Dlaczego wszędzie jest sex?

Hasiok.

Dlaczego wszędzie jest sex?

przez Jeżozwierz 06 lis 2010, 15:49
Przeglądam gazetki babskie i chłopskie - obowiązkowo dział seksualny, oglądam komedię - obowiązkowo musi być nagość i sex, oglądam serial obowiązkowo gorące pocałunki i zaraz aktorzy idą do łóżka, oglądam filmy wojenne obowiązkowo wątek seksualny...

Dlaczego teraz wszystko jest przesycone tym wstrętnym sexem - gorszy mnie to :roll:
Jeżozwierz

Re: Dlaczego wszędzie jest sex?

przez Paranoja 06 lis 2010, 15:54
Jeśli o czymś myślisz, to wszędzie to widzisz.

Przyszła matka widzi wszędzie małe dzieci, ktoś kto planuje kupić nowe auto, wszedzie widzi swoje wymarzone auto...
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez El Chupacabra 06 lis 2010, 15:58
mam na ustach bardzo zlosliwy komentarz, blagam niech mnie ktos powstrzyma ! :mrgreen:

wola człowieka jest jego niebem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 06 lis 2010, 16:03
Hmmmm ja tam go wszędzie nie widzę......ale mnie nie gorszy, więc nie zwracam na to uwagi.
Z drugiej strony jest to jedna z pierwotnych potrzeb, i natura zaprojektowała nas tak, ze chcemy uprawiać seks ( może nie koniecznie w celu rozmnażania).
Seks jest fajny, niekiedy zabawny, ciekawy nie zawsze trzeba mu przypisywać podniosłe znaczenie ;). Jest częścią naszego życia wiec jest "dookoła".
Jest masa gazet gdzie nie ma słowa o seksie a jeśli już to pod kątem naukowym, jest też wiele filmów gdzie seks jest przedstawiany "godnie" - przerzuć się na nie :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 06 lis 2010, 16:03
El Chupacabra, powinnam powstrzymać, ale moja ciekawość jest silniejsza :D
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez shadow_no 06 lis 2010, 16:09
Dlaczego teraz wszystko jest przesycone tym wstrętnym sexem - gorszy mnie to

Przesycone? Nie sądzę.
Wstrętnym? Zdecydowanie nie. :mrgreen:

linka, ładnie podsumowała to co sam miałem napisać.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez El Chupacabra 06 lis 2010, 16:24
Paranoja napisał(a):El Chupacabra, powinnam powstrzymać, ale moja ciekawość jest silniejsza :D

:zonk:

NIE !
Ostatnio edytowano 06 lis 2010, 16:29 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: offtopic alert

przez Shadowmere 06 lis 2010, 16:44
Wstrętnym seksem?
Czlowieku,zakochaj się troszkę,sex Ci się od razu odwstręci :mrgreen:
Shadowmere

przez El Chupacabra 06 lis 2010, 17:04
Ostatnio edytowano 06 lis 2010, 17:08 przez shadow_no, łącznie edytowano 1 raz
Powód: offtopic alert 2

przez linka 06 lis 2010, 17:10
El Chupacabra, a co to ma do tematu? Jest milion takich stron w internecie.....ja np nie trafiłam nigdy na taką....ale jak widzę Ty szukałeś :twisted:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 06 lis 2010, 17:11
Ktos tu ma kompleksy :mrgreen:
Shadowmere

przez El Chupacabra 06 lis 2010, 17:36
linka napisał(a):El Chupacabra, a co to ma do tematu? Jest milion takich stron w internecie.....ja np nie trafiłam nigdy na taką....ale jak widzę Ty szukałeś :twisted:

To, ze seks nie jest wstretny - przeciwnie, jest piekny i stad jego powszechnosc. Obrzydzenie do seksu jest nienaturalne i moze wynikac z kompleksow. Zdaje sie, ze Jezozwierz pisal w innym watku cos o malym penisie i niemoznosci znalezienia dziewczyny...

To moja strona startowa ;)

przez Paranoja 06 lis 2010, 17:40
To wszystko jest proste. Autor tematu nie ma nikogo, sadzi, że powodem jest to, że ma malego penisa (wg niego), stąd prosty wniosek, że sexu bardzo pragnie, bo nie zakładałby takiego tematu o tym, że wszędzie jest sex. A że myśli jego skierowane są tylko na sex to wszędzie widzi takie sceny. Dlaczego? Bo chce to widzieć. Człowiek, który ma wszystkie potrzeby zaspokojone nie zwraca uwagi na to czy sex jest wszędzie, bo jest mu to wszystko jedno.

Proste kolego. Znajdź kogokolwiek, wyru...aj i sam zobaczysz, że sex będzie powszedni dla Ciebie jak kromka z masłem :D
ExModerator

przez GreenGo 06 lis 2010, 17:51

Obejrzyj to, odpowiedź zaangażowanej ateistki na film zaangażowanego wierzącego, który też widzi wszędzie sex. :D
GreenGo

Sortuj wg