Dlaczego podobam się starszym kobietom?

Hasiok.

Re: Dlaczego podobam się starszym kobietom?

przez harpagan83 13 lis 2010, 11:34
Jennifer Lopez, Sara Hayek, Jennifer Aniston, Uma Thurman, Cameron Diaz- nie należą do najmłodszych prawda? A jednak nie jedna 20 pozazdrościła by im wyglądu 8)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez wovacuum 13 lis 2010, 11:56
przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)
wovacuum

przez stardoll 13 lis 2010, 13:17
wovacuum napisał(a):przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)

40latka, która jeszcze się nie wyszalała

owszem, mozna dobrze wygladac jak na swoj wiek majac 40lat, ale zadnym kremem ani sexem nie zrobimy z siebie nastolatki...
stardoll

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez harpagan83 13 lis 2010, 13:27
stardoll,
Prawda że finalnie z czasem nikt nie wygra, ale ja mam to w dupie bo sam mam już 27 lat więc nastolatkiem nie jestem, i kobieta o 5 lat starsza o demnie albo nawet troche więcej mi nie przeszkadza, co nie znaczy że pogardził bym mlodszą. A to że ma pare malych zmarszczek pod oczami to nic, ja mam zmarszczki na czole, bo często marszcze.
To wymaga pełnego angażu

przez wovacuum 13 lis 2010, 13:40
stardoll napisał(a):
wovacuum napisał(a):przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)

40latka, która jeszcze się nie wyszalała

owszem, mozna dobrze wygladac jak na swoj wiek majac 40lat, ale zadnym kremem ani sexem nie zrobimy z siebie nastolatki...

na szczèscie w swoim otoczeniu nie mam znajomych kobiet,ktore robià z siebie nastolatki. 8)
poza tym sztukà jest bycie mlodym duszà i wnètrzem a nie tylko cialem...
wovacuum

przez stardoll 13 lis 2010, 13:52
wovacuum napisał(a):poza tym sztukà jest bycie mlodym duszà i wnètrzem a nie tylko cialem...

no to jest prawda...
ja mialam lat nascie a czułam się na ponad 80 i przez to zmarnowalam sobie lata mojego zycia, ktore teoretycznie powinny byc najlepsze :8):
stardoll

przez Shadowmere 13 lis 2010, 14:10
Nie widzę nic kontrowersyjnego w tym,że chłopak woli młodsze.. ;)
Świeżość,naiwność,dziecięcość czy nawet brak doswiadczenia,ktory zostal tu porządnie skrytykowoany jest imho szalenie pociągający..
Czy to jakas nowosc,że faceci wolą mlodsze i fantazjują o 15 latkach?
Chyba nie... :roll:
Shadowmere

przez wovacuum 13 lis 2010, 15:01
Shadowmere, nie to nie nie nowosc-zalezy tez ile ten facet bedzie mial lat??bo jesli jest w okolicach 30-tki i zaglada na 15 latki,to cos tu jest nie tak chyba.
wovacuum

przez linka 13 lis 2010, 15:05
Shadowmeregeneralnie nie jest to nic dziwnego.... pomijając fakt, ze nazywanie 30 latek emetykami, starymi obleśnymi babami :lol: jest obraźliwe, chamskie a co najmniej nietaktowne i niekulturalne.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Shadowmere 13 lis 2010, 15:11
Moj Adam jest pedofilem i pogodzilam sie z tym :mrgreen:

Oczywiscie to tylko takie żarty-ale podobają mu się 17latki,dla mnie nie jest to bulwersujące.....Sama w tym wieku bylam obiektem zainteresowania,teraz to nawet pies z kulawą nogą się nie obejrzy :lol:

A tak na serio-to z ta atrakcyjnością roznie bywa-moja babcia jest po 70,a faceci ciągle się za nią oglądają.......Bywam nawet zazdrosna :oops:
Shadowmere

przez _Pete_ 13 lis 2010, 18:47
Ładne jest zawsze wrogiem brzydszego. Lepsze jest zawsze wrogiem gorszego. Itd, itp, etc. Naginanie rzeczywistości przez kogoś kto nie chce się z tym faktem pogodzić niczego nie zmieni. :twisted:
_Pete_

przez harpagan83 13 lis 2010, 21:23
a ja byłem dzisiaj z ryczącą 35 i było zajebiscie :mrgreen: /cenzura/ mnie obchodzi opinia innych.
To wymaga pełnego angażu

przez harpagan83 13 lis 2010, 21:33
niemądry, nie mądry mam 27 lat synku a ty jesteś jeszcze dzieciakiem, nie dam sie sprowokować, może kiedys też będzie ci dane pobzykać :lol:. Ale nie życze ci żebys miał kiedys żonę i rodzinę bo pewnie jak będzie miała 35lat albo więcej to ją zostawisz i odejdziesz od rodziny dla młodszej.
To wymaga pełnego angażu

przez linka 13 lis 2010, 21:38
niemądry napisał(a):harpagan83, to zabrzmiało jak zwierzenia nekrofila :roll:

Ty brzmisz jak cham 8)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg