Coaxil, depresja

Hasiok.

Coaxil, depresja

przez moonmadness 14 lis 2010, 12:57
Witam serdecznie,

Na depresję leczę się około 6 lat,skutek raczej marny. Na początku przepisywano mi leki: Velafax,niby było lepiej, ale ostatnio nawrót depresji powrócił, zmieniłem lekarza, który przepisał mi nowy lek - coaxil. Po odstawieniu vleafaxu miałem objawy odstawienne, i to mocne,z łóżka się nie mogłem podnieść. Teraz biorę coaxil,ale poprawy nie ma, przeciwnie, mam tępy wzrok,małe źrenice,jakbym był chory na grypę, w ogóle nie mam siły, do tego doszły lęki przed ludźmi,w czasie rozmów zawsze zalewały mnie poty,myliły mi się słowa, lub do jakiegoś słowa dodawałem literę bez sensu. Mam też problemy ze snem,płytki przerywany,trudno mi zasnąć. Może ten coaxil jeszcze nie zaczął działać,nie wiem. Jak sądzicie?

Re: Coaxil, depresja

przez linka 14 lis 2010, 12:58
moonmadness, :szukam:
coaxil-t781.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez moonmadness 14 lis 2010, 13:03
No ok,thx.Ale co sądzicie o takiej zamianie leku?no i co z tymi objawami,nigdy nie miałem tak tępego wzorku.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez moonmadness 14 lis 2010, 20:17
Biorę go od około 1,5 tygodnia. Ale poprawy nie odczuwam.Mój psychiatra stwierdził,że mam nerwicę z objawami depresyjnymi, i niepotrzebnie brałem wcześniej tak silne środki.Ale granica między depresją a nerwicą jest dość płynna moim zdaniem.

przez Lavi 20 sty 2011, 02:57
Na mnie Coaxil nie działa... Nie czuję poprawy. Mój lekarz mówił, że może być zbyt słaby dla mnie. I jest. Nadal dno...
Lavi

przez linka 20 sty 2011, 09:21
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg