Onanizm

Hasiok.

Onanizm

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:03
Witam, mam pewien problem. Onanizować się zacząłem już w podstawówce gdzieś 5 klasa. Teraz mam lat 16 i niedawno przestałem. To znaczy zrozumiałem że przesadzam, 2-3 a nawet więcej razy dziennie jechałem. I tak z dnia na dzień przestałem. Jedyny problem to to że strasznie kusi, i nie wiem czy to potem przejdzie. Może po prostu powinienem się onanizować ale z umiarem, raz a ileś tam. Ogólnie brakuje mi partnerki, nigdy jej nie miałem mam niskie poczucie wartości. Tak w ogóle to możliwe jest żeby z dnia na dzień od tak zerwać z nałogiem ? :O Proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

Re: Onanizm

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:06
Ale ja w ogóle przestałem, i nie wiem czy mam z tym zerwać czy od czasu do czasu wyładować te emocje. No to co że 16 lat, potrzebuje kogoś komu mógł bym okazać uczucie.

przez Natusia 05 gru 2010, 00:07
Miszalkop dokładnie tak jak pisze Panna_Modliszka młody jesteś na dziewczyne przyjdzie czas i powoli , stopniowo ograniczaj jeśli widzisz że coś nie tak
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:09
Onanizm to seks ?

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:11
Nie no co wy, seks to ja po ślubie :)

przez nerwicaman 05 gru 2010, 00:12
mozesz przestac z dnia na dzien, po co robic cos po czym ma sie to dziwne uczucie(brak energii+dziwne poczucie winy :oops: ), z dziewczyna jest duzo lepiej :P ale w sumie w wieku 16 lat to jeszcze masz czas, ale po co tracic testosteron na onanizm, mozna go lepiej wykorzystac, a jak bedziesz naladowany to tez bardziej zmotywujesz sie do znalezienia dziewczyny :D
mowie z doswiadczenia, ale kazdy jest inny :papa:
Miłość to dwie dusze w jednym ciele. Przyjaźń to jedna dusza w dwóch ciałach

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:14
To się na tym traci testosteron :O ? A te uczucie to jak to z nim jest bo rzeczywiście ja miałem takie dziwne potem.

przez nerwicaman 05 gru 2010, 00:22
nie wiem jak jest u Ciebie, tak jak pisze kazdy jest inny, ja mialem takie zal do siebie, ze lepiej byloby z dziewczyna :roll: a poza tym tracilem sily witalne, a z kobitka calkiem inaczej :mhm:
czy traci sie terstosteron, podobno tak, wiadomo jajka pozniej go naprodukuja, ale musi byc w tym duzo prawdy, bo niektorzy zawodnicy sztuk walki robia sobie celibat na kilka dni przed wazniejszym pojedynkiem, tak samo pamietam ze ktorys trener na mistrzostwach pilki noznej zakazal zawodnikom mieszkania ze swoimi partnerkami w trakcie turnieju :lol:

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:26
To jak mam reagowac w kuszących sytuacjach, mam ich unikać ?

przez nerwicaman 05 gru 2010, 00:31
przeciez nie jestes zwierzeciem, choc niektore dziewczyny tak o nas mysla :? po prostu nie lap sie wacka jak tylko zobaczysz cycek, bo jak w koncu zobaczysz prawdziwa naga dziewczyne w realu i te cudne miejsca to z miejsca polecisz na zawal ;)
ps jak nie chcesz to nie musisz sie rozladowywac raz na jakis czas wbrew temu co inni pisza :blabla:

przez Wujek_Dobra_Rada 05 gru 2010, 00:31
Miszalkop, Dokładnie. Słuchaj najbardziej doświadczonej forumowiczki w tym temacie :P :lol:
Wujek_Dobra_Rada

przez stardoll 05 gru 2010, 00:33
A ja jestem za wyładowywaniem sie dowoli. Ja za czasow wczesnej nastolatki tez masturbowalam sie po kilka razy dziennie, w kazdej wolnej chwili. Taki wiek, hormony buzuja :roll: Potem mi przeszlo chociaz do tej pory za czesto mysle o seksie :mrgreen:
stardoll

przez Miszalkop 05 gru 2010, 00:33
Raz na jakiś cza to znaczy ?

przez nerwicaman 05 gru 2010, 00:37
Miszalkop napisał(a):Raz na jakiś cza to znaczy ?

:roll: stary przeciez dziewczyna nie czuje tego co Ty(mimo wszystko troche sie roznimy :o ), poza tym kazdy ma inne potrzeby, dla niektorych raz na tydzien to duzo a dla innych 2 razy dziennie to malo, jak juz masz to robic to przynajmniej nie zajmuj sobie tym caly dzien glowy za duzo jest innych spraw

Sortuj wg