Dlaczego podobam się starszym kobietom?

Hasiok.

Re: Dlaczego podobam się starszym kobietom?

przez Misiek_NL 12 lis 2010, 22:15
harpagan83 napisał(a):niemądry emerytka to kobieta w wieku 60 lat a nie 30. 30-40 latka w cale ne musi byc pomarszczona wszystko zalezy jak o siebie dba. Czasami 20 letnia żulica wygląda gorzej od tej starszej.

No dokładnie to samo mu próbowałem wytłumaczyć.... ale nie da sie ;) Dla niego kobieta po 30-stce to już pomarszczona i o lasce chodzi :shock:
Misiek_NL

przez harpagan83 12 lis 2010, 22:20
niemądry po prostu uwielbia popadać w skrajnosci, powinien sobie znaleść młodziutką i prościutką jak dojareczka 14 z gimnazjum, na pewno zaimponuje jej swoją dojrzałością :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez stardoll 12 lis 2010, 23:28
a moze chodzilo mu o przecietna 20latke i przecietna 40. Bo to, ze juz nastka moze byc zniszczona i wygladac rynsztokowo to fakt. Sa starsze babeczki, ktore sa nadal ponetne np. wspomniana Belluci. Tylko, ze to sa skrajne przyklady.
Ja uwazam, ze kobiety starzeja sie szybciej od mezczyzn, moim zdaniem 40-latka moze byc nadal atrakcyjna, ale to juz nie bedzie to samo co ciałko i twarz młodej zadbanej 20. Nie ta swiezosc, nie taka skora, nie to cialo.
Ja jestem dwudziestoparolatką... I widze, ze moje rowiesnice sie starzeja, pojawiaja sie zmarszczki wokol oczu (!), a niektore wygladaja juz jak stare dupy. To juz nie to samo co nascie lat. Tak samo 20+ to nie to samo co 40+... itd.
A co do umiejetnosci w seksie to moze i macie racje... przecietna ryczaca 40 siłą rzeczy bedzie miala wieksze doswiadczenie od mlodej dziewczyny, ale to akurat dla mnie kryterium z doopy przy doborze kobiety :? lepiej bzykac starsze bo wiecej umieją yhhhy
stardoll

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fobia 12 lis 2010, 23:29
niemądry, ręce opadają, myślę że dyskusja z Tobą nie ma sensu na ten temat bo masz jakiś zryty pogląd. Dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na pytanie ile masz lat i czy wogóle kiedykolwiek z kimś byłeś? ja strzelam ,że masz góra z 16, przynajmniej na to wskazuje to co tu wypisujesz :roll: i nigdy nie widziałeś kobiety na go na żywo.

przez Misiek_NL 12 lis 2010, 23:32
stardoll, Jeżeli chodzi o sex.... to ja wole zadbaną atrakcyjną 35 - 40 od ładnej 20.... Ale to kwestia gustu. Nie twierdze też że ładnej 20 bym nie tknoł za żadne skarby ;)
Misiek_NL

przez Badziak 12 lis 2010, 23:51
fobia napisał(a):niemądry, ręce opadają, myślę że dyskusja z Tobą nie ma sensu na ten temat bo masz jakiś zryty pogląd. Dlaczego nie chcesz odpowiedzieć na pytanie ile masz lat i czy wogóle kiedykolwiek z kimś byłeś?

Właśnie po to kolega nie pisze ile ma lat, bo zaraz posypią się komentarze ad personam w stylu;
fobia napisał(a):ja strzelam ,że masz góra z 16, przynajmniej na to wskazuje to co tu wypisujesz :roll: i nigdy nie widziałeś kobiety na go na żywo.

...od takich co nie potrafią dyskutować na argumenty.
Zaburzenia depresyjno-lękowe z elementami fobii społecznej:
Anafranil SR (klomipramina) 150 mg
Amizepin (karbamazepina) 400 mg

+ terapia behawioralno-poznawcza :)

przez fobia 13 lis 2010, 00:05
niemądry, ja nie pisze ,że wszyscy muszą się ze soba zgadzać bo wytedy życie byłoby nudne;) ,ale pisanie że kobieta w wieku 30 lat jest emerytką i ma sflaczałe ciało jest głupotą :roll:

przez harpagan83 13 lis 2010, 01:47
przecietna ryczaca 40 siłą rzeczy bedzie miala wieksze doswiadczenie od mlodej dziewczyny, ale to akurat dla mnie kryterium z doopy

stardoll i dobrze bo wiesz jak jest czasem 18 latka będzie lepiej doświadczona od nie jednej 40stki tylko że to nie często sie zdarza ;)
To wymaga pełnego angażu

przez linka 13 lis 2010, 11:18
Badziak, ale inne kryteria dyskusji przyjmujemy rozmawiając z 16 latkiem a inne z 45 latkiem. Pewnie, ze się posypią takie komentarze, to jest logiczne i nic w tym dziwnego. Bo tak naprawdę jeśłi ktoś za grosz nie ma doświadczenia a wyznaje takie poglądy - ok jego sprawa, ale to jest śmieszne.... :roll: Pomijając fakt, że cały czas nie zdaje sobie sprawy, ze obraża kobiety.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 13 lis 2010, 11:34
Jennifer Lopez, Sara Hayek, Jennifer Aniston, Uma Thurman, Cameron Diaz- nie należą do najmłodszych prawda? A jednak nie jedna 20 pozazdrościła by im wyglądu 8)
To wymaga pełnego angażu

przez wovacuum 13 lis 2010, 11:56
przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)
wovacuum

przez stardoll 13 lis 2010, 13:17
wovacuum napisał(a):przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)

40latka, która jeszcze się nie wyszalała

owszem, mozna dobrze wygladac jak na swoj wiek majac 40lat, ale zadnym kremem ani sexem nie zrobimy z siebie nastolatki...
stardoll

przez harpagan83 13 lis 2010, 13:27
stardoll,
Prawda że finalnie z czasem nikt nie wygra, ale ja mam to w dupie bo sam mam już 27 lat więc nastolatkiem nie jestem, i kobieta o 5 lat starsza o demnie albo nawet troche więcej mi nie przeszkadza, co nie znaczy że pogardził bym mlodszą. A to że ma pare malych zmarszczek pod oczami to nic, ja mam zmarszczki na czole, bo często marszcze.
To wymaga pełnego angażu

przez wovacuum 13 lis 2010, 13:40
stardoll napisał(a):
wovacuum napisał(a):przepraszam a kto to jest "przeciètna ryczàca 40-ka"???I wogole ktos tu napisal o zmarszczkach.Moi drodzy,zdrowe odzywianie, sport,pogoda ducha,sex,dobre kosmetyki,geny i uwierzcie mi,ze nawet po 30-tce tych zmarszczek nie widac :D Postowniemàdrego juz nawet nie komentujè,bo jest On niereformowalny 8)

40latka, która jeszcze się nie wyszalała

owszem, mozna dobrze wygladac jak na swoj wiek majac 40lat, ale zadnym kremem ani sexem nie zrobimy z siebie nastolatki...

na szczèscie w swoim otoczeniu nie mam znajomych kobiet,ktore robià z siebie nastolatki. 8)
poza tym sztukà jest bycie mlodym duszà i wnètrzem a nie tylko cialem...
wovacuum

Sortuj wg