Poczucie humoru, żarciki

Hasiok.

Poczucie humoru, żarciki

przez mimi1982 12 gru 2010, 08:37
Nic tak nie porawia nastroju jak kawały dobre, głupie żarty, coś śmiesznego. Proszę ludzi o śmiesznym stylu bycia by pisał wszystkie śmieszne rzeczy które mu do głowy przyjdą. Wielu ludzi po przeczytaniu takich rzeczy czuje się lepiej. Śmiech to zdrowie i lepsze rozpoczęcie dnia. Mi czegoś takiego w tej chwili brakuje, bo nic mnie nie cieszy i nie mam z kim pogadać, pośmiać się, a mam tylko Was. I kolegę, który jak cośmówi, to brzuch mnie boli ze śmiechu ale nie mogę się z nim spotykać bo mam chłopaka a boję się że się w nim zakocham. A kocham swojego chłopaka, który bylby zazdrosny...
mimi1982

Re: Poczucie humoru, żarciki

przez ewaryst7 12 gru 2010, 08:51
Nic śmiesznego do glowy mi nie przychodzi , więc wklejam uśmiech :lol: :D :smile: :mrgreen: ;) I niech nasze buzie tak sie zawsze smieja.Byle nie z kogos.

Re: Poczucie humoru, żarciki

przez linka 12 gru 2010, 10:00
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg