15letnie cierpienie

Hasiok.

15letnie cierpienie

przez almed 14 gru 2010, 21:55
nerwica z powodu tego ze jako mezczyzna nie moge sie umowic na sex, moja sexualnosc nie jest akceptowana a wrecz osmieszana, nie moge przejsc do kolejnego etapu zycia, dojrzec we wlasciwy sposob z powodu niemozliwosci zralizowania sexualnego, jestem duzym chlopcem z powodu niemozliwosci spelnienia sie, atakowanym z powodu bycia płcią meską - wmawianie kulturowe ze nie mam uczuc, mysle o jednym, jestem prymitywem, gatunkiem wymarlym, niedojrzalym, wykorzystywaczem, swinią, płcią brzydką, moja płec jest napietnowania psychicznie zyciowo co spowodowalo ze niemoglem sie rozwinac jako zdrowy normalny czlowiek, nie moge odczuwac przyjemnosci z powodu dokuczających zyciowch bodzców
almed

Re: 15letnie cierpienie

przez hazyw 14 gru 2010, 21:56
nie moge sie zrealizowac sexualnie z powodu bycia płcią brzydką - nie moge tak jak dziewczyny np wejsc na czat, pokazac sie w kam z opisem okolice ... i sprawa załatwiona, przez co sie mecze, co powoduje ze mysle obsesyjne o sexie, co dla natury kobiecej jest doskonałą okazją aby szydzic gardzic wysmiewac
hazyw

przez hazyw 14 gru 2010, 21:58
masz na mysli mnie? sory, tylko mu odpisywałem
hazyw

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez almed 14 gru 2010, 22:03
mialem do ciebie napisac pw no ale jak juz zaczales to wyjasnji uprzejmie o co ci chodzi
almed

przez Rambo123 14 gru 2010, 22:04
Jak zdążyłem zauważyć to już trzecia jego próba z tym postem.!!!!
Ech życie.

przez paradoksy 14 gru 2010, 22:04
masz rozdwojenie jaźni? :roll:
paradoksy

przez almed 14 gru 2010, 22:05
niemądry napisał(a):Nie rób z siebie większego idioty niż jesteś. Zamiast pomstować na kobiety, zajmij się sobą i swoim problemem, bo nienawiść i pogarda do kobiet pomieszana z panicznym strachem wobec nich, nie może doprowadzić do niczego dobrego.

np zabojstwo kobiet? to az takie one zle ze tyle nienawisci sie wzmaga?

widzicie i odrazu sie tworzy spam

... ale przestancie pisac ktora proba bo znowu sie tworzy spam i tak wkolo :)
almed

przez Rambo123 14 gru 2010, 22:11
Trzeci raz pisze ten post i trzeci raz zmienia nazwę użytkownika. Poprzednie wylądowały w koszu.!!!
Ech życie.

Sortuj wg