Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly

Hasiok.

Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly

przez veazx 09 gru 2010, 23:37
Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly wysluchane, moderatorzy tacy jak: 'linka', 'Panna_Modliszka' itp osoby 'paradoksy' dalej funkcjonuja, ich dzialanie ma cel dreczenia a jestem osoba mającą depresje, w dodatku wrazliwą, co jest raczej z uwielbieniem wykorzystywane. Domagam sie wyjasnien, przywrocenia moich tematow, poniewaz inaczej jestem zmuszony sprawe rozwijac, poniewaz chodzi tu o powazny zarzut jak nekanie psychiczne i moją bezlitosną walke z depresją ktora mi zabrala cale zycie. Prosze zareagowac. Bede dazyl i zrobie wszystko aby te osoby juz niemogly wiecej szkodzic mojemu zyciu i zeby tak nieupowaznione osoby majace wyjatkowo wredny charakter znajdywaly swoje miejsca na forum o takim charakterze
veazx

Re: Został skasowany moj kolejny temat, moje skargi nie zostaly

przez sunset 09 gru 2010, 23:39
Nie wiem co Ty masz do moderatorów. Dzisiaj miałam problem i Panna_Modliszka bardzo mi pomogła, była miła i życzliwa. Będąc wcześniej na tym forum też nie mogłam narzekać.
sunset

przez Nortt 10 gru 2010, 01:04
Nieodpowiednia rozmowa, nie pasuje do tematu Depresja, niepotrzebnie śmieci. Przenieść do hasioka albo do pytań do administratora, bo brudzi forum w tym temacie.
Nortt

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez veazx 10 gru 2010, 01:39
ty chyba niewiesz w jakiej zyjesz rzeczywistosci, 3/4 to smieci, popatrz na tv, swiat, fora, moj temat jak ci łaska spojrzec (ten w koszu), popatrz co sie z nim stalo, jesli niebedzie odpowiednich reakcji smieci nieskoncza sie nigdy, uwierzyles w upozorowaną rzeczywistosc, nawet niewiesz kto rzadzi swiatem i ktora płec jest dyskryminowana, niestety jestes kolejnym z miliona, a za tobą nadejdą kolejne, mozesz miec prtetensje ze tak cie podsumowalem, ale gdybys pomyslal nienapisal bys tak, bys wiedzial co sie dzieje
veazx

przez Nortt 10 gru 2010, 01:52
w sumie to tamten temat był bardziej na miejscu w tym topicu niż ten.
Nortt

Sortuj wg