Dlaczego podobam się starszym kobietom?

Hasiok.

Dlaczego podobam się starszym kobietom?

przez Jeżozwierz 01 lis 2010, 11:16
Mam 19 lat i podobam się tylko osobom po 40, 50 a nawet po 70 :roll: Mówią mi to wprost, że podobam im się itd. Jest tylko jedna jedyna młoda 25 latka, której się podobałem. I ona też była atrakcyjna.

Więc dlaczego podobam się kobietom o wiele ode mnie starszym a równloatki we mnie nie gustują?
Jeżozwierz

Re: Dlaczego podobam się starszym kobietom?

przez linka 01 lis 2010, 11:30
Jeżozwierz, a skąd mamy to wiedzieć? Magicznej kuli nie posiadamy..... 8)
70 ci powiedziała ze ma na ciebie ochotę :shock: przestań przebywać w towarzystwie oldskuli...... :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Paranoja 01 lis 2010, 11:31
Jeżozwierz, rozumiem co masz na myśli, bo do mnie też starsi panowie lgną... może dlatego wolę młodszych a starsi budzą we mnie obrzydzenie.

Nie wiem skąd to się bierze.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Jeżozwierz 01 lis 2010, 11:36
Linka one nie mówią, że mają na mnie ochotę tylko zaczepiają mnie lub moją matkę i mówią "jaki on jest ładny". Albo kiedyś 60 powiedziała, że będę przystojnym chłopakiem :/

Nawet nauczycielka po 40 mi powiedziała na nauczaniu indywidualnym, że jestem ładnym chłopakiem :oops: Ona też jest bardzo atrakcyjna i dobrze się trzyma.
Jeżozwierz

przez coma 01 lis 2010, 11:39
Jeżozwierz napisał(a):Linka one nie mówią, że mają na mnie ochotę tylko zaczepiają mnie lub moją matkę i mówią "jaki on jest ładny". Albo kiedyś 60 powiedziała, że będę przystojnym chłopakiem :/

Te stare babcie zawsze tak gadają, nie przejmuj się, gorzej byłoby jakby się śliniły na Twój widok ;)
coma

przez Paranoja 01 lis 2010, 11:40
a może Ty to tak odbierasz. Powiedzenie komuś, że jest sie ładnym nie oznacza, że ktos ma w tym jakiś ukryty zamiar. Starsze kobiety są zazwyczaj odważniejsze, dlatego mogą Ci mówić, że jesteś ladny, natomiast młode dziewczyny wstydzą się, być może boją się odrzucenia z Twojej strony i Ci tego nie mówią.
Włączam tryb ninja jak jestem sam w domu i sprawdzam wszystkie pokoje czy przypadkiem gdzieś nie czeka na mnie seryjny morderca.
ExModerator

przez linka 01 lis 2010, 11:41
EEee tak to wiesz....tak jak pisze coma, starsze babuszki zawsze tak mają, jaki śliczny chłopiec itd...... się nie warto przejmować...co do nauczycielki, totalnie nieprofesjonalne zachowanie.... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez betty_boo 01 lis 2010, 11:42
może masz taki "starodawny" typ urody?
myślę że istnieje takie zjawisko. moze powinieneś zmienić fryzurę, styl ubierania się, zarost etc żeby sie ew. jakoś bardziej dopasowac do istniejącego dzis kanonu ? (o ile oczywiscie uwazasz to za wazne)?

poeksperymentowac zawsze mozna.

przez Jeżozwierz 01 lis 2010, 11:44
Co to znaczy starodawny typ urody? :lol:

No a ta 25 letnia studentka psychologii? To przecież nie stara babcia.
Jeżozwierz

przez paradoksy 01 lis 2010, 11:51
Jeżozwierz, to pytanie powinieneś zadać tym, którym się podobasz.
może tylko Ci się tak wydaje i zwracasz uwagę na te starsze osoby, a jeśli młodsze się Tobą interesują to nie reagujesz? ;)
paradoksy

przez harpagan83 01 lis 2010, 12:48
jeżozwisz to zalicz tą ryczącą czterdziestkę, Może Cie wiele nauczyć, bedziesz super kochankiem i rozkochasz w sobie te mlodsze ;)
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Jeżozwierz 01 lis 2010, 12:51
Ani mi się śni :D
Jeżozwierz

przez Thazek 01 lis 2010, 12:56
Jeżozwierz, bo z kobietą jak z winem im starsza tym lepsza :lol: :lol: :lol:
Thazek

przez linka 01 lis 2010, 14:35
Thazek, wiesz...jedne kobiety starzeją się jak wino...im starsze tym lepsze...a inne jak....mleko :mrgreen:
Przyjaciel forum

Sortuj wg