Rocznica

Hasiok.

Rocznica

przez shadow_no 29 cze 2006, 00:54
13 lipca 2005 roku o godzinie 1:45 forum.nerwica.com pojawiło się w sieci.
Za kilka dni minie równy rok od tamtej chwili, w związku z tym chciałbym napisać pare zdań,
przede wszystkim chcę podziękować za ciepłe słowa, które nie jednokrotnie dostawałem od Was. Kiedy czytam o tym, że forum Wam pomaga, że jest ono potrzebne, czuje się szczęśliwy.
Nigdy bym się nie spodziewał, że w tak niedługim czasie, strona rozrośnie się na taką skalę, niebawem zarejestruje się 1500 użytkownik, a na forumowym zegarze wybije 30 000 wiadomości.

Pragnę również złożyć indywidualne podziękowania dla:
Rafał 'Lith' - drugi Admin, który opiekuje się forum nie tylko od strony merytorycznej, ale i podczas moich nieobecności, bierze na siebie odpowiedzialność za stronę techniczną. Bez Ciebie Rafał było by mi bardzo ciężko, nie mówię tylko o forum.

Łukasz 'drań' - Zagórski Przyjaciel, to tam, w szpitalu poznaliśmy się, i to tam dowiedziałeś się o tym forum, po czym postanowiłeś mi pomóc, Twoje edycje, kasowanie, przenoszenie itd. tematów z forum sprawiło, że ta witryna jest bogatym źródłem wiedzy - nie bałaganu.

Rafał 'Rafik' - Twój spokój, oraz znajomość tematu farmakologii, którym zajmujesz się na forum, nie pozostawiło mi cienia wątpliwości - jesteś jedyną osobą którą znam, jaka powinna zostać opiekunem subforum Leki. Zaufałem Ci na samym początku, było warto.

Marta 'Martusia' - subForum którym się opiekujesz, niesie ze sobą wiele trudnych tematów, których nie każdy podjął by się moderować. Temat PTSD jest ciężki, świadczy o tym znikoma ilość tematów, a wielka ilość wyświetleń. Podjełaś się tego zadania, i za to należą Ci się wielkie brawa.

Kasia 'Snaefridur' - Nasz przyjaciel forum, który postanowił pomóc moderować Lękowe subforum. W momentach, kiedy forum przechodziło kryzys, byłaś z nami, wspierałaś duchowo, i zawsze można było liczyć na Twoje ciepłe słowa. Nie wielu rozumiało specyficzne żarty Administracji, Ty rozumiałaś je doskonale.

Dziękuję jeszcze raz Wam wszystkim,
dziękuję za pomoc, i za zrozumienie.

Konkurs
W związku z naszą rocznicą, przygotowałem również konkurs, do którego mogą przystąpić wszyscy użytkownicy forum z napisanymi minimum 20 postami.
Konkurs polega na udzieleniu jak największej ilości poprawnych odpowiedzi na podane poniżej pytania.
nagrodami są:

1 miejsce:
-konto pocztowe 30mb o dowolnej nazwie w domenie @nerwica.com np. tomek.nowak@nerwica.com
-dowolna ranga na forum
2 miejsce
-alias e-mail o dowolnej nazwie np. tomek.nowak@nerwica.com przekieruje pocztę pod adres test@jakasdomena.biz
-dowolna ranga na forum
3 miejsce
-alias e-mail LUB dowolna ranga na forum

pytania:
1. Kiedy została wprowadzona nowa szata graficzna na forum, która pozostała do dzisiaj ? ( chodzi o styl subShad)
np. 01.01.2006
2. Na jakim serwerze obecnie stoi nerwica.com ?
np. jakishosting.biz
3. Na początku forum miało adres:
np. od zawsze było forum.nerwica.com
4. Początkowo nagłówek 'Nerwica lękowa forum' brzmiał:
np. Nerwice
5. Kto napisał 20000 posta na forum ?
np. shadow_no

odpowiedzi proszę przesyłać tylko na adres admin@nerwica.com w tytule pisząc: KONKURS (Twój login) np. KONKURS shadow_no, a w treści numer pytanie, oraz odpowiedź
konkurs trwa do 12 lipca 2006 r., do godziny 23:59, 13 lipca zostanie opublikowana lista zwycięsców.

[ Dodano: 13 Lip 2006 11:50 pm ]
Raz jeszcze składam nam życzenia wszystkiego najlepszego! :)
Odnośnie konkursu - nie został wyłoniony zwycięsca, z powodu braku odpowiedniej ilości zgłoszeń z poprawnymi odpowiedziami.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Re: Rocznica

przez Paranoja 10 mar 2010, 23:40
a boś wymyślił takie trudne pytania, ja nie znam ani jednej odpowiedzi, mógłbys chociaż podać te poprawne.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez depresyjny86 11 mar 2010, 00:25
W tym roku minie 5 lat! :P .Jak ten czas mija nieubłaganie.
:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 11 mar 2010, 00:43
nie znam odpowiedzi na zadne pytanie..cholera.. 8)
wovacuum

przez Paranoja 11 mar 2010, 00:44
nie jesteśmy godni tego forum
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez wovacuum 11 mar 2010, 00:56
Paranoja, chyba masz racjè... 8) :mrgreen:
wovacuum

przez linka 11 mar 2010, 10:54
Ja jestem modem i pojęcia nie mam jaka jest odpowiedź na choćby jedno pytanie 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 11 mar 2010, 11:35
Styl subShad sprawdza się dobrze ;] Pięć lat, to ja chyba będę miała drugą rocznicę tu. Też się zżyłam. :P
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez ALEKS*OLO 11 mar 2010, 11:36
lol post Tomcia z 2006 r :D czy ten konkurs jest aktualny czy nie bardzo xDD bo nie wiem czy mam wysyłac czy nie :D??? :?: :?:
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

przez Paranoja 11 mar 2010, 11:45
jeśli znasz odpowiedzi to ślij, a nóż się uda :D
ExModerator

przez shadow_no 11 mar 2010, 13:33
Aleks, oczywiscie ze post nie jest aktualny. Paranoja ma za duzo wolnego czasu i wygrzebuje stare tematy przez co robi sie takie zamieszanie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez Paranoja 11 mar 2010, 13:37
oj wypraszam sobie, ja poprostu dbam o aktywność forum. by nie było zastojów i sie coś działo :D

Powinnam dostać za to jakąś pochwałę chociaż, nie obraziłabym się za jakiś drobny upominek :D
ExModerator

przez ALEKS*OLO 11 mar 2010, 13:39
:?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

Sortuj wg