Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.

Hasiok.

Re: Moja matka nie chce mi pomóc . Jestem lesbijką.

przez linka 27 paź 2010, 23:19
specjal, Kwestia gustu, dla mnie homofobia to tak samo odrażające zaburzenie jak rasizm, nazizm, ksenofobia i co tam jeszcze.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 27 paź 2010, 23:45
A ja sądzę że to kwestia wyboru.

specjal to w jakim towarzystwie się podniecasz nie jest kwestią wyboru. Kwestią wyboru jest realizować swoje pragnienia erotyczne. Nie każdy homoseksualista, czy homoseksualistka jest lesbijką lub gejem. Geje i Lesbijki to osoby które akceptują swoja orientację i się w niej realizują.
Jest sporo ludzi na świecie co nie wchodzi w takie związki. z różnych powodów, i to jest fakt i powinno się podkreślać, jasno że nie każdy homoseksualista czuje się dobrze ze swoją orientacją.
A przemoc z powodu tego że ktoś nie może współżyć z partnerami odmiennej płci jest niedorzeczna.
Podobnie jak odwracanie porządku świata i wmawianie że homoseksualiści mogą adoptować dzieci i to jest super, myślę że to nie jest dobre rozwiązanie, tak samo jak migdalenie się par homoseksualnych w miejscach publicznych. Żyjemy w kraju demokratycznym i mniejszość powinna dostosować się do zasad większości, ale większość nie powinna krzywdzić mniejszości.
Obecnie najbardziej nietolerancyjnymi krajami wobec homoseksualistów jest Jamajka w której za stosunek Homoseksualny można dostać 10 lat więzienia, oraz kraje Islamskie oraz Izrael. Tam stosuje się nawet śmierć, po przez powieszenie bądź ukamienowanie. Za to pedofilia w Krajach islamskich jest tolerowana, podobnie jak znęcanie się nad kobietami.
Jednym słowem co kraj to obyczaj :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez specjal 28 paź 2010, 10:12
Moim zdaniem autorka powinna jak najszybciej zmienic orientacje i przestac sie zalamywac bo to tylko pogarsza sytacje.Mozna takze sprobowac leczenia psychiatrycznego bo jak napisalem to jest choroba.

[Dodane po edycji:]

Pewnien ksiadz powiedzial ze homoseksualizm to straszna choroba ale na szczescie uleczalna wiec zycze powodzenia ;)
Jam nie z soli ani roli,jam jest z tego co mnie boli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez specjal 28 paź 2010, 10:16
harpagan jestes feministka?

przez Mariano Italiano 28 paź 2010, 10:17
specjal, harpagan83, jest facetem
Come break me down
Bury me, bury me
I am finished with you
Look in my eyes
You’re killing me, killing me
All I wanted was you

przez specjal 28 paź 2010, 10:18
Przeczytaj sobie Pismo sw na temat homo to zmienisz zdanie.Odrazu atakowanie ze pisze jakies koscielne reguly.Sorry za szczerosc ale w sredniowieczu by cie uznali za heretyka.

przez linka 28 paź 2010, 10:34
specjal napisał(a):Przeczytaj sobie Pismo sw na temat homo to zmienisz zdanie.

No a później można zmienić zdanie na temat in vitro, antykoncepcji i jeszcze paru innych teorii w których kościół się myli, nie mając absolutnie żadnych podstaw medycznych, wiedzy żeby wydawać takie osądy.

Według terminologii medycznej homoseksualizm nie jest chorobą wiec nie rozsiewaj takich plotek......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez specjal 28 paź 2010, 10:43
Każdy ma swoje zdanie.A czytaliscie wogole Pismo św żeby je tak krytykowac.Sorry ale najlpierw trzeba czegos sprobowac,zobaczyc a pozniej krytykowac ze to zle,a to dobre itp.Zgodzę się z toba ze jest o wiele ciekawszych ksiazek.Sadzac po twoich wypowiedziach jestes ateista.Co do ksiadzach ktorzy sa pedofilami i homo powinno ich sie tepic.Wole byc homofobem niz heretykiem,poniewaz nic zlego nie zrobilem.Posluchaj sobie co ksiadza mowia.Autorka sie pewnie strasznie zle z tym czuje ze dopadla ja ta straszna choroba ale przy odpowiedniej kuracji jest na szczescie uleczalna wiec nie ma sie o co martwic. ;)

Co do tego to pedlofilia i homoseksualimz to ta sama choroba.Czemu kazdy nie toleruje i zle mowi o pedofili a dobrze o pedalach.Pozatym pedal to dore okreslenie bo to znaczy cos negatywnego.Jak sie cos nie podoba to jedzcie do holandi.I co myslicie ze tam tez nie ma homofobi?Normlani ludzie pewnie sa tym zalamani.

przez linka 28 paź 2010, 10:54
specjal, nie, To TY mówisz o "pedałach" i to ty pisząc o chorobach podpierasz się czymś co nie ma żadnych podstaw medycznych.
To twoje zdanie, a nie jedna słuszna prawda. Następnym razem jak cię będzie coś boleć pójdziesz poczytać pismo święte czy do lekarza?
Zastanów się co piszesz porównując pedofilię do homoseksualizmu? Masz gdzieś medyczne dowody, żeby to poprzeć?

Nie będę słuchać tego co mówią TWOI księża, bo moi kapłani mówią co innego, a moja religia nie jest sektą...i jest uznawana przez twoją....co ty na to? 8)

Po raz kolejny, proszę cie, nie wypowiadaj się w kwestiach o których nie masz pojęcia.....nie masz żadnych podstaw medycznych.Jeśli jedynym twoim źródłem wiedzy jest pismo święte, to wybacz ale nie jesteś żadnym partnerem do rozmowy, przypominam, ze to nie jest forum religijne..... :roll:
Przyjaciel forum

przez specjal 28 paź 2010, 11:10
Linka jest to sluszne porownanie pedofili do homoseksualizmu.Zapytaj ksiedza co mysli o pedalach.Zreszta w tej sytuacji rozmow znalazly sie dwa przeciwlegle fronty pogladow i tak jak kazdy piszecie ze to wy macie racje a ja nie mam wogole pojecia na temat dyskus :twisted: ji.Moim zdaniem trzeba to zwalczac i leczyc.

przez specjal 28 paź 2010, 11:12
Pozatym wcale nie zamierzam nikogo nawracac.

Jescze jedno dlaczego nazywasz to kosciolowym ograniczeniem?

Jak juz pisalem niech sie dziewczyna nie martwi to sie da wyleczyc.Lepiej niech sie zajmie czyms przyjemniejszym takie sa moje rady.Hobby sport,picie itp.

przez specjal 28 paź 2010, 11:24
To napiszę tak.Autorka powinna się jak najszybciej zmienic swoja orientacje.Wielu z was sadzi ze to nic strasznego.Szkoda czytac tego zascianka.

przez harpagan83 28 paź 2010, 11:25

Chłopaku nie jestem feministką jestem facetem.
Przeczytaj sobie Pismo św. na temat homo to zmienisz zdanie.Odrazu atakowanie ze pisze jakies koscielne reguly.Sorry za szczerość ale w sredniowieczu by cie uznali za heretyka.

specjal czytałem pismo św. bo sam, jestem katolikiem. I znam opinie Boga i Chrystusa na temat homoseksualizmu. Ale mimo wszystko to że jestem katolikiem, nie upoważnia mnie do tego by wymierzać kary grzesznikom, katolikowi wolno jedynie pouczyć i umoralnić. Jezus zabraniał osądzania i stosowania przemocy. uratował Marię Magdalenę z rąk pojebów co sami korzystając z jej usług chcieli publicznie ją ukamienować według zasad Judaizmu.
Swoją drogą zapytaj tego księdza, czy się przypadkiem nie zabawia z kolegą

To prawda że dużo homoseksualistów wstępuje do zakonu, albo idzie na księdza, i wielu z nich się tam zabawia. Takie środowisko dla gejów jest bezpieczne, bo nie muszą spełniać sie w społeczeństwie w roli bycia mężczyzną, nikt im nie będzie dogadywał, ze nie mają dziewczyny itp.
Jednak mówienie że każda osoba duchowna to pedał, bądź pedofil jest nie uczciwa, bo np. Jan Paweł 2 nie był homo i na pewno nie kopulował ze swoimi kolegami z seminarium
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez coma 28 paź 2010, 11:28
harpagan83 napisał(a):

Chłopaku nie jestem feministką jestem facetem.

jeżeli już to możesz być feministą ;) feminizm nie wyklucza osobników męskich :roll:
coma

Sortuj wg