Mam szansę na miłość czy zostać prawiczkiem konsekrowanym?

Hasiok.

Re: Mam szansę na miłość czy zostać prawiczkiem konsekrowanym?

przez Nodame 06 lis 2010, 21:01
Jeżozwierz napisał(a):
Tak to prawda ja nie chciałabym autora, ale nie względu na to co wymienił u siebie jako wady i zalety, ale dlatego, że mi na nim w żaden sposób nie zależy jak dziewczynie zależy na mężczyźnie, a to można osiągnąć tylko poprzez stworzenie więzi.
Więc co musiałbym bym zrobić by ci na mnie zależało? Ja się tylko pytam a nie żeby przeobrazić to w czyn.

Jeżozwierzu marna ze mnie doradczyni w temacie uczuć, ale uważam że powinieneś wzbudzać zaufanie (ono jest wg mnie najważniejsze na początku znajomości...fascynacja, fascynacją, ale na zaufanie trzeba zapracować) , jeśli Ci się to uda to wkrótce druga osoba odważy się przed Tobą otworzyć (obyś i Ty zebrał się wtedy na odwagę), a co potem? Przyjaźń, miłość? Nie wiem, bo nigdy sama nie zaszłam tak daleko, ale to na pewno będzie coś pięknego, bo skoro ja sama mam delikatne i nieokreślone podrygi serca do pewnej osoby i mimo to są one niesamowite, to co dopiero zrobi z człowiekiem otwarte i zdeklarowane uczucie (sam pomyśl czy nie warto czegoś takiego przeżyć, choćby tylko przez jeden dzień) :105: Nawet jeśli pisane mi jest zostać starą panną to nigdy nie pozwolę sobie na utratę nadziei na takie piękne uczucie, nie wiem czy też podzielasz moje zdanie :oops:

A co do tematu damsko-męskiego z kilku wcześniejszych postów... dziewczyny ćwiczcie mięśnie Kegla :pirate:
Nodame

przez Agnieszka_1988 06 lis 2010, 23:35
Nodame napisał(a):
A co do tematu damsko-męskiego z kilku wcześniejszych postów... dziewczyny ćwiczcie mięśnie Kegla :pirate:

Ok ok :mrgreen: Jak wyćwiczymy to z pewnością podzielimy się swoimi wrażeniami :twisted:
Agnieszka_1988

przez Piorunka 07 lis 2010, 00:25
Korba XD

miłość nie istnieje ale zawsze masz szanse na sex...tak 50/50 jak kazdy z nas XD
Piorunka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 07 lis 2010, 01:07
Korba napisał(a):przeczytałam tytuł wątku tak:
Mam szansę na miłość czy zostać prawiczkiem kastrowanym? :oops:
:mrgreen:

a ja przeczytałam: konserwowanym
:mrgreen:
paradoksy

Sortuj wg