Niedojrzałość psychiczna chłopa - cechy

Hasiok.

Re: Niedojrzałość psychiczna chłopa - cechy

przez skaziw 29 lis 2010, 01:51
to sobie zobacz na moj pierwszy tekst jak pojechalem kobietą, teraz sie moge platac w slowach a wy mnie wysmiewac ale jak widzicie moge wam zadac cios a co by bylo gdybym go doprowadzil do konca?? wiec jak widzicie, niebezpieczenstwo czycha na was, naogladalyscie sie w rozmowach w toku min 'facetow' ktorym mozna wrzucic wszystko, lacznie z tym jak pani psycholog mlodego chlopaka oskarza o rozebrane dziewczyny ktore biegaly prawie nago po dzialce ze niewidzicie opcji ze taki 'facet' moze was napasc psychicznie, poprostu moze dosjc do momentu ze cala moc zla jaka sprawialyscie uderzy w was, a zlo wyrzadzone nie idzie w niepamiec

przez Agnieszka_1988 29 lis 2010, 01:51
Ten pan ewidentnie został skrzywdzony przez kobiety. Nie ma co dyskutować i się denerwować.
Agnieszka_1988

przez marcja 29 lis 2010, 01:53
skaziw napisał(a):ale jak widzicie moge wam zadac cios a co by bylo gdybym go doprowadzil do konca??

Padlybysmy martwe na ziemie :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Agnieszka_1988 29 lis 2010, 01:55
skaziw, leczysz się? Powinieneś.
Agnieszka_1988

przez skaziw 29 lis 2010, 01:59
Wysmiewacie mnie dalej, pytacie sie co chwila czy sie lecze, a jak nie to ze musiala mnie jakas skrzywdzic, przeciesz to wszystko wiem co macie do napisania, niczym mnie niezaskakujecie, nawet nieodnioslyscie sie do czesci tekstu ktora napisalem a smiejecie sie tak z niewiem czego. hahahahah.....

przez Agnieszka_1988 29 lis 2010, 02:02
skaziw, może nie odniosłyśmy do tego, co napisałeś, ponieważ dyskusja z tobą jest całkowicie bezprzedmiotowa i pozbawiona sensu?
Agnieszka_1988

przez MOCca 29 lis 2010, 02:03
Mężczyzna i kobieta nie mogą zadawać sobie ciosów, ba nawet kobieta z kobietą, mężczyzna i mężczyzną, człowiek z człowiekiem, ludzie się nie biją tylko rozmawiają.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez marcja 29 lis 2010, 02:06
skaziw napisał(a): niczym mnie niezaskakujecie

Z checia Cie zaskocze:D Co mam napisac? :D

Obejrzyj sobie "Antychrysta" http://www.filmweb.pl/film/Antychryst-2 ... discussion

Tworca tego filmu, ma widac taki problem, jak Ty... Kobieta przedstawiona jest tu jako najwieksze zlo. Musisz zobaczyc!;)

Zwiastun:

http://www.youtube.com/watch?v=a-L_krvlg58

przez skaziw 29 lis 2010, 02:25
hahaha, nie moga sobie zadawac ciosow, zycie to cierpienie, w ktorym jedni gnoją drugich, ze jedni nawet popelniaja samobojstwa albo zabijają albo ... itd , jeden wielki psychiczny ból, a ze was jest zalatwic trudno psychicznie to wiem, bo macie swoj sex, tozsamosc plci pieknej, mozecie zawsze powiedziec spadaj, a jak sie na was jakis rzuca slownie to powiedziec, spadaj niewyzyty jestes czy co, wiecie ze jestesmy na przegranej pozycji bo zeby was miec najpierw musimy wyrazic jakie to wspaniale jestescie i ze niemozemy sami istniec i to nam odbiera sile, ale tak jak napisalem, za cos tak podlego jak znecanie sie psychiczne, na egzystencji meskiej, sexualnosci, jedynie moze czychac na was zło, kazdy drink ktorego pilyscie dzieki mezczyznie, zaplata za milosc ktora my mielismy okazywac, zblizacie sie do ostatecznego wyroku z ktorego nie ma odwrotu

moglyscie wybrac inna droge w zyciu ale, wasza sczesliwosc polegala zupelnie na czyms innym, winne jestescie naturze odszkodowanie za pozostawienie zgliszcz po sobie, winne jestescie zabraniu zycia mezczyznom, wysmianiu ich potrzeb, robienia im rogow z checi dupczenia, uchodzenia za damy w swietle by w zmroku uprawiac swoj proceder kurewski, wszystkie klamstwa panujace np o waszym mysleniu o milosci, a meskim niedorowozju, nigdy niemoligmy sie spelnic, za stawianie nas w trudnej roli, za ciche czerpanie przyjemnosci sexualnych od najmlodszych lat ktore sa podstawowym fundamentem zdrowia opakowywanym w metki myslenia o milosci, romantycznosci, za ktora miala placic plec meska a pod pieknymi slowami wystepowalo karmienie sie dwoma przyjemnosciami sex i kasa ktore tez od plci meskiej, w cieplym domku od plci meskiej, zdruzgortanie nie daje pisac, wszystk omacie od nas, a nam rogi przyprawilyscie, wszystk omacie od nas
podpaski ktore wymyslili mezczyzni, nienawidze was
obarczanie ze pragnienie sexu, nigdy go nawet niemielismy raz w zyciu za darmo, ani poczucia mozliwosci zaspokojenia, bylismy tylko urabiani w gre w ktorej mamy myslec penisem ubierajac go w garnitur niemajac prawa do wlasnych potrzeb

przez linka 29 lis 2010, 10:00
Chciałam przypomnieć, tym którzy kolegi nie znają, że dyskusje z nim nie mają sensu - został już za takie teksty wyrzucony z forum...hmm...jakieś 7 razy, co i teraz pewnie nastąpi. Uważa kobiety za podgatunek ludzi i żadna rozmowa tego nie zmieni. Upraszam więc o nie prowokowanie go....bo jego wypowiedzi są monotonne.....a muszę je czytać........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez skaziw 29 lis 2010, 14:48
a ja ci napisze ze to kobiety prowadza monotematyczna rozmowe pt rozmowy w toku, ty jestes tego przykladem, wystarczy skopiowac kilka twoich tekstow i zawsze masz to samo do napisania, czyli nic, a piszesz o dyskusji ze mna. Jesli wynika z mojego tekstu ze kobiety to podgaunek to juz nie moja wina, niemialem zadnego zamiaru nigdy kobiet postrzegac za nizsze, a ze tak wynika to nie moja wina, ja jedynie sformuowalem zyciowe prawdy i ubrałem je w tekst

przez Krzysiek1234 29 lis 2010, 14:59
Kolega Amfce ma tutaj reputację jaką ma, ale niekiedy naprawdę blisko trafia :mrgreen:

przez skaziw 29 lis 2010, 17:08
problem w tym ze zbyt wielu mezczyzn jest zaprzedanych i zyje w tej chorej rzeczywistosci i niechca walczyc, zycie prawdziwe jest tuz obok a oni oddali sie chorym przekonaniom a trucizna stala sie ich narkotykiem, tymczasem za oknem lezy puszysty snieg ktorego niemozesz zaczerpnąc, z rozmow w toku dociera ujadanie, symbole milosci na avatarach kobiecych, mozesz je kupic gdy zapracujesz na domek swiatlo i gaz - hm ale jak ona dodala to tylko podstawa

przez linka 29 lis 2010, 17:12
skaziw, załóż sobie swój temat i się wyżyj, bo zaśmiecasz inne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg