci przepisał ten lek?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez aldona1 09 sty 2011, 00:09
Lek przepisywał mi lekarz .Próbował leków od depresji z czterech grup ale ich mój organizm nie
tolerował .Mogłam brać tylko ten lek i jeszcze jeden też uspokajający .
Ocenić to może tylko lekarz . Diagnoza brzmiała -depresja .

przez paradoksy 09 sty 2011, 00:30
linka, w innym poście ta osoba pisała o schizo. wszystko by się zgadzało....
paradoksy

przez aldona1 09 sty 2011, 01:35
To tylko tobie tak się wydaje .Jeśli tego nie doświadczysz nigdy tego nie zrozumiesz .Jak mi kolega z
pracy opowiadał o kobiecie chorej na depresję , słuchałam ale w to tak do końca nie wierzyłam .
Jak zachorowałam sama to dopiero zobaczyłam jak się człowiek wtedy czuje .
Jeśli tego nie doświadczysz nigdy tego nie zrozumiesz .Możesz sobie to tylko wyobrazić ale i
tak do końca nie będziesz wiedziała jak to smakuje .Poczytaj sobie o hipnozach to zrozumiesz .
Ostatnio edytowano 09 sty 2011, 13:40 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz

przez juz 09 sty 2011, 03:54
Aldona. Powinnaś iśc do specjalisty. Ze względu na hipnoze, lub nie do konca. Jednak musiz to zrobić. Nie czujesz i nie masz pojęcia gdzie tkwi twoj problem. Sama wiesz najlepiej że powinnaś odwiedzić psychiatre i z nim o tym problemie porowmawiac.
juz

przez aldona1 09 sty 2011, 10:52
Będę szukać w internecie i w wiedzy dotąd aż znajdę rozwiązanie sama .

przez paradoksy 09 sty 2011, 13:40
aldona1, internet Ci nie pomoże. :roll:
paradoksy

Sortuj wg