Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

Hasiok.

Re: Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

przez Janek66 20 paź 2010, 23:57
LitrMaśalanki napisał(a):Janek66, Kolejne wojny w naszym regionie będą odbywały się za pomocą użycia kapitału nie czołgów

Czego gazociag jest jaskrawym dowodem :)

Ale - nie tak dawno czolgi byly calkiem uzyteczne,np. w Wujku.
Niekoniecznie tak zaraz je zezlomuja :D

Maslanko,lubie z Toba gadac,ale juz serio mi sie nie chce o tym.
Dla mnie temat stary jak swiat,doskonale znany i wywrocony na dziesiata strone.
Duzo ciekawsze sa motocykle :)
Janek66

przez MOCca 21 paź 2010, 00:02
To nie fobia, tylko hegemonia władzy nad danym państwem, tyle lat na umowie gazowej, możecie sobie wyobrazić jak nasza suwerenność kruszeje, to dziwne, żeby samodzielne i demokratyczne państwo prosiło o pomoc UE w sprawie negocjacji gazowych.

I znów przechodzi do polityki, wiedza podstawowa mile widziana.
idxcie na całosc nie łapiąc yonka, pusycyajcie latawce na łące i dmuchajcie motzlki...

"Wyobraź sobie prawa i obowiązki, przywiązania i potrzeby, wspomnienia i wdzięczność, zespól to wszystko pod jednym imieniem i imieniem tym będzie Ojczyzna". V.v.G.

przez GreenGo 21 paź 2010, 00:11
Aż musiałem zobaczyć kto stworzył taki głupi temat...
GreenGo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez LitrMaślanki 21 paź 2010, 00:13
Aramis, poddaje się jeśli nie widzisz tej fobii :)

Dodam tylko jedno ,Rosja jest dobrym partnerem małego businessu . Dowodem na to miasto w którym mieszkam , po wprowadzeniu wiz dla Rosjan wciągu 3 miesięcy prace straciło 15 000 osób w kolejnym krótkim okresie prawie 10 000 , 75 % szwalni w Łodzi zbankrutowało tego samego roku .

To nie była recesja ,tylko brak rosyjskich ,drobnych sklepikarzy . Którzy żyli z łódzkich produktów a Łódź żyła z nich ...a teraz kicha ...bezrobocie gigantyczne 40% ludzi w moim mieście pracuje za minimum placowe ( około 1 300 ) Wiec dla mnie w skali mikro ,dobre kontakty z Rosja to ożywienie polskiej gospodarki .

[Dodane po edycji:]

GreenGo napisał(a):Aż musiałem zobaczyć kto stworzył taki głupi temat...

ha ha jak ja sprawdziłem to parsknąłem śmiechem :D
LitrMaślanki

przez LitrMaślanki 21 paź 2010, 00:22
Aramis, Juz kiedyś pisałem na tym forum ,nie będę głosował do czasu zreformowania aktualnej bandytko-gangsterskiej ordynacji wyborczej .
LitrMaślanki

przez Wujek_Dobra_Rada 21 paź 2010, 18:35
Pewnie, popierajcie Palikota i innych oszołomów. Mieliście przed smak w pozstaci Leppera i Giertycha. Jeszcze wam mało głosować ''dla jaj''?
Wujek_Dobra_Rada

przez harpagan83 21 paź 2010, 19:19
dla mnie Palikot to szołmen i jedyne co mu dobrze wychodzi to robiene zamieszania w tym jest dobry a nawet bardzo dobry. Jednak jeśli mial by on i jego partia dojść do władzy to już wolał bym żeby w naszym kraju była anarchia. A co do zamachu na posłów Pis to nie sądze żeby to był zamach zlecony przez którąś z parti opozycyjnych. To poprostu przyklad co robią publicznie wypowiadane słowa pełne nienawisci do Pisu i kaczyńskiego. Osobiście to wolał bym żeby Tuskowi roz.....li baniak glokiem albo berettą a najlepiej Ak47, bo ten typ i jego partia to porostu pieprzeni oszuści którrzy nasz kraj najchętniej sprzedali by odrazu a sami uciekli by gdzieś w ciepłe kraje i robili by sobie lache na wzajem.

