milosc

Hasiok.

milosc

przez totylkoja16 11 lis 2010, 22:37
Hej! pewnego chlopaka z mojej miejscowosci znam od dziecinstwa prawie codziennie go widywalam ale nigdy nie gadal ze mna ani nic.Od niedawna zaczal sie do mnei odzywac zawsze kiedy mnei widzi to zagaduje,czesto sie na mnie patrzy usmiecha sie i zartuje ze mna. Myslicie ze czuje do mnie cos wiecej niz jako do kolezanki?
Jak ja mam z nim rozmawiac zeby zauwazyl ze mi na nim zalezy?jestem troche neismiala wiec nie pwoiem mu tak prosto ze mi sie podoba ale chce jakos tak dac mu do zrozumienia tylko niewiem jak?

Re: milosc

przez Paranoja 11 lis 2010, 22:39
Ale to nie jest forum porad miłosnych :shock:
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez El Chupacabra 11 lis 2010, 22:41
totylkoja16,

ocieraj sie o niego - tak robia sarenki

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez totylkoja16 11 lis 2010, 22:42
off topic wiec chyba nie ma konkretnego tematu do tego forum wiec moge pisac co chce a jesli nei masz konkretnej i powaznej odp to nei udzielaj sie wcale!

przez depresyjny86 11 lis 2010, 22:52
W koncu to offtop.
To proste przecież,jak z nim gadasz to siadaj blisko niego,uśmiechaj się do niego,staraj się coś przemycić między słowami,a bardziej drastyczne kroki: po prostu powiedz mu
A no i oczywiścje jak z nim jesteś to wiesz dekolt i te sprawy;)
:)

przez MOCca 11 lis 2010, 23:09
Zaproś go do kina. ;)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez MOCca 11 lis 2010, 23:14
niemądry, lubisz krecika? 8)
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez MOCca 11 lis 2010, 23:21
Coś bajkowe robi się to nasze forum począwszy od misia uszatka człowieka nerwicy, :D

przez LitrMaślanki 11 lis 2010, 23:25
klepnij go w pupę :)
LitrMaślanki

przez Nodame 11 lis 2010, 23:38
totylkoja16 podczas rozmowy staraj się dotknąć np. jego ramienia i zobacz jak zareaguje, jeśli się speszy to chyba dobry znak?

Fakt, ja dotykam każda osobę z którą rozmawiam, ale podobno dotyk podczas rozmowy potrafi bardzo zbliżyć a Ty chyba chcesz się upewnić czy macie na to szansę :)
Nodame

przez LitrMaślanki 12 lis 2010, 00:01
ramienia
:D :D klaps w tyłek i wiesz na czym stoisz :D :D
LitrMaślanki

przez harpagan83 12 lis 2010, 00:06
totylkoja16 napisał(a):Hej! pewnego chlopaka z mojej miejscowosci znam od dziecinstwa prawie codziennie go widywalam ale nigdy nie gadal ze mna ani nic.Od niedawna zaczal sie do mnei odzywac zawsze kiedy mnei widzi to zagaduje,czesto sie na mnie patrzy usmiecha sie i zartuje ze mna. Myslicie ze czuje do mnie cos wiecej niz jako do kolezanki?
Jak ja mam z nim rozmawiac zeby zauwazyl ze mi na nim zalezy?jestem troche neismiala wiec nie pwoiem mu tak prosto ze mi sie podoba ale chce jakos tak dac mu do zrozumienia tylko niewiem jak?

Widać że najprawdopodobniej mu się podobasz. Nie rób nic na siłę, jak naprawde czuje coś do Ciebie to pewnie pierwszy da Ci o tym znać. A ty Uśmiechaj się dla niego i bądź urocza, napewno wszystko będzie ok ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez anakonda 12 lis 2010, 00:24
Ja szczerze mówiąc też tak uważam..
faceci to łowcy ;) lubią zdobywać ;) ( podobno)
faktycznie bądź miła, ba, nad wyraz miła, może czasem poczęstuj go jakimiś czymś słodkim, że niby z grzeczności tylko, ukradkowe spojrzenia.. uśmiechy.. no uważam, że jako facet, powinien pierwszy "zadziałać"..
możesz go też o jakąś DROBNĄ pomoc poprosić.. nie wiem.. że zapomniałaś długopisu, a KONIECZNIE jest Ci pilnie potrzebny.. no jakaś bzdura, ale żeby w swojej naiwności czuł, że CI pomógł..
to go powinno trochę podświadomie podkręcić..

a tak w ogóle w jakim jesteście wieku? 16 lat?
anakonda

przez harpagan83 12 lis 2010, 00:30
faceci to łowcy lubią zdobywać ( podobno)

z tym łowiectwem to bywa różnie, nie którzy są wybitnymi kułsownikami i sami się w tym zatracają, a niektórzy by woleli rzeby to zrobił ktoś za nich ;) .
Ale ze swojego doświadczenia wiem,pomimo że nie jestem jakimś Hustlerem, że jak naprawde mi na dziewczynie zalerzy to przejmę inicjatywę. Trza postawic wszystko na jedną kartę. Wóz lub przewóz madafaka 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Sortuj wg