Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

Hasiok.

Re: Czy Palikot podżegał do morderstwa, czy nie?

przez Rambo123 20 paź 2010, 11:15
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Wg. mnie pis to zagrożenie demokracji (mogę mieć swoje zdanie?). Przewieżli się ogłaszając przedterminowe wybory, przedtem rozbijając koalicjantów. Chcieli rządzić na stałe. Wałęsie wkładali kapcie na nogi aby następnie palić jego kukły. Dla władzy szczególnie jarek gotów byłby zrobić wszystko. Nie chce mi się mnożyć przykładów jego oszustw. Obrażać mógł ich nawet rydzyk, byle by dostali głosy z Torunia.
Żenujące. I ta nienawiść w jego głosie.Dla mnie stary kawaler zawsze będzie podejrzany. To wbrew ludzkiej naturze.
Co do środków przekazu to poczytajcie co pisze i pisała prasa światowa na temat kaczek. Moja rodzina na zachodzie wstydziła się za nich. Bojkotowali stacje telewizyjne? Teraz stacje powinny ich bojkotować.
Ma rację Palikot że zakłada nową partię. Sam jest wielce kontrowersyjny ale postulaty trafne.
Ech życie.

przez Janek66 20 paź 2010, 11:22
Rambo123 napisał(a):
Wujek_Dobra_Rada napisał(a):To chyba nie bardzo orientujesz się w tym, co się w kraju dzieje. TVN to największy oręż platformy. Prowadzi kraj do upadku, a media skupiają się tylko na PISie. Brak reform, podwyżki podatków, a uwaga zwrócona na kaczora i na tym jakie to spustoszenie sieje w polskiej polityce. Nie było jeszcze żadnej partti godnej uwagi, ale wg. mnie PIS to najmniejsze zło w tym wszystkim.

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Wg. mnie pis to zagrożenie demokracji (mogę mieć swoje zdanie?). Przewieżli się ogłaszając przedterminowe wybory, przedtem rozbijając koalicjantów. Chcieli rządzić na stałe. Wałęsie wkładali kapcie na nogi aby następnie palić jego kukły. Dla władzy szczególnie jarek gotów byłby zrobić wszystko. Nie chce mi się mnożyć przykładów jego oszustw. Obrażać mógł ich nawet rydzyk, byle by dostali głosy z Torunia.
Żenujące. I ta nienawiść w jego głosie.Dla mnie stary kawaler zawsze będzie podejrzany. To wbrew ludzkiej naturze.
Co do środków przekazu to poczytajcie co pisze i pisała prasa światowa na temat kaczek. Moja rodzina na zachodzie wstydziła się za nich. Bojkotowali stacje telewizyjne? Teraz stacje powinny ich bojkotować.
Ma rację Palikot że zakłada nową partię. Sam jest wielce kontrowersyjny ale postulaty trafne.

Tez mam rodzine na Zachodzie - W USA:
-Santa Monica,kolo LA,
-Chicago,
-NY,

W Australii:
_Sydney,

W Nowej Zelandii.

Na Sachalinie.

I w paru innych miejscach,w Europie - nie.

To wszystko jest "stara" Polonia,emigranci AK-owcy,NSZ-owcy (ci z nich,ktorzy przezyli),przedwojenna inteligencja.A raczej ich dzieci juz i wnuki.
Nikt nigdy nie mowil zle o PiS.
O wszystkich pozostalych - tak.

Sam nie lubie PiS.
Ale nie za to za co Ty ich nie lubisz.
PiS ma wady,ale ma jedna zalete: jest antykomunistyczny i antybolszewicki,za co u mnie ma plus.
Przesadna religijnosc to inna sprawa.

Tyle na temat polityki,bo mi sie chce rzygac jak o tym gadam.
Szlus.
Janek66

przez SamO 20 paź 2010, 11:26
A dla mnie (Palikot) nie jest w ogole kontrowersyjny, bardziej populistyczny i showmanski. Jego hasla sa dla mnie wiecej oczywiste niz kontrowersyjne. Ogolnie inteligentny, cwany gosc, ktory wie gdzie uderzyc zeby bolalo politycznych oponentow.

Moze cokolwiek dobrego z tego wyjdzie, chociaz szczerze watpie.
Ostatnio edytowano 20 paź 2010, 11:33 przez SamO, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kuba94 20 paź 2010, 11:29
Panna_Modliszka, już pojawiły się pogłoski, ze to sprawka Kaczyńskiego :D
kuba94

przez depresyjny86 20 paź 2010, 11:31
wdr wiem co sie dzieje w kraju nie jestem jakimś ignorantem a akurat na tvn24 i w faktach codziennie gadaja ze nie ma reform.a że często jest tak.że jest duzo inf o pisie i jego głupotkach we wszystkich stacjach - temu winni są ludzie z Pisu bo codziennie albo pieprza o nienawiści albo o zamachu rosjan do spółki z Tuskiem na życie Lecha.
:)

przez Rambo123 20 paź 2010, 11:31
Gdzie Ty chcesz walczyć z komunizmem? Ja nie mówiłem o starej poloni (nie specjalnie orientują się w sytuacji w kraju). Ja pisałem o mediach.
Też mam dosyć tych dupków w polskiej polityce. Muszą powstać nowe partie odcinające państwo od kościoła - patrz in vitro, przywileje itp.
Cała nadzieja w młodzieży wychowanej w niepodległym już kraju. Ona coś w tej naszej zaściankowej Polsce zmieni. Na to liczę.
Ech życie.

przez Zenonek 20 paź 2010, 11:38
Rambo123,

Kosciol ma pelne prawo do zabierania glosu w roznych sprawach, tak samo jak kazda inna grupa spoleczna.