[Dodane po edycji:]

człowiek nerwica napisał(a):Posłami i zwolennikami PiS powinni zająć się polscy psychiatrzy.Myślę,że stanowili by ciekawą grupę do badań.Ps. ciekawe co Jarek brał podczas wyborów

w takim razie Tuskiem poslami Po powinni zająć sie egzekutorzy z meksyku najlepiej specgrópa od rozwałki :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez słońce_nie_wzejdzie 21 paź 2010, 19:37
Cudowne cztery strony narzekań na wszechchujowość naszego państwa. Czy to polityka jest szczególnie popularna wśród osób, które deklarują się, jakoby ich zdrowie psychiczne było w jakiś sposób zagrożone? Czy to raczej wpływ polityki na ludzką psychikę?
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Wujek_Dobra_Rada 21 paź 2010, 19:39
Nie, to tylko kolejna płaszczyzna, gdzie można pomarudzić.
Wujek_Dobra_Rada

przez SamO 21 paź 2010, 19:43
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):A czemu nigdzie w mediach nie było jak Tusk dostał po mordzie od powodzian kilka miesięcy temu?

Donald Tusk podczas wizytowania terenów powodziowych w Sandomierzu, gdzie pozował do zdjęć, dostał w twarz od wkurzonych powodzian. Jak pisze Tipsi, autor bloga "Na zimno" z Salonu24, na widok pozowania do sesji fotograficznej ludzie rzucili się na ochroniarzy i zaczęli ich po prostu lać. Jeden facet przedarł się do samego Tuska i trzasnął go w zęby. O dziwo, ochrona nie strzelała ani nic, a i Tusk dyskretnie milczy o takim casus pascudeus. Wraz ze świtą zmykał chyłkiem, ścigany gniewnymi okrzykami ludzi, których powódź doprowadziła do rozpaczy, a arogancja władz do wściekłości. "Już my was wybierzemy! My wam damy wybory!"

:mrgreen:

A ja sie zastanawialem z kim on sie calowal :D

LitrMaśalanki napisał(a):Kolejne wojny w naszym regionie będą odbywały się za pomocą użycia kapitału nie czołgów

Tak, a nastepne na kije i kamienie ;)

przez El Chupacabra 21 paź 2010, 21:03
Aramis napisał(a):
LitrMaśalanki napisał(a):Wujek_Dobra_Rada, Fobia związana z Rosja ,spowodował ominiecie Polski rurociągiem . I utratę pieniędzy za tranzyt gazu ...porażka stulecia ,bo chodziło o gigantyczne pieniądze .

Tak już Ruscy daliby nam zarobić :) To powiedz LitrzeMaśalanki jakie gigantyczne pieniądze Polska zarobiła za tranzyt gazu gazociągiem Jamalskim? :lol:

blagam nie osmieszaj sie...

wola człowieka jest jego niebem

przez El Chupacabra 21 paź 2010, 22:31
Aramis napisał(a):El Chupacabra, W czym sie ośmieszam niby? Uwielbiam takie posty, jeśli masz coś interesującego do napisania to napisz, może o czymś nie wiem jakie kokosy Polska zarabia na tranzycie gazu...

Na prawde nie rozumiesz, ze mozna dobrze zarobic na tranzycie LNG do zachodniej Europy (panstw znacznie bardziej rozwinietych gospodarczo od nas) ? :|

...i nie chodzi tutaj o jakies smieszne 21 mln dla spoleczki, ktora zarzadza rurociagiem w Polsce.

przez harpagan83 21 paź 2010, 23:13
Palikot to Paciolit kłade lache na twarz Palikota :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez El Chupacabra 21 paź 2010, 23:14
Aramis napisał(a):
El Chupacabra napisał(a):
Aramis napisał(a):El Chupacabra, W czym sie ośmieszam niby? Uwielbiam takie posty, jeśli masz coś interesującego do napisania to napisz, może o czymś nie wiem jakie kokosy Polska zarabia na tranzycie gazu...

Na prawde nie rozumiesz, ze mozna dobrze zarobic na tranzycie LNG do zachodniej Europy (panstw znacznie bardziej rozwinietych gospodarczo od nas) ? :|

...i nie chodzi tutaj o jakies smieszne 21 mln dla spoleczki, ktora zarzadza rurociagiem w Polsce.

Boże, czytaj ze zrozumieniem człowieku, bo w poprzednich postach jest wyjaśnione jak Polska "zarobiła" na tranzycie gazu gazociągiem Jamalskim, kto popisywał tą umowę na "swobodny tranzyt" (czytaj dowolna interpretacja umowy przez Rosję) i jak to sie ma do gazociągu północnego i wielkich kokosów od Gazpromu, gdyby rurka szła przez Polskę.

Wiesz co, "just in case" przejrzalem jeszcze raz to co napisales. Nie widze swojej pomylki. Nie masz pojecia o tym co moglibysmy ugrac na tej nitce gazociagu. Jedziesz demagogia.

PS - czy watek dotyczy gazociagu ?

harpagan83 napisał(a):Palikot to Paciolit kłade lache na twarz Palikota :mrgreen:

Tak jest, j.....c system, palic jointy i jezdzic na desce ! :mrgreen:

Sortuj wg