Dlaczego podobam się starszym kobietom?

Hasiok.

Re: Dlaczego podobam się starszym kobietom?

przez *Wiola* 13 lis 2010, 22:53
Wovcia

Niestety tak, zresztą wystarczy również to co tutaj pisał do harpagana- nekrofilia
Moderator

przez wovacuum 13 lis 2010, 22:53
niemądry, R.no niespodziewalabym sie tego po Tobie!!!! smierdzàce emerytki??????
wovacuum

przez linka 13 lis 2010, 22:55
wovacuum, o kobietach po 30 r ż. :

niemądry napisał(a):harpagan83, i nie brzydziłeś się? :shock: Bleeeee....

niemądry napisał(a):Misiek_NL, moim zdaniem kobieta 30+ to już emerytka. Facet zresztą podobnie. No, może 35+ bo później się starzejemy. Nic nie zastąpi młodego i jędrnego ciałka. Takie życie.

niemądry napisał(a):Misiek_NLNie moja sprawa, że lubisz babcie (chociaż uważam, że to niesmaczne).

niemądry napisał(a): Dla mnie kobieta może być ładna jeśli jest w przedziale 20-30 lat. Kropka.

niemądry napisał(a):harpagan83, no dobrze. Każdy z nas lubi co innego. Ty lubisz stare, zwiotczałe, emeryckie ciała a ja lubię młode, jędrne i pachnące. Rzecz gustu.

niemądry napisał(a): Równie dobrze mogę spotykać się z kobietami 30+ po pijaku - wtedy będą dla mnie atrakcyjne.

niemądry napisał(a):fobia, widziałem i to niejedną. Przykry widok :(

Więcej mi się nie chce........ :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Wujek_Dobra_Rada 13 lis 2010, 22:57
:mrgreen:
Ostatnio edytowano 13 lis 2010, 23:04 przez Wujek_Dobra_Rada, łącznie edytowano 1 raz
Wujek_Dobra_Rada

przez wovacuum 13 lis 2010, 22:58
linka, ok.Albo ja na tym forum zostajè i On odchodzi,albo na odwrot....szkoda,ze dopiero teraz wczytalam siè w ten temat!!!ja /cenzura/ no :evil: :evil: :evil:
wovacuum

przez *Wiola* 13 lis 2010, 22:58
Wujek_Dobra_Rada, Tylko dla kogo?:)))
Moderator

przez Korba 13 lis 2010, 22:59
niemądry napisał(a):Poproszę o ostrzeżenie za udział w dyskusji i posiadanie własnego zdania. W końcu kraj się faszyzuje i nie może być tak, żeby ktoś myślał inaczej niż demokratyczna większość.

za własne zdanie nie dostaniesz ostrzeżenia, ale za sposób jego wyrażania jak najbardziej.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez *Wiola* 13 lis 2010, 22:59
wovacuum,
Wioluś daj spokój. Niech sobie wypisuje frustrat jeden. Pewnie żadna spojrzeć na niego nie chce, wiec tyle jego co tu pojęczy:)
Moderator

przez Wujek_Dobra_Rada 13 lis 2010, 23:00
Wiola - dla kobiet po 30-tce :D
Wujek_Dobra_Rada

przez *Wiola* 13 lis 2010, 23:01
Jeśli tak , to dziękujemy :brawo:
Moderator

przez linka 13 lis 2010, 23:02
wovacuum, 8) spokojnie, spokojnie.....wiesz co mówią Denerwując się mścisz się na swoim zdrowiu za głupotę innych i usiądź i powtarzaj:
"Jestem oazą spokoju. Pier*olonym, qurwa, zajebiście wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora. Prawdę mówiąc jestem wyluzowany jak wagon pełen pier*olonych, medytujących tybetańskich mnichów." :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Wujek_Dobra_Rada 13 lis 2010, 23:03
linka, to było dobre
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Wujek_Dobra_Rada

przez El Chupacabra 13 lis 2010, 23:04
linka napisał(a):niemądry, Ty jesteś źle wychowany, nie wiesz kiedy trzymać język za zębami po prostu, jesteś słabo zsocjalizowany i nie masz pojęcia nic o kobiecej psychice - stąd twoje głośne wrzaski i niestosowne zachowanie. Wiesz, to tak jakby ktoś stwierdził na tym forum, ze ludzie z depresją to świry i psychopaci i powinno się ich izolować od ludzi i jeszcze się dziwił, że inni nie akceptują jego ograniczonej wizji.....każdy ma prawo mieć własne zdanie, nawet jeśli totalnie mija sie z prawdą, ale nie wszędzie wypada o nim mówić.... :roll:

...a Ty jestes upierdliwa, arogancka i malo inteligentna - jak dyskusja nie idzie zgodnie z Twoja koncepcja - jedyna sluszna ! - to naduzywasz swojej plakietki "moderator". Oceniasz ludzi mocno z gory. Gosc ma prawo do swojego zdania, czy Tobie sie to podoba, czy nie. Nie ma to nic wspolnego z obrazaniem kogokolwiek, jest to jego indywidualna ocena. Maja prawo podobac sie jemu mlode dziewczyny, a starsze nie. Pogodz sie z tym.

a teraz dawaj ostrzezenie :great:

wola człowieka jest jego niebem

przez Korba 13 lis 2010, 23:05
linka, dobre :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Sortuj wg