Dlaczego wszędzie jest sex?

Hasiok.

Re: Dlaczego wszędzie jest sex?

przez linka 10 lis 2010, 15:41
MOCca, demonizujesz...teraz za każdym razem gdy będę się kąpać, jeść posiłek, uprawiać seks powinnam czuć że robię coś niesamowitego bo przecież tyle osób na świecie - jest głodnych, nie ma wody, nie może uprawiać seksu........tak się nie da żyć.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez MOCca 10 lis 2010, 15:45
Nie demonizuje, źle czytacie, tylko postawcie się w roli takiej osoby, nie jest Wam jej trochę żal? Nie da się żyć bez s...da się, trzeba z tym żyć, tylko troszkę uboższe te życie?

Chyba dobrze rozumiecie zdanie nie może uprawiać...nie że nie chce tylko, że nie może. :-|
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez wovacuum 10 lis 2010, 15:45
Ludzie!! Seks jest calkiem naturalnà sprawà w zyciu czlowieka.Sex byl,jest i bèdzie.Jesli ktos ma zaburzenia w tej strefie ,to powinien udac siè do specjalisty-seksuologa...proste.
wovacuum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez MOCca 10 lis 2010, 15:48
Podobno tak, dla wybranych. :lol:

Medyczny problem - to nie problem zaburzeniowy, chodzi mi o takie osoby.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez shadow_no 10 lis 2010, 15:56
Nie demonizuje, źle czytacie, tylko postawcie się w roli takiej osoby, nie jest Wam jej trochę żal? Nie da się żyć bez s...da się, trzeba z tym żyć, tylko troszkę uboższe te życie?

MOCca, idąc takim tokiem myślenia powinienem sobie za każdym razem zdawać sprawę, że mam sprawne nogi, ręce - są osoby które niestety nie mogą powiedzieć tego samego. Czy mam przez to się w jakiś sposób umartwiać?
Oczywiście, że żal mi tych osób i jak tylko mam możliwość w jakiś sposób pomóc to to robię. Ale nie może to wpływać na moje postrzeganie świata i przekładać się na to jak sam się zachowuję.
Dobrze się od czasu do czasu zastanowić nad tym jak hojnie jesteśmy obdarzeni, ale gdybym myślał o tym ile zła jest na świecie to bym zwariował jeszcze bardziej niż do tej pory.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez LitrMaślanki 10 lis 2010, 17:38
MOCca, A masz racje trochę uboższe, znam nawet kilka enklaw takiego życia bez seksu ; dom spokojnej starosci dla seniorów starszych . cmentarz i zakony ...aczkolwiek ten ostatni przykład może być nietrafny .
Trafia do mnie ,ze ktoś widzi wszędzie ten ohydny seks
Jak byłem w fazie głębokiego alkoholizmu , to w rozmowach z psychologiem tez ..mówiłem ,ze gdzie nie spojrzę widzę pijanych ,albo propagowanie "kultury alkoholowej" po jakimś czasie zrozumiałem słowa psychologa ,który powiedział -a może pan wszędzie to widzi bo nie chce pan widzieć nic innego ? I alkohol bardzo panu pomaga ,co?

Z tym widzeniem seksu do okola jest podobnie .

[Dodane po edycji:]

niemądry, no w wypadku na przykład ofiar przestępstw seksualnych może być nie tylko przykry ale i bolesny
LitrMaślanki

przez Sorrow 10 lis 2010, 18:06
Jedno co mi się nie podoba to to że częścią tej "wszechobecności" seksu jest używanie seksu jako narzędzia kontroli i manipulacji. Np. sytuacje typu nawiązywanie wyglądem postaci w grze MMORPG do różnych fetyszy tak by nastolatki się od niej łatwiej uzależniały.

Sortuj wg