Smieszy mnie ta nienawisc ludzi do Kosciola.

Ta instytucja w 95 % naprawde dziala pozytywnie na plaszczyznie spleczno-moralnej.

Oddaja im tylko 10 % naleznego majatku, wiec i tak bardzo malo.

O obecnym rzadzie to szkoda w ogole gadac (wieksze przekrety niz za Millera, ale wszystkiemu ukreca sie leb).

Jedyna rzecza jaka im wyszla to, to, ze skutecznie zdemonizowali Kaczora w oczach mas.
Chociaz nie jest to rzecz trudna jak sie ma media na zawoloanie.

Rzad Millera zostal zdezintegrowany po takich rzeczach, a tym nic sie nie dzieje.

przez SamO 20 paź 2010, 11:41
Rambo123 napisał(a):Cała nadzieja w młodzieży wychowanej w niepodległym już kraju. Ona coś w tej naszej zaściankowej Polsce zmieni. Na to liczę.

Mowisz o mlodziezowce PO, PiS, czy moze SLD?

Palikot uciula pare procent, Korwin-Mikke jeszcze mniej.

Normalni ludzie nie beda chcieli sie w tym gownie tarzac. Polityka w Polsce to walenie sie naprzemian krzyzem po pustych politłbach.

Tego sie nie popchnie ku normalnosci bez rewolucji.

przez wovacuum 20 paź 2010, 11:43
Zenonek, jak to kosciol ma prawo??no nie zartuj proszè..sà przeciez rowniez ateisci i nie tylko katolicy.Mowisz ,ze dziala pozytywnie-z ktorej strony??moze tym ,ze wpieprza siè do zapolodnien in vitro i pruboje zabrac nadziejè ludziom ,ktorym naturalne metody poczècia nie pomagajà??
wovacuum

przez Rambo123 20 paź 2010, 11:52
Poczekamy zobaczymy. Niech przestrzegają rozdziału kościoła od państwa. Palikot nie nawoływał do przestępstwa. To inteligentny człowiek zdobywający popularność w kontrowersyjny sposób.
Państwo nie może ustalać prawa wg. wytycznych kościoła. Jest wielu ludzi niewierzących i nie można karać ich za to że nie są katolikami. Dlaczego in vitro ma być zakazane? Jeżeli ktoś naprawdę wierzy to nie popełni grzechu.
Zaczynamy narzucać wiarę pod grożbą kary. W pełni popieram postulaty Palikota. :yeah: :great: :yeah:
Ech życie.

przez SamO 20 paź 2010, 12:07
Czy konkordat sam w sobie nie narusza juz konstytucji?

Oczywiscie ze tak, poniewaz wplywa w krzywdzacy sposob na zycie obywateli nie-katolikow.

Zdrowe panstwo nie powinno byc w zaden sposob zwiazane z jakakolwiek sekta wyznaniowa.

przez El Chupacabra 20 paź 2010, 21:31
circ napisał(a):„przyjdzie taki dzień, że Jarosław będzie już rozmawiał z siłami ostateczności. Być może jeszcze w tym roku. I wówczas uznamy, że to był naprawdę dobry rok. Tego się trzymam, w to wierzę.....i dodawał, że " jeśli Jarosław Kaczyński dalej będzie się zachowywał jak w tej chwili, podkręcając spiralę emocji, to będą kolejne ofiary.”-Palikot.… I ktoś posłuchał posła, ktoś też chciał wyzwolić Polskę od Jarosława.

Czy to nie pachnie nazizmem?

Nie

Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

Nie. Powiedzial brutalna prawde. Ma bardzo ciety jezyk ale ma tez racje.

[czy od tych książek reklamowanych poniżej ktoś wyzdrowiał? robiono jakieś badania?]

Ty mozesz byc pierwsza :mrgreen:

wola człowieka jest jego niebem

przez anakonda 20 paź 2010, 21:37
Jezu.... widzisz i nie grzmisz...
jaki durny temat...

:time:
anakonda

przez LitrMaślanki 20 paź 2010, 21:38
Czy to nie pachnie nazizmem?
Czy koleżeństwo uważają, że Posłem Palikotem powinna zająć się prokuratura, czy nie?

Palikot jest oderwany od rzeczywistości ,niestety człowiek ten ma w d000 ludzi ,prze jedynie na szkło .
Ale czy odrazu nazizm :) no może trochę bo Jarek z godziny na godzinę upodabnia się do małego fuhrera
LitrMaślanki

Sortuj wg