Onanizm

Hasiok.

Re: Onanizm

przez nerwicaman 05 gru 2010, 03:08
przeciez piszemy w temacie, czytalem Twoje posty "wyrocznio" ale lece na impreze wiec nie bede sie wciagal w temat, kazdy ma swoja racje i zostawmy to tak i tak czasu juz poszlo troche
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez harpagan83 05 gru 2010, 03:15
harpagan83 napisał(a):Myślę, że gościu powinien przestać sie masturbować, całkowicie, i nauczyć sie wyciszać swoje emocje i stresy, których ukojenia szuka właśnie w robieniu sobie dobrze. Poprostu popada w schemat, który pogłębia jego depresje i niską samoocenę. Niech zajmie sie sportem, i innymi dziedzinami życia. Może za jakis czas, jego niska samoocena zniknie i znajdzie sobie partnerkę.

oto moja konstruktywna rada
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez bamvalo 05 gru 2010, 11:12
Ilu specjalistów od onanizmu :P
Późno w nocy mąż Francuz dobiera się do żony Francuzki: Nie teraz Jean, jestem taka zmęczona. Zostaw w szklance, rano wypije.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 05 gru 2010, 11:17
bamvalo, ja zaofftopuję, po raz kolejny bo nie zwróciłeś uwagi wcześniej....mógłbyś zlikwidować te bluzgi ze swojego podpisu? Rażą w oczy pod każdym napisanym przez ciebie postem..... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg